320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    - Bayern nihutas edasi rekordit selles osas, et nüüd pole nad 40+ mängu pärast esimese värava löömist kaotanud
    Kas sinna kuuluvad Meistrite Liiga mängud ka?
    Finaali mindi juhtima, kuid kaotati.
    noh, tegelikult ju mäng viigistati ja kaotati penaltiseerias. ma arvan, et seda arvestatakse normaalaja järgi.

    Kommentaar


      Kui veel kedagi peale minu huvitas see, et kui kaua Robben laseb ennast pingile istutada ilma "plahvatamata", siis tundub et täna see juhtus kui Robben otsekohe pärrast lõpuvilet kindad käest viskas kabiini jooksis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        - Bayern nihutas edasi rekordit selles osas, et nüüd pole nad 40+ mängu pärast esimese värava löömist kaotanud
        Kas sinna kuuluvad Meistrite Liiga mängud ka?
        Finaali mindi juhtima, kuid kaotati.
        Minu paha, jätsin täpsustamata, et jutt on BL mängudest.

        Kommentaar


          Robbenist praegu ei oska puudust tunda.
          Parem äär on hetkel vähem etteaimatav, liiati veel toodab Müller väravaid.
          Ei kujuta ette, mis rolli Robben Guardiola joonises peaks hakkama kandma, kuna Pep tahab söödumängu ründes, Arjen seevastu tahab statistikat pigem enda nimele kirjutada.
          Kahtlemata hea mängija oli, kuid praegu on tal veel midagi vajaka.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Robbenist praegu ei oska puudust tunda.
            Parem äär on hetkel vähem etteaimatav, liiati veel toodab Müller väravaid.
            Ei kujuta ette, mis rolli Robben Guardiola joonises peaks hakkama kandma, kuna Pep tahab söödumängu ründes, Arjen seevastu tahab statistikat pigem enda nimele kirjutada.
            Kahtlemata hea mängija oli, kuid praegu on tal veel midagi vajaka.
            See nii meeletu isekus on päris suures osas klišee, mida on nii tore ju taguda, sest "kõik teavad, et Robben on vastik isekas mölakas". Kui tal on võimalus, siis ta muidugi lööb, aga selline jutt, et ta kunagi ei skoori... st et ilmselt on rääkija rohkem artikleid lugenud kui mänge vaadanud. Pead ei anna, aga tema väravate-väravasöötude statistika Bayernis on miskine 1:2-le väravate kasuks.

            Tähendab, ma ei ütle, et temas poleks absoluutselt isekust, aga sellega keeratakse korralikult ikka vinti üle. Peamine, mis sellele jõudu annab on tal see äärelt sisse lõikamine ja pealelöömine, mida ta vahelduva eduga on harrastanud. Siis on tõesti umbes nii, et võtab selle eesmärgi ja siis viib lõpuni kui vähegi võimalust on. See ei tähenda aga sugugi, et ta kunagi söötu ei lükka.

            Praegu tema vorm tõesti kiita ei ole, täna ei teinud näiteks vahetusest sekkudes midagi ära, mingis varasemas mägus (oli see siis üle-eelmine ?) tõi küll värskust sisse. Eks kui CL graafikut tihedamaks muudab, ta vahepeal mänguaega ka teenib. Praeguses vormis Müllerit on raske pingile tõugata muidugi.

            Kommentaar


              Makes no diff atm.
              Greed it is.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Ma ei saa ka aru, mida siin osad vinguvad. Mainz on olnud Bayernile viimasel ajal üsna kõvaks pähkliks. Liigas ollakse juba mitmendat aastat oodatust paremat hooaega tehtud. Oodata, et Bayern nende vastu võõrsil vurri üles lükkab on naiivne. Täna mängiti täpselt nagu vaja - taga kindlalt nullis ja ees rünnati kannatlikult. Bayern on see hooaeg kõigis mängudes skoorinud. Võrreldes eelnevaga on üles näidatud stabiilsust ja ka sita mänguga on enamasti võidud koju toodud. Mängitakse ikkagist tiitlite peale, mitte ilu peale. Kui mängida rahvale, siis võib tihti lõpuks olla tulemus, see mida ei soovita. Muidugi võiks mäng olla atraktiivne, kuid seda tihti loota ei maksa. Piisab kui mõnedki mängud vaatemängulised on. Inimene ei ole ju robot, kes alati kindlalt töötab. Kokluvõtteks olen mina rahul ja hooaeg on seni super olnud!

                Veebruar tuleb päris huvitav. Arsenaliga mäng ja ka karikas Dortmundiga. On mida oodata ja põhjust pubisse minna.

                P.S mängu ajal peale skoorimist siia tormamine ja selle avalikustamise võiks vahele jätta - me kõik oskame tulemusi ise vaadata. Piisab kui mängu analüüsist tulemus läbi jookseb.

                E: Robbenist hakkab isegi kahju. Kõik toimib liiga ideaalselt praegu. Sõber Wesley'le Türki järele minemine võiks isegi suvel juhtuda.

