320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    Oli siin just.

    Aga Neuer ründesse saada, siis tuleb lihtsalt Mülleriga kohad vahetada:
    Nii et lahendus on olemas, kui Neuer peaks kunagi punase saama ja kõik vahetused tehtud.

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Haha
      see on kõige parem asi, mida ma täna näinud olen, nagu Mihkel Raud kunagi ütles. Ülikõva video!!!

      Kommentaar


        Kas Metzelderist võib saada abitreener Guardiola kõrvale? Endine Real Madridi mängija oskab hispaania keelt hästi ja on ise õelnud, et Bayernilt pakkumine saada oleks auasi, kuigi ta ei ole veel kindel kas praegul lõpetada karjäär mängijana ja alustada treenerina.. minu arvates sobiks see variant ka paremini kui Raul (kellest vahepeal juttu oli) sest parem ikka kui kaks hispaanlast puldis.

        Lisaks, van Buytenit nähakse tulevikus ehk suvel naasmas Prantsusmaale...kuhu täpsemalt ei tea... aga Monaco olevat huvitav koht, samas võimalik on ka Marseille naasemine..

        Sellist juttu siis siia vahele natuke.

        Kommentaar


          Isiklikult pole otseselt ei Metzelderi ega ka Rauli vastu.
          Peaasi, et viimaks ometi noor treenerite koosseis hakkab pukis toimetama.
          Suviste lahkujatena näen lisaks DvB-le ka Rafinhat, Tymot, Pizzat ja võimalik, et ka Gomezt.
          Ei taha teps mitte uskuda, et Pep on vaimustunud kahe suure koljati ründevalikus olemise pärast.
          Ja ega Gomez ise ka teist aastat pinki nühkida viitsi.
          Loodan vaid, et koos Pepi tulekuga ostetakse viimaks ometi ka üks väike ja tehniline ründav mängija, keda ammu tarvis on olnud.
          Isco?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Minu nägemust mööda on meeskond rünnakufaasis üks euroopa võimsamaid ja ründemängu oleks suvel mõistlik panustada küll ainult siis, kui saaks mõne tõelise tippmehe, kelle puhul oleks üsna kindel, et ta praegu olemasolevatest mängumeestest tunduvalt parem on. Isco- super vend, aga pole nii kindel, et tema see mees on. Väikese ründaja puudumine pole see hooaeg Bayerni ryndetegevust just oluliselt halvanud. Pigem võiks ühe Inglismaal tegusid tegevatest Belgia keskkaitsjatest endale soetada ja kaitset tugevdada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Minu nägemust mööda on meeskond rünnakufaasis üks euroopa võimsamaid ja ründemängu oleks suvel mõistlik panustada küll ainult siis, kui saaks mõne tõelise tippmehe, kelle puhul oleks üsna kindel, et ta praegu olemasolevatest mängumeestest tunduvalt parem on. Isco- super vend, aga pole nii kindel, et tema see mees on. Väikese ründaja puudumine pole see hooaeg Bayerni ryndetegevust just oluliselt halvanud. Pigem võiks ühe Inglismaal tegusid tegevatest Belgia keskkaitsjatest endale soetada ja kaitset tugevdada.

              thisx100, Kompany oleks fantastiline Dante kõrvale

              Kommentaar


                1) praegune süsteem toimib. Aga Juppi käe all. Sellepärast ongi siin juttu kaadri muutusest, et Jupp on Jupp, Pep on Pep. Pep pole Jupp. Muidugi ei saa ta Bayernist teist Barcat vormida, aga mingisugune käekiri on ikka igal treeneril ju.

                2) Kas keegi kujutab ette, palju peaks maksma Shittyle, et nad ühe oma parima mängija minema laseks? See võib juhtuda ilmselt siis kui tal hakkab leping lõppema ja tal endal mõistus koju tuleb, et sellises heidikute klubis nagu Shitty seda on, kusagile ei jõua.

                3) rünnakufaasis ollakse ilmselgelt võimsad, aga paiguti viskab ikka sisse seda veeretamist ja pallivaldamist ilma erilise suuna/teravuseta. Seda aitakski ilmselt üks väike,tehniline tüüp lahendada.

                Rafinhat, Tymo ja DvBd näen isegi lahkumas. Samas kui Pizza kõike arvesse võttes oleks nõus varumehe rolliga näiteks Mandzkukici järel, siis oleks ju Gomez isegi tõenäolisem lahkuja. Aga see kõik väga kohvipaksu pealt ikkagi...

                Kommentaar


                  Saksa meedias on isegi rohkem sellest räägitud, et Pepi kõrvale tuleb hoopis Effenberg ehk siis mees kes teab, kuidas Bayernis asjad käivad, teab kõiki tegelasi jne. Rauli kuulujutust olen ka kursis, aga ise seda ei usu. Metzelderi kohta pole veel sellist asja kuulnud.

