320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mario Mandzukic valiti Horvaatia aasta jalgpalluriks.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Jah, tänud. Loodame, et Bayernil läheb ka tuleval hooajal Champions Leagues sama hästi edasi. Samad soovid ka AS Romale......oh wait.......
      Palju õnne vana lõpuks ja loodame et uuel EMil v MMil läheb vähe paremini....oh wait...


      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Palju õnne vana lõpuks ja loodame et uuel EMil v MMil läheb vähe paremini....oh wait...
        Teile ka kõike paremat!



        Kommentaar


          Nende piltide tekkimise au tuleb anda siiski kõige legendaarsemale koondisele terves jalgpalliajaloos :
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Erilist vahet pole, kes makaronid nutma ajab.

            Kommentaar


              See spaini pilt oli esimene postitus , mis mind pani kaaluma oma moderaatori õiigusi kasutama ja deletima. Püüame mingitki pidi oma postitustega teemas püsida, eks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                See spaini pilt oli esimene postitus , mis mind pani kaaluma oma moderaatori õiigusi kasutama ja deletima. Püüame mingitki pidi oma postitustega teemas püsida, eks.
                Vastasin lihtsalt ericu postitusele, selgitamaks kes need toredad Itaalia poisid nutma ajas see suvi
                Kui "Bayern on lahe" lõppu kirjutan siis OK ?
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Mingi seotus võiks teemaga olla. Ma ei näe, et ma peaks selgitama ennast - siin on kõigil mõistus peas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Mingi seotus võiks teemaga olla. Ma ei näe, et ma peaks selgitama ennast - siin on kõigil mõistus peas.
                    Sel juhul võin öelda, et mina algupäraselt offtopicucs asja ei vedanudki.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Soccernetis reeglina ei ole mingeid käitumis- ega postitusepiiranguid seni täheldada olnud.
                      Moderaatorid võiks vähe asjalikumat tööd teha.

                      Aga Bayerni ja ka teiste BL klubide toetajaile head uut ja karikaterohket aastat!
                      Tulgu sel hooajal siis trippel ära.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Soccernetis reeglina ei ole mingeid käitumis- ega postitusepiiranguid seni täheldada olnud.
                        Moderaatorid võiks vähe asjalikumat tööd teha.

                        Aga Bayerni ja ka teiste BL klubide toetajaile head uut ja karikaterohket aastat!
                        Tulgu sel hooajal siis trippel ära.
                        <3
                        Hääd uut kaasfännid!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          Soccernetis reeglina ei ole mingeid käitumis- ega postitusepiiranguid seni täheldada olnud.
                          Moderaatorid võiks vähe asjalikumat tööd teha.
                          Kirjade järgi on Saksamaa jalgpalli alateemas 2 moderaatorit - Saarlane ja Aramis. Esimene neist oma sõnade kohaselt aktiivsest foorumielust kõrvale jäänud, seega on vaid 1 aktiivne moderaator, ning seda on ilmselgelt vähe arvestades mis pull siin aeg-ajalt toimumas on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Sel juhul võin öelda, et mina algupäraselt offtopicucs asja ei vedanudki.

                            Sa võid öelda, mis sa tahad. Mina ei kavatse kedagi modereerida ja tsensuuri kasutada. tegemist ikkagi jalgpalli foorumiga. Lihtsalt mainisin, et kui, siis umbes sealt läheb piir, kui teemasse täiesti mittepuutuvaid fotosi attacima hakatakse.

                            Kommentaar


                              Nali naljaks Saksamaa jalgpalli alateemas tavaliselt sellist läbu pole olnud. Kurb, et ainus tegev moderaator ei pea vajalikuks oma tööd teha! ja muidugi tervitused kõigile neile, kes algselt selle Fransesco vms jutule pidasid vajalikuks vastata. Jätkame samas vaimus!eee pigem EI.

                              Kommentaar


                                Bundesliga koduleht titulleerib Dante signing of the season tiitliga.
                                Senise hooaja põhjal siis.
                                Osram on välja teeninud manager of the season nimetuse.
                                Lahmi sõnul olevat Dante parim kaitsja, kellega tal au on mängida olnud.
                                Mineval hooajal ma Borussia mänge väga ei näinud, teagi mis ta seal tegi.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X