320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mul nüüd sama lugu - kui keegi veel ikka läheb siis võiks täitsa istuda ja suurelt ekraanilt vaadata ju. Ehk siis lähen kui keegi veel läheb. Ehk ilmselt lähen ?
    No siis järelikult tuleb minna. Deniss võiks ka siis täna kodused toimetused keskmisest kiiremini ära teha ja paar tundi vaba aega organiseerida omale.

    Kommentaar


      Ok, asi paigas siis. Ma ilmselt võtan ühe huvilise veel kaasa, kui tal midagi vahele ei tule...

      Niiet lühidalt öeldes- Õhtul kõik Hiiule FCB sünnipäeva tähistama ja DFB Pokali eelfinaali vaatama !!

      Kommentaar


        Aga rääkides mängu sisust ka - minu küsimus, kas nädalavahetusel MoM väärilise esituse teinud Robben asendab punase kaardi tõttu eemale jäävat Ribery'd, sai vastuse - JAH.

        Siit kerkis järgmine küsimus - milline formatsioon kokku pannakse.

        ---------Mandžukic------------
        ---Robben---Kroos----Müller---
        -------Swaini--Martinez-------

        Või tõstetakse hoopis Müller Ribery kohale ja antakse Robbenile tema klassikaline koht ? Robben enne Bayerni mängiski vasakul, aga samas on tema mängustiil sellest ajast ikka tohutult muutunud.

        Kommentaar


          Nonii pool tundi lahinguni.

          Tänane koosseis:
          Neuer; Lahm-Dante-Van Buyten-Alaba; Swaini-Martinez; Robben-Kroos-Müller; Mandžukic.

          Let the battle begin with a sword in a wind !

          Kommentaar


            Robben peaks alustama täna vasakul äärel ikka. Müller omal kohal. Kurat, täna tuleb üle pika aja tõmmata kott pähe Dortmundile (Superkarikas võideti, kuid see võit ei ole nii magus kui seda oleks tänane) . Kodus Allianzil peab mesilased piitsaga maha lööma, muud varianti ei ole. Miski pärast on mul tunne, et 90 minutist täna ei piisa. Nagu eile omas (otseses mõttes) Real Barca ära peab seda tegema ka Bayern.
            Meenutusi sügisest. Loodetavasti tehakse Dortmundi kaitsele täna samasugune kohvipaus

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Nonii pool tundi lahinguni.

              Tänane koosseis:
              Neuer; Lahm-Dante-Van Buyten-Alaba; Swaini-Martinez; Robben-Kroos-Müller; Mandžukic.

              Let the battle begin with a sword in a wind !
              Sind ei ole või ma ei näe sind?

              Kommentaar


                Bayern Munchen vs. Dortmund @ www.korner.ee/live.php
                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                Kommentaar


                  Robben valis õige aja oma vana triki uuesti kasutuselevõtuks ja poolajaks 1:0 eduseis.

                  Kommentaar


                    No sealt polnud muud võimalustki, kui lüüa. Teistel olukordades suutis ta küll failida, äkki sai nüüd enesekindlust sellega.

                    Kommentaar


                      Praeguse mängupildi juures pole võidus kahtlustki. Pealelöögid 8:1 ja tuleb ainult loota, et Neuer on teisel poolajal valmis kui Reus või Götze mõne üllatuslöögi teevad. Peamine, et jälle sellist initsiatiivi käest ära andmist ei toimu nagu tavaliselt kui juhitakse.

                      Muuseas viimati kaotas Bayern Pokalis pärast 1:0 juhtima minekut aastal 1991.

                      Kommentaar


                        Ilus! Teine poolaeg mitte nii kui esimene, aga edasi saime ja endale ei lasknud lüüa! Võimaluste raiskamine see aasta ei tundu olevat nii hull kui eelmine. Need mis olid, olid sellised 70-80 protsendised. Eeelmine aasta ei löönud me 100 protsendiseid tavaliselt ära.

                        Kommentaar


                          Suurepärane supper Tahaks kiita ka kollaste vv kahtlemata super mäng ka temalt,kes hoidis Dortmundi veepeal.
                          Ilus 6htu Robben oli ikka hea Tänud mehed,lõppkokkuv6teks võitis siiski parem v6iskond.

                          Kohtunikud olid nii nagu nad olid hea,et Martinez otse punast ei saanud.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Kohtunikud olid nii nagu nad olid hea,et Martinez otse punast ei saanud.
                            Jep. Martinezi võinuks pohhuilt varem pesema saata ja kellelgi poleks kobisemist olnud. Päris karm viga oli ikka. Lõpp läinuks sedasi muidugi veelgi põnevamaks.

                            Kommentaar


                              Mu lemmik terve mängu peale oli Dante. Oli üle platsi parim imo.

                              Kommentaar


                                Korralik mäng. I poolajal polnud Dortmundil väga võimalustki. II poolajal muututi natukene passiivsemaks ja Dortmund sai mängu sisse paremini, samas pole väga kahtlust kumb meeskond parem oli.

                                Võimalusi oli Bayernil veel, aga ei suudetud enamat ära kasutada. Tähtis on see, et võeti võit ja pääseti järgmisesse ringi.

                                Robbeni üle on hea meel, kolmes mängus kolm väravat ja teine MoM vääriline mäng järjest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X