320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige kehvem variant + viimane mäng veel võõrsil ka :S

    Kommentaar


      Tõsi on loos on väga kehv aga mitte võimatu
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Ei ole paremat või parimat varianti, kui tahad olla parim, peabki kõiki võitma.Ja mis see Juventus ei ole nüüd nii kurjakuulutav ka. Elame näeme.

        Kommentaar


          Parim, mis tulla sai. Juve pole kõvadega peland ja oleme selged favoriidid.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Põnev - Bayernile ongi vaja sellist. Saksa klubid ja koondis on poolfinaalides alati 110% suutnud mängida. Va eelmine suvi ja siis olid mitu vastast samast satsist.

            Kommentaar


              Kuidas poolfinaalides see kokkuminemine nüüd tuleb? Jälle loosiga? Pole aastaid seda süsteemi ennast üldse jälginud mis faasis on loosiga mis faasis mitte.

              Kommentaar


                Poolfinaalid loositakse kokku.

                E: esimene vastasseis siis 02.04 Münchenis, teine 10.04 Torinos.

                Kommentaar


                  Parim oleks Bayern vs BVB ja Barca vs Madrid semid.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Palju vihjatakse Pirlo jms Itaalia teemale, ma loodan et Bayerni omadel, eeskätt Lahm on mõnus sportlik viha selles osas sees Kuigi jah koondise ja klubiteema on veits lahus

                    Kommentaar


                      kahtlemata põnevaim paar see Bayern-Juve. Sellesmõttes pole viriseda mõtet, et kui tahad parim olla, pead kõiki võitma nagunii.

                      Raske vastane, aga vähemalt on põnevad mängud.

                      Kommentaar


                        Väga hea vastane.
                        Olen alati seda meelt, et kõige parem on mängida kõvadega, ning olla sealjuures alati valvel, kui väetimatega, kandes endaga alahindamise mõtteid.
                        Pealegi kui langeda, siis juba tugeva vastu ja edasipääsu puhul on ekstra hea meel ja mott laes.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Kahtematta tuleb Bayernil rakse mäng, kuid ma olen enam kui kindel, et Bayern võtab B.liga ära.
                          https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                          Kommentaar


                            Tänane Leverkuseni mäng on võita vaja eeskätt moti pärast.
                            Tiitel on tänasest tulemusest olenemata juba käes ja motti on vaja CL mängude tarvis.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Ja muidugi peab lootma, et täna Robben mängust eemal hoitakse.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Mul on selline tunne, et täna on kõik võimalik, alates sellest, et jätkatakse viimase kolme mängu allapoole trendi kuni selline, et lüüakse Leverkusenil puur täis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X