320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väga sitt, väga sitt, Martinez't pole, Kroos'i pole - no õnneks on Müller ka keskel suuteline mängima, Robbeni vahetusest rääkimata. Lihtsalt...kui veel midagi juhtuma peaks...
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Väga korralik esimene poolaeg, midagi pole öelda, loodame et sellist innukust jätkub ka teiseks.

      Kommentaar


        Robben oleks pidanud ära lööma. Kohtunik ka kahtlane.

        Kommentaar


          Esimesest poolajast on üks negatiivne asi välja tuua- see et rohkem ei löödud.

          Kommentaar


            Need raisatud võimalused :S aga muidu päris hea

            Kommentaar


              Algselt postitas jürks Vaata postitust
              Robben oleks pidanud ära lööma. Kohtunik ka kahtlane.
              Ma enne Mandzukici kollast arvasin juba, et ta kaardid koju unustanud, aga noh inglane ju.

              Kommentaar


                alaba angle 1:


                alaba angle 2:


                mäng on väga toores. kihnuliiga meestele kohane, paistab.

                ainult see Mario kollane oli kergelt "hmmm..." olukord küll. aga see selleks.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Kui Alaba selle palli teele saatis oli küll selline tunne, et raisatud võimalus, kuid ennäe. Kroosist tõsiselt kahju ning Mülleri asemel oleks pidanud kohe Robben alustama. Mängupilt muutus oluliselt paremaks tema sekkumisega.

                  Kommentaar


                    no Juve peapallid ikka maruohtlikud, ees võiks Robben ikka tiba resultatiivsem igaksjuhuks olla... aga yldiselt tuleb rahul olla.

                    Kommentaar


                      Nu jh mäng ok aga natuke muret teeb ebatäpsed söödud,muidu ok ja loodame,et Kroos ruttu terveks tehakse + Robben ikka ära sahistab,aga eks näeme teiselpoolajal,oluline et tempot hoiaks.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Pean sõnad tagasi võtma. Müller, temale kohaselt, õigel ajal õiges kohas.

                        Kommentaar


                          Fantastiline mäng kutid, pole mitte midagi öelda, minu siiras respekt, 90 minutit väga head jalgpalli, mitte mingit äravajumist ja mitte mingit suurt viga, lihtsalt suurepärane tunne on. Ei tõuse õhku ja teine mäng on veel ees, aga ilus põhi on laotud.

                          Minu jaoks MOM kindlalt Mandzukic, kes oli lihtsalt fantastiline, selline tööloom .. Kiitust väärib aga terve meeskond, keegi ei langenud ansamblist välja, isegi Gustavo, kelles veidi kahtlesin, oli väga tubli.

                          Kommentaar


                            Aitäh mehed ja kaasfänid ja mis peamine hoiti endal taga 0,sellise mängupealt on hea Itaaliasse minna II mängule vastu. Supper!!

                            EDIT: Ja palve ärge minge sinna Juve teemasse hyppama vms
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Mandzukic oli tõesti väga hea, jookseb nagu Olic parimail ajal. Põhiline, et samasugust jama ei korraldata nagu Arsenali vastu kordusmängus.

                              Esimestel andmetel Kroos 6 nädalat väljas.

                              Kommentaar


                                väga hea tõesti, eelkõige, et Juventus võõrsil väravat ei saanud. Nüüd tuleb loota, et ühe ikka võõrsil lööme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X