320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karljorks Vaata postitust
    Täpselt ise ei jälginud mängu nii et tahaks teada, mis jäi skooriks ?

    Kommentaar



      Täna elati end ikka korralikult välja
      Hea töö!
      Juventuse vastu samamoodi siis!

      Kommentaar


        Sellest mängust väravaid on pakkuda? oih juba olemas ty

        Seee on jama jh,et m6lemad väraavad löödi kornerist,ju on vaja siis sellitel puhkudel trennides rohkem tähelepanu pöörata,ega Juve on teisel korrusel hea.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Hea mäng Bayern
          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
          #ZubiOut #RosellOut

          Kommentaar


            Juve ei pidavat isegi nurgalöökidest palju lööma. Samas hea, et see juhtus praegu, mitte siis eelolevas mängus, aeg parandusteks.

            Kommentaar


              Mul on sellised kahtlased tunded enne Juve mängu. Esiteks ma tean, kuidas Bayernil on viimasel ajal länud selliste korraliku kaitsega meeskondade vastu nagu Chelsea ja Inter. Teisalt on Juve 3-5-2 midagi, mille vastu iga nädalavahetus ei mängita. Ma loodan, et Jupp leiab mingi korraliku taktika, kuidas Juve mäng ära nullida ja nende kaitsest läbi murda.

              Ma pole küll Juve mänge näinud, aga olen kuulnud et nende võtmemängijad on Pirlo ja Vidal. Kas see vastab tõele?

              Kommentaar


                Algselt postitas KID Vaata postitust
                Ma pole küll Juve mänge näinud, aga olen kuulnud et nende võtmemängijad on Pirlo ja Vidal. Kas see vastab tõele?
                Kui Pirlo võetakse kinni, siis on platsil 10 võtmemängijat ning Pirlo on kõige kahvatum mees üldse - samas annab see teistele meestele suure hunniku vabadust. Vidal on alati boss. Üldiselt Juventusel pole ühtegi kindlat meest, kes seda meeskonda tassiks - kogu tiim ja ka vahetusmeeste pink on äärmiselt ühtlane.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  jep, Pirlo on vaja kindlalt kinni saada, kui sellele mehele ruumi anda, siis on adjoz amigos ka... Vidal on ülisümpaatne, üks mu lemmikuid mängijaid Serie A-st.
                  Sama seis nagu KIDil, nii vastastikused tunded, ei oska midagi oodata

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                    Fun Fact: Bayern beat HSV 6-0 before losing 3-2 in CL to Inter in 2011. Juve beat Inter 2-1 days before losing 4-1 to Bayern in Turin in 2009.
                    Kui eelmisest hooajast veel üks huvitav fakt tuua, siis Bayern võitis Hoffenheimi 7:1 ja pärast seda kodus Baselit 7:0 aga noh Juventus hoopis teisest puust.. ja mina nendele faktidele üldiselt ei toetu, see mis oli eile oli eile ja see mis on täna on täna, samamoodi ka Saksamaa - Itaalia vastasseis.

                    e: http://bleacherreport.com/articles/1...d-for-juventus

                    Kommentaar


                      Kas prouad sakslased on homseks maapeale toomiseks valmis? Soovitan teleri äärde hunnik salvakaid muretseda. Ülesõit!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ära sa muretse selle pärast preili cunt, mida ma mängu kõrvale võtan. 9:2 päris ei tule, kuid püss paugub praegu sakslastel. Telekakasti paned sina oodatust varem homme kinni või vaatad seda südame pahaks tegevat barca mängu.

                        Homme on ka huvitav vaadata, kes alustab äärel. Robben või Müller. Ees alustab ilmselt Mario Horvaatiast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Kas prouad sakslased on homseks maapeale toomiseks valmis? Soovitan teleri äärde hunnik salvakaid muretseda. Ülesõit!
                          Keegi tegi sulle jubedat aprillinalja, et Roma mängib Bayerniga? Vaeseke. Juventus siiski mängib Bayerniga mitte Roma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Keegi tegi sulle jubedat aprillinalja, et Roma mängib Bayerniga? Vaeseke. Juventus siiski mängib Bayerniga mitte Roma.
                            See on ka ainus põhjus miks te pääsete lahjema koslepiga. AS Roma võidaks vähemalt 6 väravaga. Juventusele piisab 0-4 võidust. Zi Göörmans are done. Your career is finished. Aa , nalja tahad teada v? - Jalgpalli mängida oskav sakslane hahahahahaha

                            FORZA ITALIA!!! - beating german asses since FOREVER!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              õõõõ, count sa oled ikka rumal
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                õõõõ, count sa oled ikka rumal
                                Ooot, et siis nagu inimene kes ei poolda sakslaseid ja ei laku nende aanust on rumal? Väääga imelik mõttekäik. Igaltahel täna võidab tugevam ja ma tahan lihstalt et inimesed saaksid ennem mängu ikka reaalsusesse tuldud. Bayer pole mingi vastane. Seal Bundes-Mudaliigas võite ju koksida oma mune ja lüüa HSV sugustele kääbikutele kasvõi 20 väravat, maailma parima kaitsega liigas ei impressi see MITTE KEDAGI! Niiet ärge olge pahased sõnumitooja peale. Vaadake mind kui sõpra ja ennast kui luuseritest saksamaa fänne!

                                FORZA ITALIA!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X