320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No, koondises nad olid vaepeal ka ühel ajal. Raul tõenäoliselt sai saksa keele selgeks ka, ses mõttes hea assistant/tõlk oleks.
    Ma ei usu elu sees, et Rummenigge ja Hoeness lasevad sinna mingit 10t uut meest osta. Sellist ohtu ei ole raudselt.

    Kommentaar


      Nu nii jh Pep on hea treener,aga sygavalt kahtlen natuke tema läbilöögis Saksamaal loodan,et eksin.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Ei tea, mis allikatele põhinedes, aga räägitakse, et Bayern on tegemas pakkumist Busquetsile ? Ei tahaks küll uskuda, mehe hinnalipik on ikka väga kõrge tõenäoliselt ja meil on ju sellele kohale Martinez ja Gustavo olemas, Toolik vast lahkub.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Mul tekib küsimus,et miks need nn jube head treenerid võtavad nii väikseseid väljakutseid vastu ehk siis tipus olevad võistkonnad. Seepärast teebki Wengeri ja Fergi suureks treeneriks, et nad võtsid ikka päris sitas seisus klubid ja tegid sitast saia. See on tase. Mitte võtta Inter, Chelsea, Real, Barca või Bayern.
          Et siis peaks sinu loogika järgi 4. põhja liiga FC Trummi võtma ja nelja hooajaga meistrite liigasse sõudma? Ta ikka valis selle järgi kus töökohta pakuti (oleks võinud sinu arvates arsenali juhtkonda jalutama ja öelda et ou ma tulen wengeri asemele nüüd) ja kus kõige mõistlikumad töötingumused on - stabiilsus ja kvaliteet. Bayern väga hea valik minu meelest.

          Kommentaar


            JUST DO IT.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Ei tea, mis allikatele põhinedes, aga räägitakse, et Bayern on tegemas pakkumist Busquetsile ? Ei tahaks küll uskuda, mehe hinnalipik on ikka väga kõrge tõenäoliselt ja meil on ju sellele kohale Martinez ja Gustavo olemas, Toolik vast lahkub.
              Kui Pusskets tuleb, siis läheb ka Gustavo, Tymo nagunii.
              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

              Kommentaar


                Aga okei, mehed, aitab nüüd unistamisest, heietamisest ja kohvipaksu või kõhu(tuule)tunde järgi ennustamistest (võtan siin vabaduse meelde tuletada, et Müncheni Bayerni nimelise jalgpallimeeskonna peatreeneriks on endiselt vanahärra Jupp Heynckes ja mängijate hulgas ei figureeri ühtegi värsket täiendust ei Barcelonast, ega ka kusagilt mujalt) !

                Aeg kahe jalaga maapeale tagasi tulla. Viimaks ometi on üks nädalaid kestnud polaarööd meenutav tunnel Bundesliga nimelisel raudteel läbitud ja lõpust paistab juba nii eredat valgust, et silmil keeruline sellega harjuda ! Nimelt alustab Bayern homme oma kevadringi mänge!

                Eesti aja järgi algab Allianzil aset leidev vastasseis Greuther Furthiga kell 16:30 ja meie rõõmuks teeb sellest otseülekande ka Eurosport 2.

                Kõik barrikaadidele, sõja teine ja otsustav lahing on algamas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Aga okei, mehed, aitab nüüd unistamisest, heietamisest ja kohvipaksu või kõhu(tuule)tunde järgi ennustamistest (võtan siin vabaduse meelde tuletada, et Müncheni Bayerni nimelise jalgpallimeeskonna peatreeneriks on endiselt vanahärra Jupp Heynckes ja mängijate hulgas ei figureeri ühtegi värsket täiendust ei Barcelonast, ega ka kusagilt mujalt) !

                  Aeg kahe jalaga maapeale tagasi tulla. Viimaks ometi on üks nädalaid kestnud polaarööd meenutav tunnel Bundesliga nimelisel raudteel läbitud ja lõpust paistab juba nii eredat valgust, et silmil keeruline sellega harjuda ! Nimelt alustab Bayern homme oma kevadringi mänge!

                  Eesti aja järgi algab Allianzil aset leidev vastasseis Greuther Furthiga kell 16:30 ja meie rõõmuks teeb sellest otseülekande ka Eurosport 2.

                  Kõik barrikaadidele, sõja teine ja otsustav lahing on algamas.
                  Paraku jääb mäng t66ülesannete t6ttu nägemata,aga ehk väravatest saab pilti siia.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar




                    Aasta esimesele pärismängule minnakse üsna ootuspärase koosseisuga. Ilmselt ainus tõsisem küsimus oli, et kas tipus alustab Gomez või Mandzukic.... sedakorda on siis võimalus viimatinimetatul.

                    Kommentaar


                      Ootaks vähemalt 3:0 võitu, tuleb ära!

                      Kommentaar


                        Suhteliselt kehv esimene poolaeg, kiigutasime kenasti ja possession oli teravalt meile, aga võimalusi vähe ning need vähesed jäid ka enamjaolt löömata.
                        Seis 1:0 ja koll Mandzukicilt, oli õnne, et GFürthi vv korraliku muna maha pani.

                        Kommentaar


                          Esimene poolaeg üsna igav veeretamine. Paar üksikut teravat hetke oli. Üldiselt same old, penetratsiooni läkib.

                          Õnneks pudistas vastase väravavaht ühe Mandzukici löögi sisse ja poolajaks Bayern 1:0 ees. Pallivaldamine miski 70:30 kanti ilmselt. Ülla-ülla, kumma poole kasuks.

                          Värav kah (Kaitzile vaatamiseks )

                          Kommentaar


                            Lõppseis siis 2:0 mõlemad väravad Mario M-ilt. Robben ka sai jälle üle pika aja BL-is mänguaega ja jättis täna parema mulje kui teised vahetused.

                            Kommentaar


                              Minule jättis täna suhteliselt kehva mulje just Müller, Robben tõi mängu elavust: jagas selle ajajooksul mõne kenama sõõdu ja sai ka kenasti triblada...Mandzukicile on talvepaus kenasti mõjunud, loodetavasti paneb järgmine mäng samamoodi
                              Esimesed 25minti täiesti masendavad pm ei suudetudgi "bussist" läbi tungida kuni esimese väravani. Hoolimata võidust, ootasin mina siiski paremat ründamist tabeli viimase vastu... teine poolaeg oli juba enamvähem.

                              Kommentaar


                                Teise poolaja alguses oldi üsna uimased, isegi vastastel tekkisid oma võimalused nii.
                                Aga kolm puntki ja clean sheet vähemalt olemas. Nurgalöögist saadud värav oli ka positiivne märk.
                                Mängupildi osas oleks samuti tsipa enamat lootnud, mängu esimene rünnak lubas ilusat tempot ja mängu, aga edasine vedas veits alt.

                                Nii, aga Kaitzile teine horvaadi koll ka siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X