320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Pistke see loll jutt suhu tagasi nagu Bayerni poleks sats kes shoppab. Tõesti ei osteta 50 milli eest mängijaid, kuid siin võiks kena listi ette lugeda, mille abil on koduseid konkurente nõrgendatud ja oma juhtpositsiooni kindlastatud saksamaal.
    Viimase kahe aasta jooksul on ostetud 110,8M euro eest mängijaid ning müüdud 5,5M euro eest mängijaid. Oled sa kindel oma faktis?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Tore tore et BL-sse tuli, kuid mõned küsimärgid.

      1. Miks valis ta nii turvalise valiku. Ei mingit ehitamist vaid jätkad ette käidud rada.
      Ka minul käis see korraks peast läbi ja arvasin, et Pep otsib suuremat projekti ja väljakutset, aga nüüd Bayernisse uuel hooajal siirdudes on tal kõik materjal olemas. Pep lööb kindlasti Bayernis läbi, selles pole kahtlustki. Kindlasti kõige suurem väljakutse tema jaoks saab olema Meistrite Liiga võitmine, millest Bayernil saab kevadel juba 12 aastat mööda ja nii suure klubi jaoks on see kindlasti väga pikk aeg. Ootan igastahes huviga, kuidas Pep Ribbery ja Robbeni mängima paneb kuna mingit isetsemist nagu nendele kahele mängijale omane on ei taha Pep kindlasti näha. Ja kindlasti veel huvitavam saab olema näha, kelle Pep uueks hooajaks Bayernisse juurde toob ja kas üldse toob.

      Muidu leping Bayerniga allkirjastati juba enne jõule, aga täna tehti see ametlikuks.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Miks ta peaks niiväga shoppama? praegul on minumeelest Bayern niigi hea, pigem võiks noormängijatele rõhku panna- tuleviku mõttes (pidi ju ta trump olema? või ma eksin?)
        No vähemalt mulle meeldiks kui ta põhimõtteliselt sama koosseisuga jätkaks ja erilisi muudatusi (ostlemist) ei teeks.
        No ja koondises on ka palju Bayerni mängijaid ehk saab Löw ka mõned näpunäited.

        Kommentaar


          Oppaa, milline uudis tänasesse päeva, see oli küll ootamatu, et nii ruttu suudeti treeneritool kindlustada. Alles tuli uudis, et Osram asub tuleviku pärast juhtkonnaga arutellu. Ja noh Guardiola nii varajane otsus ka üllatav. Ilmselt sai tal kõrini inglise pommitajatest, kes ta puhkust pidevalt häirivad Huvitav palju ta teenima hakkab.
          Ja nüüd võib vist küll oodata, et mõni kiire ründaja uueks hooajaks soetatakse. Loodetavasti see vanakooli aeg saab ka mõneks ajaks läbi
          Ja need, kes arvavad, et Bayern ja Saksamaa pole väljakutse eksivad. Uus keskkond, uued mängijad, Bayernis vaikselt põlvkondade vahetus ka tulemas ja maailma võimsaim jalgpallikultuur (neid asju on muidugi veel)

          Ja kas RDM mitte WBA-st kinga saanud?

          Guardiola vs Klopp - huvitav duell tulemas.

          Lähtudes tavast, et trolle ei toida las see ajukääbik võimleb omaette

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Huvitav palju ta teenima hakkab
            Nii palju kindlasti mitte, kui City ja Chelsea treenerid, aga kindlasti korralikult.

            Orobitg (agent Guardiola): "Bayern didn't offer the most money. Pep chose them because of the structure and the players they have."
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Mina ei usu, et ta treenerina mängupildis mingeid erilisi muudatusi toob/teeb. Iseasi, kui ta kuskil mängijaid välja vahetab. Bayrern on nii ebastabiilselt mänginud ehk ta on kindlasti teinud samaväärset vurri nagu Barca mõnes mängus ja siis jälle kaootiliselt tühja nühkinud 90 min teise smängus. Ehk kõik need asja don juba olemas, küsimus on kas Pep suudab mehi õigele teele lükata. Kedagi ei pea jalgpalli enam mängima õpetama.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                3. Pistke see loll jutt suhu tagasi nagu Bayerni poleks sats kes shoppab. Tõesti ei osteta 50 milli eest mängijaid, kuid siin võiks kena listi ette lugeda, mille abil on koduseid konkurente nõrgendatud ja oma juhtpositsiooni kindlastatud saksamaal.
                Näita mulle kes ja kus on midagi sinnapoolegi väitnud ? Hmm... olen seda teemat natukene aega juba jälginud ja ei tule küll väga ühtegi assotsiatsiooni Sinu jutuga.

                Kuidas saaks üldse midagi sellist väita, kui suvel osteti sisse 40 miljoni mees Martinez, kaua sellest 35- miljoni Gomeze ja 25- miljoni Neueristki möödas on ? Robbengi maksis veerandsada miljonit... nii ka Ribery.

                Minu meelest igati mõistlik - kõik nimetet mehed on oma summat igati õigustanud (Marinezi panust veel vara hinnata). Ülejäänud mehed ostetud mõistliku hinnaga (alla 15 milku kanti - Dante, Boateng, Mandžukic, Shaqiri, Gustavo, Rafina, DvB, Tymo) või oma kasvandikud (või siis noorena ostetud ja tippu aidatud/taotud) Lahm, Swaini, Kroos, Müller, Alaba, Badstuber.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Ja need, kes arvavad, et Bayern ja Saksamaa pole väljakutse eksivad. Uus keskkond, uued mängijad,
                  Tema senist karjääri arvestades oli see ju ükskõik millise valiku puhul ennegi selgemast selgem, ei?

