320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, see on nüüd küll otse kui välk selgest taevast. Vaadates, et see uudis on Bildi eskaanel ja kohe nii suurelt ja kindla väitena avaldatud võib seal taga midagi isegi susiseda. Muidugi ei maksa seda seni tõsiselt võtta kui see on ametlikult kinnitatud. Ja ma ei tea kas Bild nüüd kõige usaldusväärsem ka on.
    Götze kuulub vaieldamatult minu lemmikute mängijate hulka, kuid seda lüket ma siiski ei tahaks näha. Väidetavalt siis 7 millionit € aastas ja 37 millioni € väljaostuklausliga. Tänu sellele oleks Dortmundi aastatepikkune töö jälle persse vajumas ja võib eeldada, et oleks ka veel teisi lahkujaid. Tänu just Dortmundi suureks vastaseks kujunemisele Bayernile on Bayern praegu seal kus ta on - üks maailma parimaid klubisid. Selle järel muutuks Bundesliga nagu Soti liigaks - üks klubi, kes on teistest mäekõrguselt üle. Eks näis kui palju tõepõhja selles tegelikult on.

    Kommentaar


      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
      Jah, see on nüüd küll otse kui välk selgest taevast. Vaadates, et see uudis on Bildi eskaanel ja kohe nii suurelt ja kindla väitena avaldatud võib seal taga midagi isegi susiseda. Muidugi ei maksa seda seni tõsiselt võtta kui see on ametlikult kinnitatud. Ja ma ei tea kas Bild nüüd kõige usaldusväärsem ka on.
      Götze kuulub vaieldamatult minu lemmikute mängijate hulka, kuid seda lüket ma siiski ei tahaks näha. Väidetavalt siis 7 millionit € aastas ja 37 millioni € väljaostuklausliga. Tänu sellele oleks Dortmundi aastatepikkune töö jälle persse vajumas ja võib eeldada, et oleks ka veel teisi lahkujaid. Tänu just Dortmundi suureks vastaseks kujunemisele Bayernile on Bayern praegu seal kus ta on - üks maailma parimaid klubisid. Selle järel muutuks Bundesliga nagu Soti liigaks - üks klubi, kes on teistest mäekõrguselt üle. Eks näis kui palju tõepõhja selles tegelikult on.
      Huvitav, kes siis lahkuma peaks kui ta tulemas oleks?! Kroos on minu arvates vägagi suurepärane mängujuht ja number 10 ja see tähendaks just otsest konkureerimist Götzega. Usun, et see ei ole eriti meeldiv kummagi jaoks kui üks pingil istub jne, mõlemad on ikka suht kõrgel tasemel ja oma vanuses tahavad saada stabiilset mänguaega. Milleks on Bayerni teda vaja? Ta on ka äärel mänginud, aga hetkel on sellised vennad nagu Müller ja Ribery ning vahetusest võtta kaks suurepärast mängumeest mmh, kahtlane. See ost teeks kahju Bayernile ja liigale laiemalt, Dortmund on just ennast murdmas tagasi Euroopa eliiti ja kui Lewa lahkumine peaks olema üsna tõenäoline, siis Götze minek tekitaks kaks väga suurt auku ja neid täita suudaks kes? Arvestades Dortmundi mängijatepoliitikat, läheb raskeks! Isiklikult loodan, et Dortmund jääb enamvähem sama tugevaks ja pigem teeb sammu edasi( võiks ju loota nii noorelt võistkonnalt), et järgmine hooaeg oleks Bayern vs Dortmund uus El Classico.

      Kommentaar


        Selliste uudiste varjus ei ole muud soovida kui et põruksite õhtal. Miks , sest kui praeguse mansaga polda rahul (mis on juu absurd ) siis kui kaugele minnakse uue treeneri ja ahnusega ja eriti kui see kõige ihaldusväärsem pole saavutatud. Vot seda tahaks näha. Kusjuures sellel Soti liiga näitel on juu ka ruineeriv mõju, sest kui oma liigas pole piisavalt väljakutseid siis võib euromängudeks valmisolek olla ebapiisav. Ülduse huvides ei looda ka mina, et Götze ei läheks isegi kui need rahamärgid realselt lauale lüüakse.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Igati tervitatav Mario tulek.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Asi ametlik vist, kui see suur nali ei ole.
            Dortmundi FB lehelt:

            Stellungnahme von Borussia Dortmund

            Nationalspieler Mario Götze sowie sein Berater Volker Struth haben Borussia Dortmund vor einigen Tagen mitgeteilt, dass Götze von seiner Ausstiegsklausel Gebrauch machen und zum 1. Juli 2013 zum FC Bayern München wechseln möchte.