                Kommentaar


                  Jee, nr. 31 jääb koju puhkama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    Ma ei saa ka aru, mida siin osad vinguvad. Mainz on olnud Bayernile viimasel ajal üsna kõvaks pähkliks. Liigas ollakse juba mitmendat aastat oodatust paremat hooaega tehtud. Oodata, et Bayern nende vastu võõrsil vurri üles lükkab on naiivne. Täna mängiti täpselt nagu vaja - taga kindlalt nullis ja ees rünnati kannatlikult. Bayern on see hooaeg kõigis mängudes skoorinud. Võrreldes eelnevaga on üles näidatud stabiilsust ja ka sita mänguga on enamasti võidud koju toodud. Mängitakse ikkagist tiitlite peale, mitte ilu peale. Kui mängida rahvale, siis võib tihti lõpuks olla tulemus, see mida ei soovita. Muidugi võiks mäng olla atraktiivne, kuid seda tihti loota ei maksa. Piisab kui mõnedki mängud vaatemängulised on. Inimene ei ole ju robot, kes alati kindlalt töötab. Kokluvõtteks olen mina rahul ja hooaeg on seni super olnud!

                    Veebruar tuleb päris huvitav. Arsenaliga mäng ja ka karikas Dortmundiga. On mida oodata ja põhjust pubisse minna.

                    P.S mängu ajal peale skoorimist siia tormamine ja selle avalikustamise võiks vahele jätta - me kõik oskame tulemusi ise vaadata. Piisab kui mängu analüüsist tulemus läbi jookseb.

                    E: Robbenist hakkab isegi kahju. Kõik toimib liiga ideaalselt praegu. Sõber Wesley'le Türki järele minemine võiks isegi suvel juhtuda.

                    Ära loe kui ei meeldi, ei saa nii segav ka olla, kuna mul on samaaegselt arvuti/telekas lahti, siis updatesin siia skoorimuutused koos asjaosalistega, livescore teeb asja aeglasemalt ning kõigil vast pole võimalik teleri vahendusel kõike jälgida. Isegi vahel mõnest muust teemast skoori vaadanud, livescore on üsna tihti minu telefoniga umbes.
                    Vabandan ebameeldivuste ees, aga ega ma iga mäng ka päris nii ei update'i.

                    Kommentaar


                      Nu tuleb rahul olla sammukee tiitlisuunas jälle tehtud,jääme ootama CL pela Arsenaliga.Supppper!
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                        E: Robbenist hakkab isegi kahju. Kõik toimib liiga ideaalselt praegu. Sõber Wesley'le Türki järele minemine võiks isegi suvel juhtuda.
                        Robben peaks ehk suure tõenäosusega Dortmundi vastu ikka platsile pääsema, kuna Ribery on tänu punasele väljas. Ja kas Sneijderi ja Robbeni läbisaamine ei pidavat just kõigeparem olema (kuskilt nagu oleks meelde jäänud)?

                        Kommentaar


                          If Bayern concede exactly one goal in every Bundesliga game left we will equal the record of least goals conceded in a Bundesliga season.
                          Schalkega ei tohiks probleeme tekkida.

                          Badstuber pikendab nädala jooksul lepingut 2017ni.

                          Gomez saab arvatavasti Klose asemel mängu, viimane nats vigane.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Ära loe kui ei meeldi, ei saa nii segav ka olla, kuna mul on samaaegselt arvutuii/telekas lahti, siis updatesin siia skoorimuutused koos asjaosalistega, livescore teeb asja aeglasemalt ning kõigil vast pole võimalik teleri vahendusel kõike jälgida. Isegi vahel mõnest muust teemast skoori vaadanud, livescore on üsna tihti minu telefoniga umbes.
                            Vabandan ebameeldivuste ees, aga ega ma iga mäng ka päris nii ei update'i.
                            Väga tore, kuid ma ei usu, et siin foorumis on selliseid kasutajaid, kes tulevad Bayerni teemasse, et jälgida kuidas mängu seis on. Ennem vaadatakse ikka neid live saite. Minut-kaks, mis sa kiiremini seisu siia toksid ei ole vahet. Saan aru kui livescorei update võtaks pool tundi, aga see info jookseb sinna ka täitsa kiirelt.
                            Mul jookseb telefonis livescorei app jumala normilt ja on olemas ka flashscore.com.
                            Eks sa tee, mis tahad, keelata ma sind ei saa. Lihtsalt tegin ühe vahemärkuse.
                            Vabandan OT pärast.
                            Ja mul on kunagisest nagu meeles, et Robben kutsus Sneijderit Bayernisse ja nad head sõbrad. Pead ei anna sel teemal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Ja mul on kunagisest nagu meeles, et Robben kutsus Sneijderit Bayernisse ja nad head sõbrad. Pead ei anna sel teemal.
                              Võimalik, mulle on nii meelde jäänud kuskilt MM-ilt või EM-ilt, et kuna Hollandi koondises parasjagu midagi "kääris", võis ka olla 2010 CL finaalis ja just need kaks staari omavahel (vb ajan kedagi sassi).

                              Kommentaar


                                Kas mitte eelmise aasta EM-il ka polnud Hollandi koondises niiöelda 2 gruppi? Ühte juhtisid Huntelaar ja van der Vaart ning teist Sneijder, aga ma ei mäleta kumba Robben kuulus. Võib olla ma ajan ise ka midagi sassi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X