                  Ma olen ilmselgelt vähemuses, aga minu arust oli see samm üsnagi... igav. Selles mõttes, et Bayern pole ei koduliigas ega ka CLis aastaid olnud mingi lati alt läbijooksja, nagu osadest kommentaaridest mulje jääb. Ja et kuidas nüüd huvi liiga vastu kasvab hüppeliselt ja et kus nüüd alles läheb liiga põnevaks. Vaatan tänavust liigatabelit ja siis Bayerni kohti viimase u 15 aasta jooksul ja nojah. Natuke arusaamatu jutt.

                  Aga siiras lugupidamine muidugi selle eest, et ei läinud romka või šeikide sülekoeraks. Ja noh ega neid kõrvale jättes hetkel palju muud võtta ka polnud.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Selles mõttes, et Bayern pole ei koduliigas ega ka CLis aastaid olnud mingi lati alt läbijooksja, nagu osadest kommentaaridest mulje jääb. Ja et kuidas nüüd huvi liiga vastu kasvab hüppeliselt ja et kus nüüd alles läheb liiga põnevaks. Vaatan tänavust liigatabelit ja siis Bayerni kohti viimase u 15 aasta jooksul ja nojah. Natuke arusaamatu jutt.
                    Asi on eelkõige ilmselt selles, et kaks hooaega pole ühtegi kopsikut koju toodud. Ei liigat, ei CLi, ei DFBd. Klubi fännid ega funktsionäärid pole sellise seisuga harjunud. Käimasoleval sajandil pole sellist pulli veel nähtud ikkagist.

                    Kommentaar


                      Et siis Raul saab Pepi paremaks käeks kollase ajakirjanduse järgi. Esimese hooga mõtlesin, et mängima aga siis lugesin edasi, et ikka Pepile abiks mitte mängima.

                      Kommentaar


                        wow, õnnitlused siis Bayernile, Pep on tõesti hea treener, kelle jaoks on esimesel kohal eelkõige meeskonnatöö, niiet suurematel staaridel läheb kindlasti raskeks. Mul on tõesti hea meel, et ta valis Bayerni, klubi mille vastu puuduvad igasugused negatiivsed emotsioonid, Pepi kuskil ManUs/Chelseas/ManCis juhendamas näha oleks ikka kordades hullem.
                        Arvan, et ta on kindlasti tark teadmaks, et sellist tiki-takat mida Barcas lastele pudru söömise kõrval õpetatakse ei saa ka kõige parema tahtmise juures Bayernis ühe hooajaga käima lüüa ja Pepi Bayerni mängustiil saab olema kindlasti erinev Barcast, aga ohtlikumaks muutub see meeskond kindlasti. Pepil on hea tõeliselt head silma noormängijate edutamisel. Tema all said näiteks Pedrost ja eriti just Busquetsist (kes enne Pepi tulekut just suurte "talentide" alla ei kuulunud) väga oluliselt mängijad nii Barcas kui ka Hispaania koondises.
                        Eks peab siis ka Bundesligat nati jälgima hakkama

                        Kommentaar


                          Mul tekib küsimus,et miks need nn jube head treenerid võtavad nii väikseseid väljakutseid vastu ehk siis tipus olevad võistkonnad. Seepärast teebki Wengeri ja Fergi suureks treeneriks, et nad võtsid ikka päris sitas seisus klubid ja tegid sitast saia. See on tase. Mitte võtta Inter, Chelsea, Real, Barca või Bayern.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Mul tekib küsimus,et miks need nn jube head treenerid võtavad nii väikseseid väljakutseid vastu ehk siis tipus olevad võistkonnad. Seepärast teebki Wengeri ja Fergi suureks treeneriks, et nad võtsid ikka päris sitas seisus klubid ja tegid sitast saia. See on tase. Mitte võtta Inter, Chelsea, Real, Barca või Bayern.
                            palk? ja kui SAF/Wenger peaksid praegu sattuma tööotsinguile, siis oleks suure tõenäosusega ka nende järgmised klubid suurklubid. Pepi ja teisi ei saa süüdistada selles, et neil Jaapani/Šotimaa aastad vahele jäid ja otse tippklubide vaatevälja sattusid.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea kas nüüd nutta või naerda.

                              Pep on kindlasti karismaatiline, tore, tikataka superstaar, aga ...

                              Kindlasti ei saa ta Bayernist teha barcat, kindlasti ei lasta tal minna hulluks osturalliga - lihtsalt ei näe põhipoisse klubist lahkumas ja asendumas hulga hispaanlaste ja ladina-ameeriklastega. Vaevalt, et juhtkond oleks selle üle õnnelik ja ilmselt jääb saksa enamus domineerima. Ehk muutub mäng nüüd väheke ettearvamatuks ja ohtlikumaks, kui senine posession posession proovime,ei õnnestu, kordame taktika.

                              Aga vähemalt tore on see, et ta peab nüüd saksa keele ära õppima, kahjuks see kindlasti ei tule.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Et siis Raul saab Pepi paremaks käeks kollase ajakirjanduse järgi. Esimese hooga mõtlesin, et mängima aga siis lugesin edasi, et ikka Pepile abiks mitte mängima.
                                Raulil on BL-i kogemus olemas, seepärast seostataksegi...Samas üsnagi üllatav minu jaoks kuna üks on Barca legend ja teine Reali.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X