320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Mul on selline tunne, et täna on kõik võimalik, alates sellest, et jätkatakse viimase kolme mängu allapoole trendi kuni selline, et lüüakse Leverkusenil puur täis.
    Mul suht alati selline tunne, alati läheb täppi ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Ja muidugi peab lootma, et täna Robben mängust eemal hoitakse.
      Mida Sa hädaldad koguaeg ? Kurat, mehe mängupraktika on täiesti olematu, siis tuleb pingilt, teeb kaks MoM väärilist etteastet, ühes mängus pole kõige säravam ja nüüd on vaja 24/7 iniseda või ? Väga piiratud mänguajaga on tema assistide+väravate saldo 11 - ei ütleks, et temal pole meeskonna edus oma panust.

      Kommentaar


        Poleks Robbenit teises mängus Arsenali vastu platsil old oleks Bayerni rünnak veel hambutum old.Krt mulle ikka ei mahu pähe mis seal esimeses mängus Kroos mõtles kui Robben oli valmis 1-1le minema aga Kroos lihtsalt ei and seda söötu vaid ootas kuni ta sulgu jooksis ning siis andis.Ega üks mees ei saa terve meeskonna halva mängu eest vastutav olla.Ja muideks goal.com valis Robbeni man oh the match,aga eks te eksperdid ajage siis oma lolli juttu siin edasi.

        Kommentaar


          Täna siis selline koosseis:

          Pink: Starke, van Buyten, Contento, Tymo, Can, Hojbjerg, Pizarro

          Pingilt just palju ründejõudu juurde pole tuua kui peaks vaja minema.

          Kommentaar


            Algselt postitas jürks Vaata postitust
            Pilte, Andy? Igastahes Lahm nüüd siis Dantega riskitsoonis. Boateng samuti, mis on natuke naljakas.
            Aga palun Üritasin miskit kokku lõigata AAst (sh Erlebniswelt ja Megastore), mängust ja Säbener strassest. Head Leverkuseni mängu meile kõigile, Gomezi äsjane värav oli ülikõva! Megamix siis siin: http://andysi.pri.ee/fcb.jpg
            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

            Kommentaar


              On ainult 2 super Mariot! Meil on ainult 2 super Mariot!

              Shaq andis hea/õnneliku söödu - muidu pole väga välja paistnud.

              Robben paistis silma sellega et ei saanud millegagi hakkama.

              Kaitse on väga head tööd teinud ja Neuer kindel nagu alati.

              Alustasime mitte väga hästi aga värava võtsime ja BL kolmanda koha meeskonnal pea ei ole võimalusi olnudki peale 45 minutit.

              Kommentaar


                Njaa, teise super Mario esituses selliseid kolle ei näe naljalt. Tuleb kiita Gomezit !

                Muidu mäng on seni ikka pigem Bayerni kontolli all olnud. Mis veel esimesest poolajast välja tuua - Lahm on meeskonnas ikkagi ainus vasakkaitsja, nii kahju kui sellest ka pole. Rafinha tase pole Bayernis mängida. Pole kunagi olnud ega saa olema. Dante on kunn muidugi.

                Ja seda on huvitav näha, et Kroos, Müller, Mandžukic ja Lahm pole isegi pingil. Aga no eks Jupp arvestas sellega, et BL juba kotis on. Sellesmõttes siiski naljakas, et just Neverkuseni vastu nii minna (ja veel just vahetult enne koondisepausi ).

                Kommentaar


                  Shaq pole välja paistnud? Tema see räigeim trickster meil ees ongi hetkel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    Shaq pole välja paistnud? Tema see räigeim trickster meil ees ongi hetkel.

                    Mis olukordi ta loonud on? Paistis silma sellega et midagi ei tulnud ta tööst. Mul olid tema peale mõeldes palju suuremad ootused. Et Ribery sarnast mängu ootaks temalt ja väga palju puudu sellest hetkel. Aga eks ta ka areneb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Njaa, teise super Mario esituses selliseid kolle ei näe naljalt. Tuleb kiita Gomezit !

