320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väljendasin ennast vähe pahasti enne, Mandzukici teema all mõtlesin, et ta ei täida Gomezi positsiooni täielikult ja mõnes olukorras, kus ta on äärele appi läind vms, kipub kast tühjem olema. Viimastes mängudes pole viga midagi olnud otseselt, näiteks Mainzile löödud värav oli tglt ju väga Gomez'lik, aga kui Super Mario terveks saab, siis põhisse eelistaks mina teda kindalt enne teist Mariot, kasvõi sellepärast, et II poolaja subina on Mandzukic omakorda parem ja siis on win-win olukord, ehk hea täiendus igati, kuid mitte selline target man ründaja, nagu Gomez, keda just õhuvõitluste ja tugvama keha poolest mina eelistaks ja kellest minu meelest natuke hetkel puudust on.

    Kommentaar


      Kuna tänast mängu ei näe seoses t66ülesannetega,siiis pärast mängu v6iks keegi mängu tipphetked yles panna
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Kuna tänast mängu ei näe seoses t66ülesannetega,siiis pärast mängu v6iks keegi mängu tipphetked yles panna
        Tervet mängu pole aega vaadata (tagantjärgi siis, I mean) ? Tõotab üsna põnev mäng tulla igastahes.

        Pole kava vaadanud, aga eks tänast vastasseisu näitab ilmselt Eurosport 2 ka (ühtegi samaväärset mängu igastahes pole).

        Mina ei tea, CLi mängu nädala sees paraku ei näinud, aga teistes mängudes nii palju, kui ma olen näinud siis küll Gomezist puudust ei tunne. Seni 5 väravat 5 mängust. Ja ta teeb rohkem tööd ja annab meeskonna edusse isegi suurema panuse, kui Gomez, kelle panuseks on väravad ja ainult väravad üldiselt.

        Kommentaar


          Natukene enam kui poole tunni pärast algava mängu algkoosseis on

          Neuer; Lahm-Dante-Badstuber-Boateng; Gustavo-Swaini; Robben-Kroos-Müller; Mandzukic

          Shaqiri ja Martinez on pingil, Riberyd pole.

          Kommentaar


            Kroos 1-0 ja Müllerilt siis imeilus töö ja 2-0. Aiappi kui ilus Mülleri värav oli.



            58': HOLY SHIT GOAL BAYERN! The best awkward player in the world scores tunneling a Schalke defense, and irreverently boinking it (that seems like the right expression for it) past Unnerstall, in a great great goal. Müller scored, and Schalke don't know what's going on right now. 2-0 Bayern

            Kommentaar


              2:0 võit võõrsilt raske vastase vastu. Peab meeldima.

              Samal ajal Dortmund kaotas ja pärast nelja vooru on vahe viis punkti.

              Mängust niipalju, et just kirusin mõttes Müllerit, ühe suurepärase võimaluse jättis üldse löömata (koperdas palli otsa) ja seejärel ei suutnud äärel palli omaks saada... ja siis kõigepealt selline lüke Kroosile ja siis selline natukene koba ja natukene kaval purakas veel otsa... 5+, istu.

              Okei, enne siin kiitsin uut Super Mariot, täna oli ta veitsa tagasihoidlik. Vahepeal ikka rabas seal tööd teha, aga mitmel korral vedas esimene puude ikka väga tugevalt alt. Samas võit on olemas ja ei tohi kurta .

              EDIT: kellel vaatamata jäi, kuid siiski huvi on, siis saab siit terve mängu sikutada

              Kommentaar


                Positiivne mängude voor. Peale CL´i võõrsil Schalke kotti pistetud. Dortmund kaotas HSV-le ja nendega vahe nüüd 5p. Jagame I kohta koos Frankfurtiga, väravatevahega siis ees. Algus oli natuke rabe. Mida aeg edasi seda rohkem oli pall meie kontrolli all. Võimalusi jagus ja seis võinuks olla vabalt isegi 0:3 või 0:4. Robben suutis ühe hea läbijooksule tulnud palli lüüa üsna kehvalt väravavahile suht pihta ja Mandzukicil oli ka I poolajal hea võimalus. Schalke paar head momenti oli ka, kuid Neuer tegi head tööd ja vastastel jäigi väravatearve avamata. Kõige ohtlikum rünnak oli neil vast see, kui Lahm andis nõrga söödu Boatengile, kes seejärel üritas ilusti palli 360-ga ümber vastase tõmmata, kuid pall ei tulnud kaasa ja 2-1 olukorda Dante vastu ei suutnud Draxler koos kellegi teisega lahendada .Müller tegutses kuni I väravani üsna kehvalt. Hästi jäid silma Kroos ja Schweinsteiger. Tõesti tundub, et Basti hakkab hoogu leidma ja Kroos tõestab, miks Juppyl on temasse nii palju usku. Mees on viimasel ajal tõsiselt hästi mänginud. Tasuks on ta löönud ilusaid väravaid.
                Peab rahul olema. Järgmine nädal sõidab külla Felixi onu, Olici ja Wolfsburgiga.

                Kiirelt leidsin praegu kehva kvaliteediga väravad :

                Kommentaar


                  ise mängu ei näinud kahjuks, aga Müller on hooaja algusest saadik väga hästi silma paistnud, igatahes teine minek võrreldes mõõdunud hooajaga, praegul siis bundesliiga top scorer isegi, värav rohkem kui Kroosil ja Mandzukicil, Väga rõõmustav, et Shalcke on võõrsil löödud

                  Kommentaar


                    Kuna järgmine mäng on juba teisipäeval, siis pakun et Jupp teeb jälle paar vahetust. Võimalik, et Martinez ja Pizza tulevad jälle algkoosseisu ning ka Ribery kui ta peaks terve olema.

                    Hea meel on muidugi Kroosi ja Mülleri üle, kes võrreldes eelmise hooaajaga kõige rohkem taset tõstnud (Kroos just väravalöömise kohalt). Kui nüüd Ribery ka terveks saab, siis mina eelistaksin paremal äärel just Müllerit tema praeguse vormi töttu. Kuigi ega Robbenit ei saa pingile jätta. Eelmise hooaja teisel poolel kui Jupp seda paar korda järjest tegi oli pärast paras skandaal.
                    Toon ka paar võrdlust välja:

                    Müller:
                    12/13
                    4 mängu: 4 väravat, 4 result. söötu (+ 2 result. söötu koondises)
                    11/12
                    34 mängu: 7 väravat, 13 result. söötu

                    Kroos:
                    12/13
                    4 mängu: 3 väravat, 0 söötu
                    11/12
                    31 mängu: 4 väravat, 10 söötu

                    Kommentaar


                      Suurepärane
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Keset nädalat mäng, peab meeldima.

                          Kommentaar


                            Täna kell 21:00 mäng Wolfsburgiga ! Loodetavasti ilus seeria jätkub ja koht tabeli esimesel real kuulub Bayernile ka pärast selle vooru mänge.

                            Aga natukene teisel teemal - austatud herr chairmanil täitus järjekordne aastaring. Õnne, mr Karl-Heinz "217-väravat-Bayerni-eest" Rummenigge !

                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Kuule enesepiitsutajast mode,miks teil teema ees kuri punane nägu on ? Lihtsalt silmasin, et pole hooaja algusega rahul või ?
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                Kuule enesepiitsutajast mode,miks teil teema ees kuri punane nägu on ? Lihtsalt silmasin, et pole hooaja algusega rahul või ?
                                See kogu aeg ju olnud Hooaja alguse kohta (seni) ei saa eriti halba sõna öelda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X