320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan vastupidist.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      ma arvan et ta saab olema number 2 väravavaht sel juhul, usun et rensing pannakse esimeseks väravavahiks.
      Ei usu, et kuus milli pinginühkija eest lauale lüiakse. Pigem ikak esinumbriks.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Schalke ja Werder on nüüd kuue punkti kaugusel ja meie tiitlivõimalus suht kadunud. Õnneks oskas St-t-du-dd-gard endale halva päeva kinkida ja CL viimane koht on meie oma...veel.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          Schalke ja Werder on nüüd kuue punkti kaugusel ja meie tiitlivõimalus suht kadunud. Õnneks oskas St-t-du-dd-gard endale halva päeva kinkida ja CL viimane koht on meie oma...veel.
          Kulla mees tervelt 16 mängu veel mängida ju. Teie tüdinud pallurid suudavad veel mitmegi koha võrra alla poole langeda.

          Klassikuid tsiteerides: Ba-ij-e-rn.

          Kommentaar


            Noh alati on ju võimalus CL ära võita. Samas oleks ikkagi oodanud võitlust esikoha pärast mitte mingit arütmilist üles-alla tõmblemist. Bayern UEFA kopsikule!
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Noh alati on ju võimalus CL ära võita. Samas oleks ikkagi oodanud võitlust esikoha pärast mitte mingit arütmilist üles-alla tõmblemist. Bayern UEFA kopsikule!
              Boobek enam ei piisa CL võitmisest. CL võit ei taga autom. võimalust selles sarjas ka järmgisel aastal pallida. Bayernil tuleb lõpetada kolme hulgas kui soovivad mängida CLs ka järgmisel aastal.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Boobek enam ei piisa CL võitmisest. CL võit ei taga autom. võimalust selles sarjas ka järmgisel aastal pallida. Bayernil tuleb lõpetada kolme hulgas kui soovivad mängida CLs ka järgmisel aastal.
                Eksid. Tsiteerin wikit:
                UEFA also amended Rule 1.03[14] to grant future European title holders immediate qualification to the next year’s Champions League competition.
                The FA was given this authority by the version of Champions League Regulation 1.03 then in force: "At the request of the national association concerned, the Uefa Champions' League title holders may be entered for this competition, as an additional representative of that association, if they have not qualified for the Uefa Champions' League via the top domestic league championship. If, in such a case, the title holders come from an association entitled to enter four teams for the Uefa Champions' League, the fourth-placed club in the top domestic league championship has to be entered for the Uefa Cup." Independent, 28 April 2005 An archive version of the UEFA Champions League Regulation 1.03 in effect in May 2005 does not appear to be available in electronic form.

                Aga nagu ma aru saan siis see kehtib juhul kui on 4 kvalifitseerujat. Siis läheb neljas UEFA kopsikule?
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Aga nagu ma aru saan siis see kehtib juhul kui on 4 kvalifitseerujat. Siis läheb neljas UEFA kopsikule?
                  Minu teada otsustab riigi esindajad sellisel juhul kohalik jalgpalliliit nagu seda tehti Liverpooli puhul.

                  Tiitlivõidu võimalused suht kadunud 6 punktiga? Usku on peaks ütlema.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Tiitel on veel vägagi lahtine. Kui poisid end kokku võtaks ja jalgu rohkem viitsiks liigutada, siis võiks hakata liigavõidust isegi vast mõtteid veeretama. Kuigi ma eelistaksin CL võitmist liiga võidule. Krt Dortmundi vastu oli kah selgelt näha, et Makaay on terve mängu märkamatu, korraga saab hea võimaluse ja koksab ära. Võrreldes esimese kahe hooajaga, mis ta Bayernis mängis, on ta siiski väga kehvaks jäänud...
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Tra, miks vahtida 90 minutit mingit Bayerni paska kui Reading mängib Wiganiga? Persse. Pole midagi mängu kohta öelda kah. Lõpus läks vilekoor väga valjuks.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        ma juba vihkan seda lollakat tiimi...
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          dortmundiga kaotus, selgele kolmele punktile tuli hoopis üks punkt, masendav, mis toimub? dubai laager oli liiga erutav või?

                          Kommentaar


                            'Bild' igatahes pasundab, et Felixi peab asjad pakkima ning kuni hooaja lõpuni saab uueks vanaks peatreeneriks Hitzfeld. Eks näis.
                            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                            http://lisaaeg.wordpress.com

                            Kommentaar


                              hmm sellest felixi asjade pakkimisest nagu pole midagi kuulnud. arvan et on miskine kuulujutt (ma mõtlen seda et hooaja lõpuni magath ei ole treener).

                              Kommentaar


                                Ongi olemas. Magath vallandatud. Super...
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X