                      Muidu mäng on seni ikka pigem Bayerni kontolli all olnud. Mis veel esimesest poolajast välja tuua - Lahm on meeskonnas ikkagi ainus vasakkaitsja, nii kahju kui sellest ka pole. Rafinha tase pole Bayernis mängida. Pole kunagi olnud ega saa olema. Dante on kunn muidugi.

                      Ja seda on huvitav näha, et Kroos, Müller, Mandžukic ja Lahm pole isegi pingil. Aga no eks Jupp arvestas sellega, et BL juba kotis on. Sellesmõttes siiski naljakas, et just Neverkuseni vastu nii minna (ja veel just vahetult enne koondisepausi ).
                      Vasakul mängib meil Alaba, kes teeb oma tööd minu arust väga hästi... Rafinhast pole tõesti asja.
                      Lasime viigistada ka .

                      Kommentaar


                        Alaba just hea mänguga silma paistnud. Rünnakut meil nüüd täitsa 0 kui seda veel vähe vaja on. Kui siit veel tuleb meile siis on see üks Ukraina pomm.

                        e. Närvidele käib et nad tähistavad viiki kui võitu. Samas meil tundub et on pohh...


                        oioioioioioi tuli ära!!!! 2-1 Schweini karistuslöök vasta Neverkuseni mängijat ja sisse! hA!

                        Kommentaar


                          Rafinha kohta küsiks nii, et kas keegi teab temast paremat paremkaitsjat, kes on nõus ilma skandaali meedias korraldamata või mingeid sisepingeid tekitamata istuma pingile või tribüünile, sest Lahm mängib põhimõtteliselt alati? Mul pole midagi selle vastu et ta Bayerni koosseisus on ega ei taha teda minema ajada.

                          Kommentaar


                            Peale seda omaväravat rõkkasid rõõmust vast kõige kõvemini tegelikult vast Dortmundi fännid Müstiline, kui ma nüüd ei eksi siis Bundesligas on võõrsilt võetud pea kõik, mis võtta annab, 1 õnnetu viik Nürnbergi vastu ja ülejäänud võidud.

                            Põhimõtteliselt on nüüd nii, et vahe Dortmundiga on +20 punkti. Mängida on jäänud veel 8 vooru ja tiitel on võimalik kindlustada järgmise kahe mänguga ehk 6 vooru enne Bundesliga hooaja lõppu. Kokku on veel mängulaual 24 punkti.
                            Keda veel siis vaja võita on?
                            Kodus, Allianzil Hamburgi, kes sai täna oma kodus 1:0 Augsburgilt tala.
                            Võõrsil selle hooaja üllatajat Eintracht Frankfurti.

                            Gomezi värav oli ka täitsa vahva

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Mida Sa hädaldad koguaeg ? Kurat, mehe mängupraktika on täiesti olematu, siis tuleb pingilt, teeb kaks MoM väärilist etteastet, ühes mängus pole kõige säravam ja nüüd on vaja 24/7 iniseda või ? Väga piiratud mänguajaga on tema assistide+väravate saldo 11 - ei ütleks, et temal pole meeskonna edus oma panust.
                              Hädaldan põhjusega.
                              Sinu Robbeni armastus on ammu selge.
                              Peace.
                              Igaühele jäägu oma arvamus.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Jah, sorry, mõtlesin muidugi paremkaitsjat* (ma usun, et kes tahtis sai aru küll).

                                No ma ei tea... ei oska praegu nimetada paremat tegelast tema asmele. Aga samas ega ma halvemat paremkaitsjat ei tea ka. Kui võimalik mängitaksin pigem Boatengi paremal kui Lahm mingil põhjusel eemal on. Ei ole päris must-valge, et nüüd päris maailmaklassi mees peaks olema pingilt võtta kui Lahmil probleemid on. Aga Rafhina pealt kärises mitmel korral. Temast pole just kaitsepooles mingisugust asja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X