                  Kui lahkujatest rääkida, siis praegu on minuarvates ainuke 100%-line mineja Tymo. DvB veel ise loodab uut lepingupakkumist. Samas on tulemas tema positsioonile järgmiseks hooajaks üks Mainzi mees. Pizarro ja Rafinha jätaksin hea meelega alles. Pole vist paremat varianti kolmandaks ründajaks kui Pizarro. Rafinha on ka selline, kes on nõus pingil istuma, aga tundub et Schalke tahab teda tagasi. Gomeze kohta arvan seda, et ta ikkagi tahab ennast Pepile ära näidata hooaja ettevalmistusel ja kui tõesti Pep teda ei taha, siis järsku lahkub jaanuaris 2014 (umbes nagu Toni vs van Gaal).

                  Kui rääkida nüüd potentsaalsetest ostudest, siis põhieesmärk võiks olla Kroosi positsioonile alternatiivi toomine. Äärtele pole kedagi juurde vaja, seal on juba praegu nii, et "võta üks ja pane teine asemele". Sama kehtib ka ründajate korral (juhul kui Gomez jääb). Kaitsvaid keskpoolikuid on ka piisavalt (kui Tymo lahkub, siis hakkab Can mänguaega saama). Aa ja keskkaitsjaid on ka järgmiseks hooajaks juba vähemalt 4 olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    thisx100, Kompany oleks fantastiline Dante kõrvale
                    Ma küll Cityt tihti ei vaata, aga minu arust pole Vincent väga palju HSV päevilt edais arenenud. Võimas füüsiliselt, aga otsused on ikka toored tal. Ma võtsin selle seisukoha muidugi juba ammu ja on variant, et mees on muutunud küpsemaks mängumeheks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Ma küll Cityt tihti ei vaata, aga minu arust pole Vincent väga palju HSV päevilt edais arenenud. Võimas füüsiliselt, aga otsused on ikka toored tal. Ma võtsin selle seisukoha muidugi juba ammu ja on variant, et mees on muutunud küpsemaks mängumeheks.
                      See on küll debiilne jutt mehe kohta kes eelmine hooaeg oli üks peategelastest City tiitlivõidus ja Premier League Player of the Season ka veel peale kauba.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KID Vaata postitust
                        Aa ja keskkaitsjaid on ka järgmiseks hooajaks juba vähemalt 4 olemas.
                        Ehwat? Millal keskkaitsjatest väga arvuliselt puudust on olnud ? Demichelised ja kõik muud loomad.

                        Juttu on MAAILMAKLASSI keskkaitsjatest. Keda esialgu tundub, et on järgmisel hooajal täpselt 1 - Dante (eks soovi korral võid võrrelda Bayerni kaitseliini Dantega ja Danteta)... Der Stubermaister võib BLis isamaa eest pelada, aga kui jõuabki reaalselt isamaa eest kusagil olulisse faasi turniiriga või ka kõige otsustavamatesse faasidesse klubiga, siis ikka brainfardib... Boatengus parem, aga võrreldes Kompanyga, Silvaga, Pique'ga ja mõnega veel...

                        Tuleb aru saada, et praeguses kontekstis räägime ju muutustest heast ideaalilähedaseks. Sest selliseid kriisi stiilis puudujääke meeskonnas ju ei ole !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Ehwat? Millal keskkaitsjatest väga arvuliselt puudust on olnud ? Demichelised ja kõik muud loomad.

                          Juttu on MAAILMAKLASSI keskkaitsjatest. Keda esialgu tundub, et on järgmisel hooajal täpselt 1 - Dante (eks soovi korral võid võrrelda Bayerni kaitseliini Dantega ja Danteta)... Der Stubermaister võib BLis isamaa eest pelada, aga kui jõuabki reaalselt isamaa eest kusagil olulisse faasi turniiriga või ka kõige otsustavamatesse faasidesse klubiga, siis ikka brainfardib... Boatengus parem, aga võrreldes Kompanyga, Silvaga, Pique'ga ja mõnega veel...

                          Tuleb aru saada, et praeguses kontekstis räägime ju muutustest heast ideaalilähedaseks. Sest selliseid kriisi stiilis puudujääke meeskonnas ju ei ole !
                          Kui tõesti oleks plaan tuua rohkem maailmatasemel keskkaitsjaid, siis poleks ju Kirchhoffi ostetud, vaid keegi muu. Pealegi minu arvates alahinnatakse Badsuberit ja Boatengi päris palju ja keskkaitsjate jaoks on neil peaaegu olematu vanus. Ega Dantegi selles vanusel veel midagi suurt korda ei saatnud.

                          Kommentaar


                            Uudiseid veel, et Bundesliga trofee antakse siis 11. Mail üle, see peaks olema viimane kodumäng Augsburgi vastu.

                            Kommentaar


                              Isco mängiks siiski Mülleri, Robbeni, Ribery või Kroosi kohapeal.Ta on attacker midfielder, mitte ründaja.

                              Kommentaar


                                Kui kedagi muretseda siis võiks see olla noor asendaja Lahmi positsioonile kes kaugemas tulevikus ka Lahmi enda koha üle võtab, Sebastian Jung Eintrachtist oleks minu arvates üks hea variant kes varsti ka arvatavasti koondisekutse saab. Jutte pole küll olnud aga varem või hiljem see tehing tuleks teha ja paremkaitsja muretseda, ei usu et Rafinha üle aasta veel Münchenisse jääb. Muidugi Boateng võib ka vajadusel seda positsiooni mängida kuid see ei oleks vist hea lahendus...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X