320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Mõne suure vastasmängija vastu aga tahaks küll Danieli.
    Suure vastu küll, aga mitte väikse ja kiire vastu. samas võib olla teen ka natuke ülekohut talle. On ta ju ka häid mänge teinud, aga mind paneb muretsema peaaegu igasuguse mängupraktika puudumine temal. Tegelikult ega praegu mingit probleemi nagunii pole, Dante ja Boa on terved ja mänguvalmis.

    Kommentaar


      Die erste Diagnose in der Praxis von Dr. Müller-Wohlfahrt hat sich gerade bestätigt: Kreuzbandriss bei Holger Badstuber. Morgen findet die OP statt. Vermutlich wird Holger 5 Monate ausfallen. //
      Diagnosis from Dr Müller-Wohlfahrt confirmed: Holger Badstuber has a torn ACL, undergoes a surgery tomorrow. Probably out for 5 months.

      Kommentaar


        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
        Die erste Diagnose in der Praxis von Dr. Müller-Wohlfahrt hat sich gerade bestätigt: Kreuzbandriss bei Holger Badstuber. Morgen findet die OP statt. Vermutlich wird Holger 5 Monate ausfallen. //
        Diagnosis from Dr Müller-Wohlfahrt confirmed: Holger Badstuber has a torn ACL, undergoes a surgery tomorrow. Probably out for 5 months.
        Njh kiiret paranemist Badstubrile.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Julgen väita, et hooaeg läbi. Peale 5te kuud hakkab Bads alles treenima jne, läheb aega, tähtsates (pls) finaalmängudes ei proovita, juhul kui suurt vigastustekriisi pole. Tymo võib Martineziga (Gustavo) CBd mängida, samas Juventuses on üks mees õnnetu.

          Kommentaar


            Kuna DvB-l ka vb viimane hooaeg käimas siis miks mitte talvel juba uus keskkaitsija tuua?
            Luciot küll tagasi ei tahaks, pigem keegi noorem.

            Kommentaar


              Vs BATE:

              Neuer

              Rafinha-DvB-Boateng-Contento

              Schweinsteiger-Tymoschuk

              Shaqiri-Kroos-Müller

              Gomez
              Ehk siis pm varudega.

              Kommentaar


                Contento, lõpuks. Ei tohiks ka sellise koosseisuga reaalselt probleeme tulla, kodus siiski.

                96702 norm sopcast.

                Kommentaar


                  Kas keegi saab ka mõnda head streami lekitada ehk?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Shaq no super, rohkem minuteid kokku lihtsalt vaja. Gomez, tavapärane värav talle.

                    // Starkel pole igav vähemalt pingil, kes nägi, see nägi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Kas keegi saab ka mõnda head streami lekitada ehk?
                      http://www.vipboxsports.eu/football/...am-online.html
                      No ma ei tea mul töötab see päris ilusti

                      Kommentaar


                        Boateng punane?
                        Hurraa.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Lõpuks 4:1 võit siis.
                          Muidugi huvitav, et 10 mehelise meeskonna vastu ei suudeta midagi teha, aga ise vähemuses olles lüüakse 2 väravat. Tõenäoliselt peab siis terve 1/8 finaali saama hakkama kaitsepaariga van Buyten - Dante.
                          Ja muidugi peaga värav Shaqiri poolt.

                          Võimalikud vastased: Porto, Arsenal, Milan, Real, Donetsk, Celtic, Galatasaray

                          Kommentaar


                            Jah, ainuke must plekk täna Boatengi punane. Alguses olin hämmingus, mida see tolvan teeb, kuid kordusi nähes väga sanktsioone pole. Jalad ees sisse ikkagist. Täielik idiootsus. 1/8 finaalis siis, kes iganes vastu tuleb keskkaitse Dante-DvB.
                            Mäng oli täielikult Bayerni täna. Ei saanud need Valgevene karud täna midagi aru. Ühe küll lõpus kuidagi ära lõid. Härra Filipenko saab nüüd rääkida kunagi, et on löönud Bayernile värava Tervitused ka Lukashenkole sinna Valgevenesse.
                            Shaq oli jah täna hea. Peab rahul olema, alagrupi võit ka taskus. Nädalalõpus siis, Augsburgi ja Klavaniga mäng.

                            Mulle meeldiks, kui vastu tuleks Arsenal. Saaks seda õnnetut satsi ka natuke tümitada

                            Kommentaar


                              Boatengi punane oli laus lollus mehelt:S iseenesest jh pole midagi halba pigem väärivad mehed kiitust v.a patuoinas Boateng.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Eriti loll Boatengi punase juures oli see, et ta sai selle vastase väljakupoolel. Oleks siis vähemalt mingi BATE 100%-lise võimaluse ära võtnud oma punasega, siis oleks see vähemalt natuke talutavam olnud.

                                Muidu Neuer täna esimest korda Bayerni kapten täna. Tundub, et ta on siis nüüd 3. kapten Bayernis. Mitte DvB või Ribery, kes onBayernis Lahmi ja Schweinsteigeri järel kõige pikemalt klubis olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X