320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müller 2-0, Manduzikic paremalt äärelt läbi, madal sööt värava ette ja Müller ennetas kaitsjat ja lükkas ära

    Kommentaar


      2:0 ka mäng lõppes,ei oskagi nagu midagi yelda selle mängu kohta ei liha ega kala,aga oluline on v6it ja 3p v66rsilt.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kohustuslik 2:0 võit on võetud. Natuke imelik, et Jupp varem vahetada ei tahtnud. Boatengi sissevahetamise üritus viimastel sekunditel pani mind mõtlema, et järsku DvB hakkas jälle valu tegema. Loodame, et siiski nii ei ole.

        Kommentaar


          DvB ettepoole üldse ei julgenud vaadata ja Kroosi olukord oli imo penalti ikka. Mandzukic super, kommentaator rääkis ka, kas Gomez niimodi äärest tsenderdaks, a samas tuleb meelde Gomez -> Shaqiri, kus viimane lõi peaga värava. Robben peab end kõvasti ikka näitama.

          Kommentaar


            Sitt mäng aga vähemalt võeti võõralt jälle kuivalt võit ära.
            Robbenist ei oska praegu puudust tunda isegi.
            Vahet pole, mäng nkn baseerub rohkem Ribery ääre peale.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Väga vastik on see, et kui sa lähed kohtunikult aru pärima (õige asja eest), väänatakse sulle lihtsalt kollane, või anti see kollane "daivimise" eest Kroosile ?
              Kuigi mängupilt (just ründe poolelt) ei ole viimaselajal kõikse parem tundunud, on tähtis siiski see, et suudetakse mõne golli ikka ära lüüa ja niikaua kuni see toidab võib rahul olla, Leverkuseni ja Dortmudndiga peab vahet hoidma- kuni vahe püsib on kõik tiptop.
              Olen arusaanud, et üritatakse liiga palju sööta ehk palliga väravasse joosta kuigi võiks rohkem kaugemalt ka proovida, ma arvan, et see tasuks ära küll, ma ei mõtle päris 30m pealt, vaid karistusala joonelt rohkem...

              Kui rainis007 siin kaitset kiitis juba, siis keda ma veel kiita tahaks on Neuer- teda on tõeliselt fantast vaadata- tema tahe, enesekindlus ja pühenduvus on lausa super, pudistamisi polegi väga olnud, eks ta ole ka üks põhjus miks meile on niivähe väravaid löödud- nagu eespoolmainitud.

              Muide siin pole üldse mainitud ka viimasest sõpruskohtumisest Alemannia Aacheni vastu, mis lõppes seisuga 5-2, Gomez ja Robben said mõlemad kaks golli kirja ja üks läks Boatengi arvele, mäng ise oli üsnagi vaatemänguline, seis oli suisa 2-2 vahepeal... kui Robbenist rääkida.

              Kommentaar


                Kroos sai liigse sõnavõtu, vehkimise peale õige kollase, kordust ei näinud?

                Kommentaar


                  Jah, Kroos jooksis kohe kohtuniku juurde ja hakkas vehkima ning õigust nõudma. Sellepärast sai ka kollase ja isegi pärast seda pidi keegi (Mandzukic?) ta kohtuniku juurest eemale juhatama.

                  Kommentaar


                    Selge, samas penalti oli õhus, kuigi päris kätega vehkima poleks pidanud, siis küll.

                    Kommentaar


                      Vähemalt nägi väravaid Kuigi jah, eilne Freiburgi-Leverkuseni mäng oli kordades huvitavam staadionil olles. Aga möllu ja värki oli ka täna fännide poolt.

                      Kommentaar


                        Dante tassis ka Kroosi eemale veits.
                        Aga tegelikult ma ei arva, et see penalti olukord oli.
                        Pigem isegi daivihõnguline, kuna õlad vastamisi ei tähenda, et pikali peaks viskuma.
                        Pealegi kes keelas varem ära lüüa.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Penalti kohta niipalju, et minu arust suht close, jättis seekord andmata, siis jättis. Õlad õlgadeks, aga kaitsja jalad käisid kroosi jalgades samuti, kui ma õigesti mäletan, st takerdusid sinna kuidagimoodi.

                          Kommentaar


                            No Kroos valmistas ju ette liiga kaua, tuli 50:50 olukord ja hakkas tuuleveskit tegema. Põmst oli selline mäng, kus diivanil passid rohkem oma telefoni kui mängu

                            Kommentaar


                              Nähes seda olukorda olin kindel, et lööb värava ära...aga siis vaatasin, et mida ta endast mõtleb? Mida ta tegi? Sellised olukorrad tuleb ära kasutada mitte mingit jama tootma hakata. Jumala selgelt oli näha, et ta ei tahagi väravat lööma minna, vaid tahtis trikki korraldada ja õigustatult ei antud pennalt. Kollane oli samuti täiesti õigustatud. Niimoodi vehkida ja protesteerida kohtuniku tegevuse vastu...

                              Kommentaar


                                Mingi stastika järgi Neuer tõrjub 85.1 % väravale löödavatest pallidest, mis on Euroopa parim näitaja. Allikas kah http://www.whoscored.com/Blog/cn_uyj...-Success-Rates

                                Kommentaar

                                Working...
                                X