320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Petersen on Werderis püssi korralikult paukuma saanud. Täna jällegi temalt kaks väravat ja hooaja peale juba 11 kolli BLis. Temast enam löönud ainult Kiessling, Mandžukic, Szalai ja Meier, temaga sama pulga peal on Müller ja ühe vähem löönud lõunanaaber Rudnevs.

    Kommentaar


      Schalke tegi võõral 2-2 Mainziga, mis ei ole sugugi paha tulemus viimaste nädalate valguses ja ei tohiks meie võite kummagi üle eriti alaväärtustada küll.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Muide Neuer mängis eile katkise näpuga. Kes täpselt pilti uurib saab teada kummal käel vigastus oli.

        Kommentaar


          Lewandowski kõlakad hakkavad tüütama.
          Mariote näol on juba kaks aparaati, kes
          a)suudavad väravaid lüüa
          b)ei sobi Guardiola stiiliga
          Milleks meile kolmas samasugune?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Milline see alg11 Arsenali vastu olla võiks ?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Milline see alg11 Arsenali vastu olla võiks ?

              No midgi sellist arvatavasti, Gustavo asemel ehk Martinez.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Petersen on Werderis püssi korralikult paukuma saanud. Täna jällegi temalt kaks väravat ja hooaja peale juba 11 kolli BLis. Temast enam löönud ainult Kiessling, Mandžukic, Szalai ja Meier, temaga sama pulga peal on Müller ja ühe vähem löönud lõunanaaber Rudnevs.
                Postitus on küll eile tehtud aga tegelikkus on hoopis selline:

                Stefan Kießling
                Mario Mandzukic
                Robert Lewandowski
                Alexander Meier
                Adam Szalai

                Nemad on eespool Petersenist ja samal pulgal on eile õhtuse seisuga Müller ja Reus

                Mis puudutab Lewa kuulujutte, siis praeguseks need jutud ümber lükatud Bayerni juhtide ja ka BVB juhtide poolt. Samas ei ole täheldanud, et Lewa enda management midagi öelnud oleks.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Nüüd on hakanud kuskilt tulema mingid Bale´i kuulujutud. Aga no milleks kulutada 60 (?) miljonit kui Ribery on väga heas hoos ja tema tulevane asendus on Shaqiri näol ka juba olemas ning samuti võib Robben seal mängida.
                  Kui on tungiv soov kedagi osta, siis võiks Kroosile konkurendi tuua. Vanasti mängis ka Müller tema positsioonil, aga tema tunneb ennast nüüd äärel palju mugavamalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                    Postitus on küll eile tehtud aga tegelikkus on hoopis selline:

                    Stefan Kießling
                    Mario Mandzukic
                    Robert Lewandowski
                    Alexander Meier
                    Adam Szalai

                    Nemad on eespool Petersenist ja samal pulgal on eile õhtuse seisuga Müller ja Reus

                    Mis puudutab Lewa kuulujutte, siis praeguseks need jutud ümber lükatud Bayerni juhtide ja ka BVB juhtide poolt. Samas ei ole täheldanud, et Lewa enda management midagi öelnud oleks.
                    Oijh, kuidas küll Lewa välja jätsin. Aga muidu pilt õige, Reusiga see, et kas polnud veel uuendatud, või mäng käis. Point remains .

                    Ilmselgelt on Lewa toomine huge bag of bollocks. Milleks ?

