320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Gomez andis Gebre Selassie väravale söödu, et võrdsel pulgal Mandzukiciga, kes on kõigi arvates julmalt parem söötja kui Gomez ja mida kõike veel, samamoodi ühe väravasöödu andnud. Imo võiks Kroos saada väheke puhkust, Neljane liin, Ribery-Müller-Robben Gomez tomib lihtsalt ulmeliselt hästi kohati, mõnus vaadata liikumisi ja kuidas leitakse üksteist.
    Raputame nüüd tussust liiva välja ja vaatame asja kainema pilguga või mis sa arvad ???
    Kes on rääkinud Mandžukicist kui mingist haigest söödu/assesti kunnist ? See mida siin teemas on räägitud (vähemalt see, mis mulle silma on jäänud) on olnud see, et horvaat teeb väljakul olles rohkem tööd. Paneb kaiseliini ja väravahi surve alla, jookseb vahel äärele appi kui seal peaks vaja olema, töötab keskväljale rohkem tagasi.

    Ei tea, üritasin küll otsida antud söötude ja läbitud distantside statistikat, aga mida ei leia seda ei leia. Ja muidugi ei tohi võrrelda kahe Mario selle hooaja state - muidugi on võimalus Gomezel olla aktiivsem kui vahest harva mängu saab. Tuleks vaadata tema eelmise hooaja keskmist ja horvaadi selle hooaja keskmist. See annaks mingisuguse objektiivsema pildi...

    EDIT: kõik mis ma suutsin leida oli käimasoleva hooaja CL statistika (mis pole kindlasti ei esinduslik ega võrreldav aga esitan oma leiud sellegipoolest). Gomez on jooksnud oma 113 minutiga 14 282 m, mis annab keskmiseks 126,4 m/min. Horvaadi samad numbrid on 294 min, 36 003 m ja 122m/min. Õnnestunud sööte mängitud minuti kohta suutis anda Gomez 0,23 Mandžukici 0,14 vastu. Aga nagu ma ütlesin, pole andmed võrreldavad. Horvaat on enamasti mänge alustanud ja värskete jalgadega pidanud võitlema, aga sakslane sekkunud ikkagi vahetusest, kui teised juba töntsid on...

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Lisaks panustas punaste võitu veel Gebre Selassie filigraanse omaväravaga.

      Aga tegelikult teeb Bayerni hetke vorm ikka meele üsna heaks!

      Kommentaar


        Diego Armando Contento ja Xherdan Shaqiri olid täna tublid, hea kui pink piisavalt pikk on.
        Muide Bayerni juhatusest kinnitati, et nende huvides pole osta Robert Lewandowskit, sest see ei tule liigale kasuks kui "Mesilased" nõrgemaks jäävad.

        Kommentaar


          Hea t66,mängu paraku ei näinud,keegi v6iks kollid yles panna
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Mäng oli supper!
            Vaatasin just, et peale Barca kaotust Milan-ile on kihlveokontorid pakkumas CL tiitlit just Bayernile!!! Loodame parimat, liiga tundub suht kindel olevat.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Hea t66,mängu paraku ei näinud,keegi v6iks kollid yles panna
              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

              Kommentaar


                Praegu siis vahe lähima konkurendiga 17 punkti. Poleks arvanud, et just selle vooruga BvB ja leverkusen punkte kaotavad. Erinevalt Bayernist ei saanud Dortmund saata väljakule poolt B-koosseisu, nii et kolmapäeval tuleb huvitav mäng.

                Kommentaar


                  Freiburg tuleb veel tagant!

                  Kommentaar


                    Maitea, ma küsiks, et kas keegi Dortmundi mängu näiteks Hiiule vaatama ei plaani minna (on täitsa kavas seal), aga kui vaadata, kuidas eelmine kord välja kukkus. Ja veel nädala sees ka ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Maitea, ma küsiks, et kas keegi Dortmundi mängu näiteks Hiiule vaatama ei plaani minna (on täitsa kavas seal), aga kui vaadata, kuidas eelmine kord välja kukkus. Ja veel nädala sees ka ...
                      helista üle. läksin sinna derbyt vaatama ja tuli vastuseks, et kanalit ei ole. (või seda näitab eurosport vms Elioni stndardkanal?)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Maitea, ma küsiks, et kas keegi Dortmundi mängu näiteks Hiiule vaatama ei plaani minna (on täitsa kavas seal), aga kui vaadata, kuidas eelmine kord välja kukkus. Ja veel nädala sees ka ...
                        Kui kasvõi üks mineja veel oleks siis läheksin ka. Sa ise oled minemas?

                        Kommentaar


                          Tundub, et VSB näitab mängu 30min. nihkega st. sealt hakkab mäng kell 22:00 aga reaalselt hakkab mäng 21:30.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Palju õnne! 113 aastat

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Maitea, ma küsiks, et kas keegi Dortmundi mängu näiteks Hiiule vaatama ei plaani minna (on täitsa kavas seal), aga kui vaadata, kuidas eelmine kord välja kukkus. Ja veel nädala sees ka ...
                              kui pere kõrvalt aega saab ja toimetused tehtud, siis oleksin isegi minemas. aga seda ma ei oskaks ennem kella 19't öelda
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                helista üle. läksin sinna derbyt vaatama ja tuli vastuseks, et kanalit ei ole. (või seda näitab eurosport vms Elioni stndardkanal?)
                                Küsisin üle, kõik on olemas.

                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Kui kasvõi üks mineja veel oleks siis läheksin ka. Sa ise oled minemas?
                                Mul nüüd sama lugu - kui keegi veel ikka läheb siis võiks täitsa istuda ja suurelt ekraanilt vaadata ju. Ehk siis lähen kui keegi veel läheb. Ehk ilmselt lähen ?

                                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                                Tundub, et VSB näitab mängu 30min. nihkega st. sealt hakkab mäng kell 22:00 aga reaalselt hakkab mäng 21:30.
                                Helistasin, küsisin. Vastati, et kui huvilisi tuleb, pannakse otse Russia 2-pealt mäng käima, vastasel juhul VSB. Ehk kui keegi kohale läheb, näeb otse .

                                Ja muidugi - palju õnne kõik asjahuvilised. Täna siis Bayerni 113. aastane sünnipäev . Loodetavasti tähistatakse seda siis ikka vääriliselt . Kihlveokontorid peavad kindlaks soosikuks Bayerni, Triobeti koefid on 1,67 - 3,75 - 5,05 (mõtlesin, et toon ära, viimati mainisin enne Arsenali mängu ja kõigil meeles, kuidas läks )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X