320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult mõtlesin, et vaadates tema mängu on ta juba viimased mängud oma "vana" vormi juures.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Nüüd jääb vaid loota, et uue Super Mario ja Robbeni vigastused liialt tõsiseks ei osutuks (kumbagi olukorda ise ei näinud, kuna streamid hakkisid).
      Ei tundunud küll, et midagi tõsist oleks olnud.

      Kommentaar


        Nii, vähem kui 20 minuti pärast algab mäng Werderiga ja Bayerni koosseis on:



        Pingil ootavad võimalust Starke, van Buyten, Rafinha, Martinez, Shaqiri, Tymo, Mandzukic

        Loodame ideaalse seeria jätkumist.

        Kommentaar


          Juurosport 2 kannab üle ka
          Huvitav, mille alusel Jupp mängijaid valib ? Ei meeldi, et Pizarro ees on ja Shaqiri väljas on
          Okei Martinez -> Gustavo saan aru, Martinez vigastas reielihast eelmine mäng, aga Shaqiri oli terav. Ai, tegelt Müller oli ju first choice nagunii, oli vist haige eelmine mäng ? Enivei, loodaks Shaqirit täna ka näha.
          Petersenil siis võimalus tõestada, et oli vale otsus Bayernil ta pingil hoida ning ehk saab kutse tagasi varsti

          Head mängu!

          Kommentaar


            Kas ainult mulle tundub või ongi nii, et Müller on kuidagi jõle kiireks saand eelmise ja selle hooaja vahel ?

            Kommentaar


              Väääga rebustne poolaeg meilt,teistpoolaega sellist mängu kyll näha ei taha enam:S v6tke kokku nyyd.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Väga tuim pela esimesel poolajal.

                Pizarro oli 45 minutiga umbes 90 korda suluseisus vist ? Mängu algus oli ikka õige rabe, Bremen oli isegi kergelt üle. Poolaja lõpupoole läks asi paremaks, aga üldiselt vähekene jama ikka. Ribery ja Müller on äärtel head olnud, Kroos näitas mõnel korral üles täiesti fenomenaalset platsinägemist. Üks kord siis kui andis Müllerile kiire läbisöödu, mis oli ikka puhta fantast. Ühes olukorras andis Riberyle äärele hea passi.

                Katki pole midagi, teisel poolajal kõvasti pingutada ja kolm punkti koju tuua.

                Mängijatevalikuga on see, et Mario sai kergelt vigastada ja juu siis Jupp tahab teda hoida, mõtles, et proovib vana peeruga ees. Ja miks kurta Shaqiri osas ? Kelle ta välja oleks pidanud lükkama ? Trio Müller-Ribery-Kroos on kõik hetkel supervormis ju.

                Kommentaar


                  rainis, mul lõpuks hakkas koitma nagu oma postis ka enda arust väitsin. Jah on küll supervormis ja pärast esimest poolaega ei olegi midagi öelda nende kolme kohta( no irony ). Loodame, et tuleb ära Teisel poolajal ehk tuuakse ikka Mario sisse. Gustavo imo siiamaani väga solid olnud. Kahju ka Dante väravast, mis suluseisust ära võeti. Kohtunike kohta ainult kiidusõnad, sulud väga hästi ära vilistanud ja imo üldse hästi hakkama saanud,

                  Kommentaar


                    2:0, aitäh Bayern
                    MOM imo Shaqiri, aga vabalt võiks anda Gustavole

                    Kommentaar


                      nu mis seal ikka 3p tuli v66rsilt aga mäng oli ikka väääga kehv, Silma hakkas teised pallid ja soovida jättis söödud,vahetused ShaqIRI ja M M t6id nati teravust juurde,kokkuv6tteks syda siiski rahul ja hea tunne aitäh
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Ja vot nii, daamid ja härrad, murtakse vastane paari minutiga maha

                        Väga kena. Üldiselt võiks öelda, et mida aeg edasi, seda paremaks mäng läks.
                        Kui Jupp tegi Swaini->Martinez vahetuse, siis ma just mõtlesin, kui tore see on, et Gustavo vahelduseks mõnes mängus 90 minsa ka saab. Ja tüüp tasus väga ilusa ja olulise väravaga selle eest. Väärt mees.

                        Kontrarünnak lahendati väga meisterlikult ja Super Mariol kaheksast mängust kaheksa kolli kõikide sarjade peale... who needs Gomez .

                        Kuuest mängust kuus võitu, tabeli tipus, väravatevahe 19-2, suuremad konkurendid kindlalt maas. Nii jätkata !

                        Kommentaar


                          Kas see Bayerni fännidel endal lühist ei tekita, kui teil on kaks Super Mariot?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            eilsed meistriteosed siis ka

                            Kommentaar


                              Ma arvan et see hooaeg on kyll Bayerni oma, pole veel ühtegi mängu kaodanud
                              https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                              Kommentaar


                                Kas Gomezil on mingi vigastus, või mis värk on?
                                Pole temast ammu midagi kuulnud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X