320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas see Bayerni fännidel endal lühist ei tekita, kui teil on kaks Super Mariot?
    Ei, sest on ainult üks Super Mario praegu Ja nagu ma üldises plaanis mainisin, siis esmamulje (ehk 8 esimese mängu põhjal) on praegune Mario rohkem super kui too, kes vigastust ravib. Samas alles kaheksa mängu, eks ole näha, kas suudab sellist taset ka stabiilselt hoida.

    Algselt postitas Martin 16 Vaata postitust
    Kas Gomezil on mingi vigastus, või mis värk on?
    Pole temast ammu midagi kuulnud...
    Gomez on jah juba jupimat aega vigastatud olnud. Enne hooaja algust läks katki ja nüüd peaks hakkama juba vaikselt paranema, aga samas pole kuulda olnud, et ta veel iga hetk tagasi oleks tulemas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kas see Bayerni fännidel endal lühist ei tekita, kui teil on kaks Super Mariot?
      Ei tekita. Üks on Mario Saksamaalt ja teine Mario Horvaatiast. + nad on suhteliselt erinevat tüüpi mängijad ja ei satu ilmselt väga tihti koos platsile.

      Algselt postitas semendisaar Vaata postitust
      Ma arvan et see hooaeg on kyll Bayerni oma, pole veel ühtegi mängu kaodanud
      Tahaks loota, kuid hooaeg on alles algusfaasis, et siin medaleid kaela riputada. Hea algus ei tähenda kohe meistriks tulemist.
      Btw, mitte kaodatud vaid kaotatud.

      Algselt postitas Martin 16 Vaata postitust
      Kas Gomezil on mingi vigastus, või mis värk on?
      Pole temast ammu midagi kuulnud...
      Gomezil on anckle injury, mille ta sai hooajaeelsel kontrollmängul. Tema vigastus on veninud oodatust paraku pikemaks. Gomezi naasmist veel niipea oodata pole, hea kui ta oktoobri lõpuks korralikult trenne saab tegema hakata.

      Loodetavasti on Alaba ka tagasi varsti ja siis toidab vasak äär ka rünnakutel rohkem. Badstuber on liiga puine äärel mängimiseks. Hea konkurents on keskkaitse kohtadele. Boateng, Dante, Badstuber.

      Bremeni mängu kohta nii palju, et õnneks jagus kannatust, eelnevatel hooaegadel on hakatud närviliselt mängima, kui seis on olnud lõpu eel viigiline. Shaqiri on ka ikka kuradi hästi mänginud, kui talle võimalus on antud. Mina olen praegusega ikka väga rahul. Nii jätkata!

      Teisipäeval siis sõit ida-bloki riiki Valgevenesse. Kerge ei saa seal olema, kuid vähemaga, kui 3 punkti leppida ei saa.

      Kommentaar


        Dante on ennast väga mugavalt sisse seadnud... Stubil ja Boatengil on aeg hakata teist viiulit mängima.
        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

        Kommentaar


          Mulle meeldib Badstuberi ründesse lülitumine. Suht hästi tõuseb alati. Kaitsetööd seal väga kommenteerida ei oskagi.

          Kommentaar


            Nagu öeldakse - sööda hunti palju tahad, aga karu **** on ikka suurem.
            Võib Stubermaisterit kiita küll, aga kui Alaba tagasi tuleb, siis on koht pingil soojas. Dante on üks põhikeskkaitsjatest ja Boatengi ma eelistaks ka Badstuberile, kes suurtes mängudes eniveis läbi põleb.

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              Ei tekita. Üks on Mario Saksamaalt ja teine Mario Horvaatiast. + nad on suhteliselt erinevat tüüpi mängijad ja ei satu ilmselt väga tihti koos platsile.



              Tahaks loota, kuid hooaeg on alles algusfaasis, et siin medaleid kaela riputada. Hea algus ei tähenda kohe meistriks tulemist.
              Btw, mitte kaodatud vaid kaotatud.



              Gomezil on anckle injury, mille ta sai hooajaeelsel kontrollmängul. Tema vigastus on veninud oodatust paraku pikemaks. Gomezi naasmist veel niipea oodata pole, hea kui ta oktoobri lõpuks korralikult trenne saab tegema hakata.

              Loodetavasti on Alaba ka tagasi varsti ja siis toidab vasak äär ka rünnakutel rohkem. Badstuber on liiga puine äärel mängimiseks. Hea konkurents on keskkaitse kohtadele. Boateng, Dante, Badstuber.

              Bremeni mängu kohta nii palju, et õnneks jagus kannatust, eelnevatel hooaegadel on hakatud närviliselt mängima, kui seis on olnud lõpu eel viigiline. Shaqiri on ka ikka kuradi hästi mänginud, kui talle võimalus on antud. Mina olen praegusega ikka väga rahul. Nii jätkata!

              Teisipäeval siis sõit ida-bloki riiki Valgevenesse. Kerge ei saa seal olema, kuid vähemaga, kui 3 punkti leppida ei saa.
              Krdi Valgevene saatkonnas on päris idioodid koos:S
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Pole vaja topelt.

                Schweinsteiger puhkab, muidu oleks DvBd, Tymot ja Rafinhat ka näha.

                Kommentaar


                  Plaanisid vaatama minna kaitz?

                  Tänane algkoosseis vs BATE

                  Neuer
                  Lahm-Boateng-Dante-Badstuber
                  Martinez-Gustavo
                  Müller-Kroos-Ribery
                  Mandzukic

                  Varsti viskan siia posti alla streame ka.

                  E: Alustuseks nt. see, teised ei taha praegu veel tööle hakata.

                  Kommentaar


                    Jään ootele ;>
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Jään ootele ;>
                      Kui linki mõtled siis siin: http://www.thefirstrow.eu/watch/1444...n-munchen.html

                      Kommentaar


                        Miks ma see hooaeg Mario Gomezt näinud ei ole Bayerni särgis ? Vigastus? Ebasoosing ?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          veel üks saksakeelne link http://www.thefirstrow.eu/watch/1444...n-munchen.html
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Vigastus.
                            Ja pärast seda ilmselt ebasoosing...
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kroos ei saanud postist jagu. Teised jättis kõik seljataha.

                              Kommentaar


                                Oleme v66rsil poolajaks 0:1taga värav löödi nagu b,c klassis ,aga mäng kontrolliall Kroosi 100% v6imalus luhta,yldiselt pole vaja rabistada aga natukene on vaja muuta ryndefaasis liikumisi,sest Bate on selle läbi hammustanud,teine poolaeg veel ees.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X