320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi Hiiule ka mängu vaatama ronib? Kuna VS ei ole tellitud ja TV6 üle ei kanna siis ise lähen sinna vaatama.

    Kommentaar


      kui ma mingeid hõumisid endale külla ei saa viasati läbi mõnusa kineskoopekraani vaatama ja üleüldse ainsalt vabal päeval sõpru ei leia, siis vist ronin ka Hiiule. vaja end välja elada.
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Mul on praegu jõle kiire, ei jõua täna mängu vaadata kahjuks. Pole väga palju pinget õhus ka just (kui aus olla).

        Kommentaar


          Algkoosseis kah:
          Aufstellung: Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Martínez, Gustavo - Müller, Kroos, Robben - Mandzukić

          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Niii hakkab siis http://atdee.net/61000/watch-bayern-...rsenal-deutsch
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Siit tuleb veel huvitavam matsh, kui Barca-Milan . Edu teile!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Siit tuleb veel huvitavam matsh, kui Barca-Milan . Edu teile!
                Mille poolest ?

                Giroud lõi küll 3. minutil 1:0, aga Arsenal vajab veel kahte väravat ja lisaks peab Bayernit mängu lõpuni kuival hoidma, et otse edasi saada.

                Kommentaar


                  Robben! su EGO?! Mäletad, sa pidid selle riietusruumi jätma täna, kui Ribery'd ei ole. 100% söödukoht ja värav. FIFA't pole mänginud v?
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Arsenalil piisab vaid ùhest vàravast et edasi saada minu arust. Vôi ajan midagi segi siin?
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      kahte on ikka vaja

                      Kommentaar


                        Tekkis selline küsimus, et kas Saksamaa parim äärekaitsja Lahm on Bayerni enda kasvandik või nooruses kuskilt ostetud?

                        Kommentaar


                          Vanasti oli 2-0 skoor parem, kui 3-1, aga eks ma saan aru, et nùùd loeb mitte vàravate vahe vaid, kes kùlas rohkem lööb golle.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Vanasti oli 2-0 skoor parem, kui 3-1, aga eks ma saan aru, et nùùd loeb mitte vàravate vahe vaid, kes kùlas rohkem lööb golle.
                            Mängitakse Bayerni koduväljakul. Esimene mäng Arsenali kodus lõppes 1-3. Seega vajab Arsenal vähemalt kolme väravat. Lihtne

                            Kommentaar


                              Esimest kümmet ei näind, kuidas kurat Arsenal oma värava sai ?
                              Mängupilt suhteliselt okei isegi, oleks pidanud ühe ikka ära lööma, löögikohti oli, aga ei tulnud midagi, teisel ootaks ikka, et suudetakse kodus üks ära lüüa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                                Tekkis selline küsimus, et kas Saksamaa parim äärekaitsja Lahm on Bayerni enda kasvandik või nooruses kuskilt ostetud?
                                Täitsa Bayerni kasvandik, käinud laenul ainult Stuttgartis kunagi ammu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X