320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koosseis täna : Neuer - Lahm, Dante, Badstuber, Alaba - Martinez, Schweinsteiger - Müller, Kroos, Ribery - Mandzukic

    Pingil ootavad võimalust veel Gomez, Tymoshchuk, Rafinha, Pizarro, Shaqiri, Boateng, Starke

    Kommentaar


      Kohe alguses Javi 1-0

      24. Minut imeilus värav Kroos 2-0

      37. Ribery 3-0

      Kommentaar


        Tõsine walkover praegu käimas (Y). Javi esimene värav ja kohe selline maasikas. Väga hüva.

        Ega teised väravad olid ka ilusad muidugi. Nii jätkata siis! Mängus on tempot ja mehed teedad oma tööd hästi.

        Kommentaar


          63. minut Dante 4-0

          66. minut Gomez platsile! 67.! minut Gomez 5-0

          Kommentaar


            Tere tulemast tagasi M, GOMEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Suurepärane 5:0 on ikka njh.... yldiselt polegi s6nu aitähhhhh mehed
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Gomezel kulus mingisugused 30 sekundit, et skoorida ! Kohe esimesel rünnakul surus kaitsja ära ja veeretas palli küljevõrku. Hea töö.

                Dantelt ja Martinezilt siis esimesed väravad Bayerni eest. Üldiselt kõik mehed tegid ilusa etteaste täna. Nüüd niimoodi jätkata. Kommentaatorid siin virisesid Mandzukici kallal, aga tegelikult temalt ka hea mäng. Väravat ei löönud, aga rabas meeletult tööd teha ja tekitas teistele ruumi.

                Liigatabelis suurenes edu II koha ees üheksale punktile kuna Schalke viigistas ja teisele reale tõusis Dortmund.

                Kommentaar


                  Vot sellist tulemust ootasin ma Valenciast pärast seda kui vastased jäid vähemusse! Sellise mängupildi ja tulemusega võib minna Dortmundi mängule vastu küll.
                  Martinez ja Dante said kirja esimesed väravad Bayerni särgis. Uskumatu come-backi tegi Gomez, kes skooris vahetusest tulles juba mingi 20-30 sekki pärast. Eelmistes mängudes sitalt mänginud Kroos oli ka täna meeldiv nähtus platsil. Ilus värav ja väravasööt Dantele. Oodatust lihtsam mäng tuli minu jaoks täna isegi.
                  Kui täna sai värav palle täis taotud Roveri Hannover, siis kolmapäeval suudetakse ehk sama teha ericbana Freiburgiga

                  Mäng Dortmundiga juba nädala pärast siis, ootus selle mängu suhtes kasvab iga päevaga

                  Kommentaar


                    MNjaaa paraku mul jääb see etendus nägemata järgmine nädal aga loodan mingit videona vaadata vms.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Tõesti 5:0 on 5:0. Samas oli ka Hannoveril omad võimalused ja
                      kõigest 23a Ron-Robert Zieler päästis Hannover 96 veel hullemast seisust ning ei lasknud Mario Gómezil hat-tricki lüüa.
                      Sakslastel ikka jagub häid väravavahte.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Tänane mäng muidugi super! heameel Martinezi Dante ja Gomezi üle, kes oma esimesed väravad kirja said see hooaeg liigas.

                          Järgmine nädal siis võiks kuus punkti võtta! Kolmapäeval Freiburgis saab kindlasti nii mõnigi põhimees puhata ja siis Laupäev oleks tore Allianzil, Dortmundilt skalp võtta et tulemas tihe nädal jälle!

                          Kommentaar


                            Ainuke mäng sellel hooajal, mida mul ei olnud võimalik vaadata ja kohe siis selline .

                            btw Mis värk viimasel ajal nende käärlöökidega on, kõik tahavad Ibrat teha?

                            Kommentaar


                              Heynckes väitis, et nad treenisid trennis 1,5h nurga- ja karistuslöökide olukordi. Sellest ka need 2 väravat.

                              Kommentaar


                                Prantsusmaa jalgpallitäht Franck Ribery teatas pärast 5:0 võidumängu Hannoveri üle, et loodab oma karjääri lõpuni Müncheni Bayernis mängida.

                                Ribery siis tahab Bayernis oma karjääri lõpetada. Ei mäleta hetkel kas see on siit läbi käinud või mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X