320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok. Hakkan vaikselt rahunema aga ajab karva turri küll, kuidas see kohtunik neid kaarte jagas! (järgmises voorus on ka kedagi platsile vaja).

    Kommentaar


      Kui ma ei eksi, siis ainult Ribery peab järgmise karika vooru vahele jätma? Iseenesest kui mäng just Dortmundi vastu pole, siis ei tohiks see palju muuta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Üsna nõmeda vea tegi ka Ribery ja Koo läks õigustatult tõmblema. Kohtunikult õige otsus.
        Kuidagi imelikult oli Koo jalg väga ligidal prantslase munadele enne tolle vea tegemist. Ehk seepärast keeras ära.

        Kommentaar




          Müller pikendab kuni 2017

          Kommentaar


            Keegi sellest taustast oskab rääkida? Midagi ajaloolist?

            Kommentaar


              Teab keegi millal Ribery ja Boatengi mängukeelu pikkused vastavalt siis Pokalis ja CL-is otsustatakse?

              Ja Pokali veerandfinaalis sõidab BvB Allianz Arenale. Lisaks veel homme CL loos, esialgu sooviks sealt natuke nõrgemat vastast.

              Kommentaar


                Arsenal siis - saimegi nati nõrgema

                Kommentaar


                  Uskumatu, nii ikka naljalt ei lähe, et ootan ühte tiimi vastaseks ja siis ... voilaa - tulebki just see tiim.

                  Mulle meeldib igastahes. Mingit lihtsat walkoverit ei tule, aga favoriidikoorem lasub ikka Saksamaa uhkuse õlgadel...

                  Kommentaar


                    Üpris hea loos, kindlasti peaks edasi minema.

                    Kommentaar


                      Ka mina lootsin, et Arsenal... vaadates mängijaid on tegu ikkagi tugeva klubiga ja alahinnata neid ei tasuks, elu on näidanud, et mängi kellega tahes, kas siis tugeva Batega või nõrga Chelseaga ikka võid pähe saada. Arsenal on siiski sats keda tuleb tõsiselt võtta.

                      Loodame parimat, kuid ei ruttaks sündmustest ette sest ligi kaks kuud ju veel aega!
                      väike meenutus Londonist 2001 aastal:


                      Ja Dortmund, no vähemalt igavat mängu ei tule!

                      E: Ja Ribery kohta ka:
                      Teisipäeval Saksamaa jalgpalli karikasarja 1/8-finaalis Augsburgi vastu punase kaardi saanud Bayerni ääreründaja Franck Ribery sai alaliidult kahemängulise keelu, mis tähendab, et veerandfinaalis Dortmundi Borussia vastu ta platsile joosta ei saa.

                      Kommentaar


                        Vähemalt Ribery on siis finaalis jälle platsil. Ja see Mehmet Scholli karistuslöök Arsenali vastu võttis küll natuke muigama. Aga üldiselt arvan, et Arsenaliga võib rahule jääda, kuigi Bayernil minu mäletamist mööda Inglise klubide vastu võõrsilmängudes just hea statistika.

                        Kommentaar


                          Lootsin kogu hingest, et saame Santiago Bernabeud väisata, kuid Arsenal pole ka paha.
                          Vähemalt ei ole mingi tavaline luftisats.
                          Kahju, et Real ManU vastu loositi, nii saab üks ebasümpaatne sats siiski veerandfinaali.
                          Viimati sai Arsenalile kahe mängu kokkuvõttes pähe tehtud.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            ManU luckimine CL loosimistes saigi ühe korraliku lõpu ja oligi aeg. Las higistavad ja neutraalid naudivad.

                            Kommentaar


                              Augsburgi DFB-Pokali mängu ei näinud. Ribery kaotus Dortmundi vastu on valus, kuid saab ilma temata ka hakkama. Shaqiri on vääriline asendus. Highlightsidest vaadates Koo provotseeris ka korralikult prantslast. Ribery on kahjuks vahel lühikese süütenööriga.

                              CL´i loosiga peab ka rahul olema, Arsenal oli üks parimaid variante. Ei usu mina, et neist Bayernile vastast on. Teerulliga päris üle ei sõideta, aga rekkaga võiks ikka lömastada Wengeri poisid.

                              Kommentaar


                                Nu Arsenal v6ib heal päeval väääägagi tuska valmistada,aga kindlasti oleme faforiidid ja veerandfinaali peaks siiski saama,seega not bad loos.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X