            „Wir sind natürlich über alle Maßen enttäuscht, betonen aber, dass sich sowohl Mario als auch sein Berater absolut vertragskonform verhalten haben“, sagt Hans-Joachim Watzke, Borussia Dortmunds Vorsitzender der Geschäftsführung.

            Der BVB lässt sich jetzt erst recht nicht vom großen Traum ablenken, mit einer außergewöhnlichen, seit Jahren entwickelten und an ihren Aufgaben stets gewachsenen Mannschaft im morgigen Halbfinale der UEFA Champions League den Grundstein für eine Überraschung zu legen und ins Endspiel im Londoner Wembley-Stadion einzuziehen.

            Gemeinsam mit Trainer Jürgen Klopp bittet Sportdirektor Michael Zorc alle Fans des BVB, Mario Götze in den letzten Spielen der Saison, vor allem aber im wichtigen UEFA Champions League-Halbfinale gegen Real Madrid, genauso bedingungslos zu unterstützen wie jeden anderen Dortmunder Profi.

            Vom FC Bayern München hat sich bis zum heutigen Tag in dieser Angelegenheit kein Offizieller bei Borussia Dortmund gemeldet.

            vigane translation ka:

            Borussia Dortmund some opinion by Borussia Dortmund striker Mario Götze, as well as his Adviser Volker Struth have days ago informed that Idol would like to make use of his buyout clause and go to July 1, 2013, to FC Bayern Munich.

            "We are of course disappointed beyond all measure, stress, however, that the both Mario and his advisors have behaved absolutely upon," says Hans-Joachim Watzke, Borussia of Dortmund's Chief Executive Officer.

            The BVB is now only right not by the big dream distracted, to lay the groundwork for a surprise Champions League with an extraordinary, developed for years and always grown on their tasks team in tomorrow's semi-final of UEFA and to move into the final at London's Wembley Stadium.

            Together with coach Jürgen Klopp sporting Director Michael Zorc is asking all fans of BVB, Mario Götze in the last matches of the season, but above all to support Champions League semi-final against Real Madrid, the major UEFA as unconditionally as any another Dortmund professional.

            FC Bayern Munich no official Borussia Dortmund has stepped forward to the present day in this matter. (Translated by Bing)


            ma ei teagi nüüd... Götze on imelaps küll, aga nahh on täna sellist jama vaja. Ja mul on BVB'st kahju ju lausa...
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Bayern teenib sellega igatahes rämedalt vihkajaid juurde.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Bayern teenib sellega igatahes rämedalt vihkajaid juurde.
                Kas Saksamaal peale Bayerni fännide mitte niiigi iga jalkufänn Bayernit vihka?
                Ja tõsi ta on. Ise poleks ka selle peale tulnud. Välk luuavarrest. ja veel tänasel päeval.. OIjah..

                Noh, ostke siis Bale ja Isco ka juba ära,
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas denisss Vaata postitust
                  Kas Saksamaal peale Bayerni fännide mitte niiigi iga jalkufänn Bayernit vihka?
                  Ja tõsi ta on. Ise poleks ka selle peale tulnud. Välk luuavarrest. ja veel tänasel päeval.. OIjah..

                  Noh, ostke siis Bale ja Isco ka juba ära,
                  Mõtlen pigem neutraalseid vaatajaid, kellele paari viimase hooajaga Dortmundi mäng sümpatiseerima on hakanud. Nüüd, nagu keegi mainis, tunneb Bayern ohtu ja ostab suurima staari silmagi pilgutamata ära.Sakslaste hulgas pole Bayernil nkn võimalik enam täis teha. Need piirid on saavutatud.

                  Kommentaar


                    Ega see viimase aasta-kahe BL'i banswagon pidigi millalgi suure hurraaga välja sõitma rööbastelt.
                    Liiga palju gloorit ja tähelepanu. Ja no äkki on Bayernil tagasi aeg Hollywoodiks keerata sellise tsirkusega.

                    Bayerni fännina nagu ma ei oska midagi öelda. Saan aru, et tulevikulootus vaja ära napsata, koondislane ka veel pmst, aga kuhu ta raisk toppida, nii et mingit sisekliima jama ei toimuks. Tundub, nagu oldaks Pepi jaoks valmis ükskõik msi jamaks.
                    Juppist kahju, vaadates, mismoodi mehed hetkel mängivad ja milline sisekliima on, siis see pask võib küll kõik pea peale keerata.

                    Ja Dortmundi poistest on mul küll kahju. Eks selle rahaga saab osta keda tahad, aga kui nad veel Lewa ja Hummelsi ka kaotama peaks, siis ... siis hakkab ring otsast peale.

