320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nürnbergi väravas ei saa Neuerit väga süüdistada, pall tuli ootamatult ja imeliku traiektooriga,küll aga saab süüdistada Kroosi kes võiks natukene kindlamalt söötu lükata endast tahapoole...
    Kui mängu alguses tundus, et siit võetakse vist oma siis teine poolaeg algas küll nii, et hoia mütsi kinni, hea, et sealt rohkem väravaid vastasele ei tulnud. Vöörsilmeeskond sai ka alles u10 minti enne lõppu aru, et üks punkt on realne tulema ja peab vist suruma hakkama... no kurja meil oli ju lõpus üks mees rohkem väljakul, seda enam oleks võinud selle värava lüüa.
    Peab lootma, et Ribery end korda saab... Valencia vastu vöörsil ei saa kindlasti kergem olema (sealt tuleb oma võtta, pliiz!).

    Kommentaar


      Jube ootamatu löök oli küll sealt kohast Neueri jaoks.
      Trajektoor oli kehv jah, kuid ei ole mõtet Weidenfellerit teha siiski.
      Oma nime peab õigustama.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Jube ootamatu löök oli küll sealt kohast Neueri jaoks.
        Trajektoor oli kehv jah, kuid ei ole mõtet Weidenfellerit teha siiski.
        Oma nime peab õigustama.
        Pm olen n6us,et omajagu syyd on selles sisselastud väraval Neueril,aga njh on halbu päevi ja erand polenud see mäng,k6ik mängisid k6vasti alla oma v6imete v.a Saq,kellega v6is rahule jääda.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Pask, pask ja veelkord pask. Masendav, et punkte sellistele tiimidele ära antakse. Kroos oli täna enda hale vari, värav ka suuresti tema hingele. Samuti Shaqiri oli õnnetu, tsenderdusi maast kõrgemale ei osatud anda. Osram feilis taktikaga - liiga palju mitte regulaarselt põhis alustavaid mängijaid. Sul on olemas selline õhukunn nagu DvB ja sa ei vii teda lõpuks rünnakule ette. Loodeti pall veeretada väravasse läbi bussiparkla?
          Shaqiri 6nnetu kui siis aint niipalju,et v6iskonna kaaslased ei tulnud tema tahtmistega järele,ainus kes oli aktiivne ja tahtis väääga mängu v6ita.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Mandzukic ja Shaqiri said DFB poolt ametliku hoiatuse, et palun sellist tähistamist mitte korrata:

            Kommentaar


              Mis mängu täna tv6 v6i yle2 näitab?
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                TV6 näitab Juve-Chelsea kahjuks, Aga Bayerni mängu näeb VSB- pealt.

                Kommentaar


                  Woop woop.

                  Badstuber on terve ja DvB istub mõnusalt pingil. Kahju, võinuks DvB proovida. Ribery samuti õnneks korras. Mandzukici asemel alustab Pizarro. Peab ära tulema. Ennustajatele on tänane Bayerni koef ka magus, üle 2 lausa

                  Neuer – Lahm, Dante, Badstuber, Alaba – Martínez, Schweinsteiger – Müller, Kroos, Ribéry – Pizarro.

                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Shaqiri 6nnetu kui siis aint niipalju,et v6iskonna kaaslased ei tulnud tema tahtmistega järele,ainus kes oli aktiivne ja tahtis väääga mängu v6ita.
                  Ok, Shaq oli hea, kuid väljaku viimasel kolmandikul ei õnnestunud tal väga midagi.

                  Kommentaar


                    Pingil Starke, Mariod, Rafinha, Tymo, Shaq ja DvB - jääb jah Soldado jaoks aeglaseks. Valenciast pole võitu ka saanud siiani.

                    Kommentaar


                      MIKS peab see tüüp jälle kommenteerima.....!?
                      Selline erapoolik tüüp Bayerni kasuks, et okse mekk tuleb kurku.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Keegi oskab öelda, miks mehed peale ei löö?
                        Tahetakse kümnemeheliselt vastaselt suhu saada vist.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Masendav jah. Nagu Nürnbergi vastu. Vastaseid on vähem ja Bayern kõigutab rahulikult ümber keskvälja palli. Pole paha, meenutab kaheaasta tagust Bayernit...

                          Bayern oli parim, Bayern on üle kõige, teistel pole lootust, Valencia ei oska rünnata, Ribery tekitab vastastel hallukaid jne...

                          Kommentaar


                            Aeg oleks vahetusi teha Ribery pole siiski terve,ei kannata enm palju pallikaotusi.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Suht kusikud täna olnud.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                T6siselt suuuur m666n tahaks kysida mis toimub? Maendav,aga aega on veel.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X