320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ära seda küll soovi.
    Eh, proovi uuesti.
    Ei tulnud päris hästi välja...

    Kommentaar


      Üks kena video.
      FC Bayern - Way to the Final Munich 2012 - All Goals and Highlights CL Season 2011/12 HDCreated with MAGIX Video deluxe MX Plus
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Kas ma olen pime või eurosport ei näitagi mängu?

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Kas ma olen pime või eurosport ei näitagi mängu?
          Pime oled ikka, täitsa kavas sees mäng

          Täna on siis Allianzil aasta viimane mäng ja sellega seoses pakutakse ka peale mängu silmailu, nimelt peaks aset leidma traditsiooniline ilutulestiku õhku laskmine.
          Meenutusi eelmisest aastast:


          (u. 1. min juures hakkab pihta)

          Kommentaar


            Jumal tänatud, et siit läbi juhtusin astuma, muidu oleks külma kõhuga mängu maha maganud .
            Loodame, et aasta viimane kodumäng toob positiivse resultaadi.

            Algrivisus:
            Neuer; Lahm, Dante, Boateng, Alaba; Marinez, Swaini; Müller, Kroos, Ribery; Mandzukic

            Ehk ilma üllatusteta.

            Kommentaar


              Põhiline küsimus, et kaua kulub Gomezil seekord vahetusest tullest värava löömiskes.

              Kommentaar


                j6udsin koju ja yllatuseks 0:1 24 min. Nagu ma aru sain oli tegu penaltiga.

                II poolaeg ees eks näis surutakse kyll.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Kohati tundus küll, et Bayerni mängijad juba jõulumõtetega. Gladbachil siis ainult 1 löök raamidesse ja see oli penalt.

                  Kommentaar


                    Ootaks nüüd GIFI Borussia mängija reklaamplakatites urgitsemisest

                    Kommentaar


                      Ok selle-aasta viimases mängus v6itu ei saanud aga mäng oli päris hea vaadata,ja krt Saksamaal neid häid noori vv jätkub,mis iseenesest on ju supper.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Üks mäng on siiski veel Augsburgi vastu, aga see Pokalis. Uudiseid Martinezi kohta, nägemishäired sellest löögist näkku..

                        Kommentaar


                          Blaaah, uskumatu kuidas taas sellise öökima ajava meeskonna vastu koperdati. 1:1 ei olnud see mida ootasin...
                          Kahju, et õhuväe kindralülem Hr. Dante ei suutnud oma kahte head pealööki sisse suunata, nii napikad. Kohtunik oli ka järjekordne nooruke, keda ei tohiks veel sellistele mängudele lubada. Bayerni kasuks on antud ka lihtsaid pendlaid, kuid see Boatengi vastu antud oli küll suur-suur jõulukingitus valgetele. Karistuslööke raisati ka kuhjaga kahjuks. Kiirrong Ribery-Alaba ei jõudnud ka täna sihile, võimalusi oli kuhjaga, kuid ei olnud täna õnne. Loodetavasti Martineziga kõik ikka korras, nüüd aega tal uue aastani enda nägu lappida(Augsburgi vastu saab ka ilma temata hakkama).

                          Tüvi noh, ei võidud näidata seda staadioni showd... Ilmselt Bayern selle jätnud 71k inimese siselõbuks Allianzil.

                          E: Ahjaa, Shaqiri lõi oma esimese Bundesliga värava, hea töö!

                          Kommentaar


                            Võib olla on see siit juba läbi käinud, aga ise alles hiljuti avastasin sellise lehekülje http://gomezbutton.de/ Et siis vajutage

                            Kommentaar


                              Ter Stegen, jah super töö tema poolt, mängul iseenesest polnud vigagi. Viimasel ajal on needuseks, et kui meile esimesena värav lüüakse siis kas lõppeb viigi või kaotusega, hooaja alguses üks mäng oli kus jäime kaotusseisu kuid võitsime 6:1. Aga siiski, paar asja tänasest...

                              1. Neuer võiks ikka sellistes olukordades väravasse jääda, oli õnne et see löök niivõrd nõrk oli ja see päästetud sai.
                              2. Kahju kohe vaadata kuidas Dante ikka ja jälle nurgalööke suudab mõõda lüüa ma olen veendunud, et kaua me ootama enam ei pea

                              Kommentaar


                                Kohustuslikud kolm punkti jäid kottu toomata.
                                Nii armas on muidugi vaadata tiime kõige 11 mehega kastis istumas ja arglikult lõpuvilet ootamas.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X