                    Aga Bale... ma ei teagi. With all the respect towards Shaq... siis ma situks ikkagi üllatusest telliseid, kui kahe-kolme aasta pärast neid mehi ühes lauses kasutada (või nagu tõsiseltvõttes võrrelda) annaks. Samas jah, kas tasemevahe oleks piisav, et 60 miljonit maksta ? See on juba iseküsimus. Samas... kui Martinezi eest maksti 40 milkut ja raha üle on, siis võtaks ikka ära vist küll. Sest need paralleelid CR7-ga ei ole päris õhust võetud.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                        Aga Bale... ma ei teagi. With all the respect towards Shaq... siis ma situks ikkagi üllatusest telliseid, kui kahe-kolme aasta pärast neid mehi ühes lauses kasutada (või nagu tõsiseltvõttes võrrelda) annaks. Samas jah, kas tasemevahe oleks piisav, et 60 miljonit maksta ? See on juba iseküsimus. Samas... kui Martinezi eest maksti 40 milkut ja raha üle on, siis võtaks ikka ära vist küll. Sest need paralleelid CR7-ga ei ole päris õhust võetud.
                        Ma lihtsalt mõtlen, et kui juba tahetakse 60 miljonit või rohkem ühele mängijale kulutada, siis võiks esialgu pakkumise Götze või Özili eest teha. Tegu on ju ikkagi Saksa klubiga. See ei tähenda, et Bale halb mängija oleks või et mul midagi tema vastu oleks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KID Vaata postitust
                          Ma lihtsalt mõtlen, et kui juba tahetakse 60 miljonit või rohkem ühele mängijale kulutada, siis võiks esialgu pakkumise Götze või Özili eest teha. Tegu on ju ikkagi Saksa klubiga. See ei tähenda, et Bale halb mängija oleks või et mul midagi tema vastu oleks.
                          Ma küll hästi ei mõista, miks kõik sakslased peavad olema ? Dante, Alaba, Ribery, Mandžukic... kõik on tulnud ja ülihästi sisse elanud, ükski pole sakslane. Lihtsalt sellises klassis mehi pole väga palju valida. Väga üksikud. Lisaks pole ei Özil (palju temas üldse saksa verd voolab ka?) ega Götze kumbki sellised mängijad nagu Bale (ei pea silmas kas paremad, halvemad või võrdsed vaid mängustiili, positisooni, füüsist jms...).

                          Kommentaar


                            Ega ei peagi kõik sakslased olema, aga ei tahaks ka sellist olukorda, kus kõik põhimängijad oleks välismaalased nagu mõni aeg tagasi Interis oli. Aga minuarvates on praegu päris sobiva rahvusvaheline kooslus. Nagu ütlesin, et mul poleks midagi Bale´i tuleku kohta.
                            Nagu ka mainisin, siis ma pigem vaataks hetkel ühele teise positsioonile mängijat mitte äärele.
                            Teine asi, et kuulujutt ütleb, et Guardiolale antakse 100 miljonit kulutamiseks pluss uue treeneri palk peaks ka praegusest mõnevõrra kõrgem olema. Siia juurde veel arvestada selle hooaja kulutused (u 55-60 miljonit). Bayern on olnud juba ammusest üks paremini majandatavaid klubisid ja ei tahaks et see muutuks selliste kulutuste tõttu. Samas eks Höeness teab neid asju kõige paremini ja ma võibolla mõtlen liiga palju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KID Vaata postitust
                              Teine asi, et kuulujutt ütleb, et Guardiolale antakse 100 miljonit kulutamiseks pluss uue treeneri palk peaks ka praegusest mõnevõrra kõrgem olema. Siia juurde veel arvestada selle hooaja kulutused (u 55-60 miljonit). Bayern on olnud juba ammusest üks paremini majandatavaid klubisid ja ei tahaks et see muutuks selliste kulutuste tõttu. Samas eks Höeness teab neid asju kõige paremini ja ma võibolla mõtlen liiga palju.
                              Eks sellega ole nii ja naa. Meeskond on ju komplekteeritud ja üldiselt võiks öelda, et hästi komplekteeritud. Keskväljale, ründepoolele, äärtele, väravsse on mehi võtta varuga. Eriti palju pole coverit äärekaitses. Keskkaitsega on nii ja naa, uus mees on juba ostetud, liitub suvel. Dante on loom, Boateng on hea, Stubermeister... pigem mitte põhikeskkaitsja. Mis on minu point - meeskonda pole praegu vaja mingisuguseid 10-15 miljoni mehi 5-6 tükki. Ongi vaja ülimat kvaliteeti. Nagu seda Bale ja ka Sinu nimetet tegelinskid oleksid. Ja kui juttu oli äärekaitse coverist, siis Alaba koha kataks Bale ilusti ära, kui vajadust peaks tekkima !

                              Kommentaar



                                Oleks ju tore.

                                Viimati Inglismaal võit 0-1 ManU üle, sama hooaeg tuli ka CL karikas (2001).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X