320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nu mis s eal ikka tuli see kaotus ära,aga arvan,et varsti unustame 1:3 aga mis silma hakkas oli ideetu II poolaeg ja tundub,et kummid ikka tyhjad sest tempo polnud see mida tavaliselt olen harjunud meilt nägema Bate vennad tulid 6 korda yle poole,millest kolm realiseerisid,Meie poolt see 16 kasti ees pallik6igutamine nujh... ilma et yritaks väravapoolegi vaadta v6i veel vähem lüüa on ikka jama.aga elame edasi neelame selle kaotuse alla.
    Võib juhtuda ,et tuleb halb nädal BL klubidel EUROOPAS,loodan,et ära ei s6na.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      wtf :/ oi jh tunnen kaasa....masendav kaotus. :/
      Kuhu sa ronid "makaron"
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        wtf :/ oi jh tunnen kaasa....masendav kaotus. :/
        Haha... vähemalt ei mängitud vaikuses tribüünil.

        Kommentaar


          No kaitse oli täielik null, Bate ründajad lõpetasid pea iga rünnaku löögiga, sellist sauna poleks küll oodanud... ilmsegelt alahinnati vastast, kõige rohkem jäi silma Badsduber seda ka negatiivselt, olgugi et Postid ja latid ragisesid aga kastis ei osanud ka keegi erilist selle palliga ette võtta ... kuigi, ega kadunud ei ole veel midagi, Bate on nüüd küll täiseduga liider aga seis veel katastroofiline a pole!

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            BATE on päris korralik sats jah. Ja peab arvestama, et Minskis läheb ainult külmemaks, seega Lille ja Valencia sealt küll midagi kergelt ei saa.... kui üldse saavad.
            Jajah, see korralik sats saab Allianzil ühe korraliku õppetunni. Muidugi tuleb ka vastastele au anda, aga eelkõige kaotas Bayern selle mängu. Kuidas muudmoodi seletada, et pärast esimest ja ka teist väravat suudeti sisse panna hoopis kõrgem käik kui enne ? Mehed mõtlesid, et jalutavad lihtsalt sealt Valgevenest läbi ja nopivad punktid ära... pole ilmselt õpitud, et nii ei saa tänapäeval.

            Üldiselt pole see ju ühelegi Bayerni käekäiku jälgivale inimesele üllatus - lastakse lüüa värav. Domineeritakse, aga kuna ideid, kuidas väravat saada on 1, siis selle käigu oskasid vastased kinni panna ja nii käis muudkui pall keskjoone ja vastase karistusala lähedal. Seni, kui Bayerni kaitsjad muutusid liiga uljateks, tuli veel üks kontra ja põmaki...

            Aga jah, katastroofi pole. See on muidugi endiselt üsna ilmne, kuidas keegi ei lähe murdma ja teravust looma... silmad kinni ja värava peale... võiks vähemalt pendlaid teenida näituseks. Viigiseisult või üheväravalisest eduseisust ma saan aru, et võid kõigutada ja palli hoida. Aga kui oled taga siis võiks vahelduse mõttes proovida ka teravalt mängida. See ei tähenda, et peaks konstantselt pea ees väravasse tormama, aga igal korral äärelt läbi mängides on ju vastaste kaitsjad iga raks jaol.

            Kommentaar


              Rahu poisid, rahu! Mis te nüüd Icemanile kaela kargate, ega tema Bayerni sitas mängus süüdi ole. Vana Bayerni toetajana tuli sellele masendavale kaotusele kaasa tundma, midagi halvasti ei öeldud ju.
              Mina ütlen nii, et mängu murdepunkt oli see, kui Kroos lõi posti selle 1-1 väravavahiga olukorra, pärast seda suutsid Valgevene härrad distsiplineeritult mängida ja noh... meie pikaaegne murekoht kaitse pani taas pange. Ei näinud täpselt, kes esimese värava puhul selle pendlapunktis seisnud venna maha magas, kuid õnne oli ka omajagu neil. No jah, lõpus läksid kõik juba tuhinaga väravat lööma ja siis tekkisid väga suured augud ja vahet pole kas kaotada 0:2 või 0:3. Mindi terve satsiga seda palli sisse suruma kuid see kord see ei õnnestunud. Jupp jäi ka vahetustega hiljaks ja viimane värav tuli vastastele s.p et kaitses haigutas tühjus peale Basti kehva tsenderdust.
              Pead püsti, katki ei ole midagi!