                    Uli peaks oma sita klaarimiseks maksuraha Merkeli otsusel ülejäänud klubidele jagama. :d
                    Last edited by denisss; 23.04.13, 10:57. Põhjus: Närvis, kirjavead
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Eks Bayern on teinud ju seda alati, väiksemad enda jalge alla trampinud ja kõik head mängijad rivaalidelt kokku ostnud. Ju siis nähti kaks ühes võimalust - soetada endale maailmaklassi potensiaaliga mängija ja summutada ühe enam pead tõstva koduse konkurendi ambitsioonid.

                      Jube kahju, loodame et BvB suudab ümber ehitada ja liiga ikka huvitavana hoida ka järgmistel aastatel(kuigi Lewando kaotamine tundub tänase uudise valguses ka üsna paratamatu). Mis Bayernit puudutab, häbi-häbi.

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru, miks ainult Bayernit süüdistada. Götze ise lasi selle väljaostuklausli panna oma lepingusse. Samuti oleks ta võinud Bayernile ei öelda ja Dortmundi jääda. Selliste tehingute juures on alati kaks osapoolt ikkagi. Pealegi on parem, et ta Bundesligasse jääb mitte ei lähe kuskile Chelseasse või Citysse.
                        Kui nüüd BvB saab tema eest 37 miljonit + u 40-50 miljonit CL preemiaraha ja 20-25 miljonit Lewandovski eest (kes nüüd vaevalt Bayenisse liigub, aga lahkub peaaegu kindlalt), siis ikka raha peaks jaguma, et korralikud ostud teha. Miks mitte Bale BvB-sse kui nüüd raha on ja bayernil enam teda vaja pole?

                        Aga üldiselt mängija täpselt sellisele positsioonile, mida olen pikka aega oodanud. Loodetavasti järgmisel hooajal läheb käib rotatsioon Pepiga täiel jõul edasi. Väidetavalt oli Götze just Pepi suurim soov uueks hooajaks ja tahab temst uut Messit teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KID Vaata postitust
                          Ma ei saa aru, miks ainult Bayernit süüdistada. Götze ise lasi selle väljaostuklausli panna oma lepingusse. Samuti oleks ta võinud Bayernile ei öelda ja Dortmundi jääda. Selliste tehingute juures on alati kaks osapoolt ikkagi. Pealegi on parem, et ta Bundesligasse jääb mitte ei lähe kuskile Chelseasse või Citysse.
                          Kui nüüd BvB saab tema eest 37 miljonit + u 40-50 miljonit CL preemiaraha ja 20-25 miljonit Lewandovski eest (kes nüüd vaevalt Bayenisse liigub, aga lahkub peaaegu kindlalt), siis ikka raha peaks jaguma, et korralikud ostud teha. Miks mitte Bale BvB-sse kui nüüd raha on ja bayernil enam teda vaja pole?

                          Aga üldiselt mängija täpselt sellisele positsioonile, mida olen pikka aega oodanud. Loodetavasti järgmisel hooajal läheb käib rotatsioon Pepiga täiel jõul edasi. Väidetavalt oli Götze just Pepi suurim soov uueks hooajaks ja tahab temst uut Messit teha.
                          Ja Bale'i paneme Götze asemele või niisama random ost? Loomulikult on Götze kah korralik Arschloch aga nagu juba teises teemas mainitud, siis Hoeness rääkis alles kuidas BL tase on ebaühtlane ja võim koondub ainult kahe suure kätte, nüüd siis mõneks ajaks jälle ainult 1 suure kätte. Ikkagi suur fuck off teile.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Ma oleks ise ka pooldanud, et oleks talent, kuskilt mujalt ostetud, aga see on jälle tõestus sellele, et Bundesligas suudab ainult Bayern oma parimaid mängijaid klubis hoida, millest on tegelikult kahju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KID Vaata postitust
                              Ma oleks ise ka pooldanud, et oleks talent, kuskilt mujalt ostetud, aga see on jälle tõestus sellele, et Bundesligas suudab ainult Bayern oma parimaid mängijaid klubis hoida, millest on tegelikult kahju.
                              Suudaksid teised ka veidi paremini kui nad kõik Bayernisse ei läheks. Välismaale just väga palju sakslasi ei liigu ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Suudaksid teised ka veidi paremini kui nad kõik Bayernisse ei läheks. Välismaale just väga palju sakslasi ei liigu ju.
                                Ma ei räägi mitte ainult sakslastest, aga üldse oma klubi parimatest mängijatest. Sakslastest nt Özil, Khedira, Holtby, Podolski, Schürrle (tõenäoliselt). Teised nt Vidal, Dzeko, sahin, Kagawa, van der Vaart, Diego jne. Siiski osad neist on ka tagasi tulnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X