              E: Lisandus veel, et mina pole siiani aru saanud, miks kurat seda Müllerit nii hinnatakse, minu jaoks on ta täitsa tavaline vennike, kes äärelt ette ei võta ja teravust ei loo ning söödab palli esimesel võimalusel ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Kuhu sa ronid "makaron"
                Mh see oli küll nüüd natukene valus sõnum bayerni fännilt, aga noh saan aru, et mõned teised itaalia tiimi logoga tüübid on itaalia fännide maine alla viinud korralikult. Igatahes ma ei tulnud trollima ja mul oli täielik wtf, kui nägin mängu tulemust.
                Aga jh alagrupis midagi väga katastroofi veel pole ja peaksite edasi veel saama, kuigi kahju, et ilus seeria sai sellise lõpu.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Mh see oli küll nüüd natukene valus sõnum bayerni fännilt, aga noh saan aru, et mõned teised itaalia tiimi logoga tüübid on itaalia fännide maine alla viinud korralikult. Igatahes ma ei tulnud trollima ja mul oli täielik wtf, kui nägin mängu tulemust.
                  Aga jh alagrupis midagi väga katastroofi veel pole ja peaksite edasi veel saama, kuigi kahju, et ilus seeria sai sellise lõpu.
                  Palun ära v6ta s6na selle klubi kohta kui sa pole fän aitäh
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Peab mul olema Bayerni logo avatariks olema, et sõna võtta?

                    Bayern on minu teine lemmik 2002 aastast juba, nagu ka Juventus. Jumaldan Riberyd ja ei taha nüüd meenutada eelmise hooaja lõppu, aga elasin ise ka seda finaali lõpptulemust väga üle ja siiamaani tekib masendus peale, kui VSB mängude vaheajal näidatakse neid finaali emotsioone..
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Peab mul olema Bayerni logo avatariks olema, et sõna võtta?

                      Bayern on minu teine lemmik 2002 aastast juba, nagu ka Juventus. Jumaldan Riberyd ja ei taha nüüd meenutada eelmise hooaja lõppu, aga elasin ise ka seda finaali lõpptulemust väga üle ja siiamaani tekib masendus peale, kui VSB mängude vaheajal näidatakse neid finaali emotsioone..
                      OK aga räigelt häirib v66ras avatar "oma" lemmikute teemas ja kui nyyd aus olla ei saa olla tegelikuses kahte lemmikut OK eks homme ikka loodan et BL klubidel hästi läheks EUROOPAS,aga tegelikuses aint nii kaua kui tullakse tagasi BL pelama
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Nojh saan aru, aga jh 2002 MM oli minu jaoks esimene kokkupuude jalgpalli ja sealt hakkasidki Trezeguet, Kahn ja Klose mulle meeldima hirmsasti ja läbi selle nüüd, ammu nad küll enam ei mängi nende klubides, olengi hakanud 2 klubi toetama ja elu unistusteks on korra käia nii Juventus Arenal, kui ka Allianz Arenal

                        Aga ok lõpetame selle teema ära.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Nojh saan aru, aga jh 2002 MM oli minu jaoks esimene kokkupuude jalgpalli ja sealt hakkasidki Trezeguet, Kahn ja Klose mulle meeldima hirmsasti ja läbi selle nüüd, ammu nad küll enam ei mängi nende klubides, olengi hakanud 2 klubi toetama ja elu unistusteks on korra käia nii Juventus Arenal, kui ka Allianz Arenal

                          Aga ok lõpetame selle teema ära.
                          Nu ok jh ma ei pea viha aga viha v6ib pidada siiski Valgevene kohta edasi,sest saatkonnas on ajuhiiglased koos,oli plaan minna Minskisse aga ok ja ALLANZIL olen ma 4 korda käinud,see omamoodi vaatamisväärsus.EDIT: CAMP NOU on ka ära käidud,isegi tyki muru sai kaasa v6etud ,mis siiani tahab hoolt nagu väike beebi
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Mulle meenus praegu eelmise hooaja mäng Baseliga, kus šveitslased said tunda, mida tähendab kui Bayern vihaseks ajada. Ootan samasugust vastust Allianz Arenal nagu tookord.

                            Kommentaar


                              Kõigil on õigus siia teemasse postitada.
                              Iseasi kui arukat juttu nad on suutelised pakkuma.
                              Iceman seni pole midagi tagliatelle sugust suust välja ajanud.
                              Loodaks ainult, et selline suhusaang liigamänge ei hakka mõjutama.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Loodaks ainult, et selline suhusaang liigamänge ei hakka mõjutama.
                                Äkki oligi vaja sellist kaotust...võib-olla tõustigi selle hea hooaja algusega pilvedesse kust oli vaja tagasi alla tuua. Mängus nagu oldi...noh uimerdised on veel hästi öeldud...ei saa aru mida nad täna tegid. BATE tegelased hoidsid müstiliselt kaua palli oma käes ja ei kippunud söötma (sealt ka meie esimene posti löök tuli).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X