320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rauli vihkamise põhjused:
    1. Ta mängib ühes debiilseimas klubis (Realis siis)
    2. Ise on "ründaja" kui lööb hooaja peale 2 väravat
    3. Üles haibitud mõttetu jorss

    PS: See on vaid minu seisukoht, aga kes tahab, see sõimaku
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      2. Ise on "ründaja" kui lööb hooaja peale 2 väravat
      Jah, Meistriteliiga läbiaegade resutatiivseim ründaja pole tõesti ise ühtegi väravat löönud. Kõik on teiste löödud, ainult autoriks Raul märgitud...jah vot, vandenõu raisk.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Rauli vihkamise põhjused:
        1. Ta mängib ühes debiilseimas klubis (Realis siis)
        2. Ise on "ründaja" kui lööb hooaja peale 2 väravat
        3. Üles haibitud mõttetu jorss

        PS: See on vaid minu seisukoht, aga kes tahab, see sõimaku
        Vaatame mida sa pärast teisipäeva õhtut räägid. Muide tahaks teada kust sa said informatsiooni, et ta 2 väravat on löönud.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Rauli vihkamise põhjused:
          1. Ta mängib ühes debiilseimas klubis (Realis siis)
          2. Ise on "ründaja" kui lööb hooaja peale 2 väravat
          3. Üles haibitud mõttetu jorss

          PS: See on vaid minu seisukoht, aga kes tahab, see sõimaku
          ausalt oeldes pidin pettuma, sest lootsin midagi asjalikumat a la tema kaitumine voi suhtumine valjakul voi valjakuvaliselt, aga noh eks toesti koigil on oma arvamus
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Mnjah, mis Rauli puudutab siis nõustun täiesti Lorenzoga - suurepärane isiksus ja mängija, kes omamata mingeid tõsiseid füüsilisi eeliseid on püsinud maailma tipus (Realis) pea terve aastakümne - see näitab, et me psüühilised omadused ja arusaam jalgpallist on kõrgel tasemel.
            Kui teda vaadata mängus, siis no üldse ei jää mees silma. Vaatad nt Henry nimelist Arsenali ründajat ja näed et igas mängus teeb ta 3-4 liigutust palliga mida suudavad umbes kolm inimest maailmas. Raul neid ei tee, end ometigi - ta suudab tehniliselt kõiki liigutusi teha nii madala kui ka õhupalliga ja näeb hästi platsi. Kokku on ta meeskonnale väga kasulik mängumees.

            Kommentaar


              no mis ma teisipäeva õhtul ikka räägin. raulipoisu ei saa mängugi. ja kui saabki, mia vahe seal on. lutti saab real niikuinii
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Selles ma küll nii kindel poleks mees.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Peale eilset ka mina mitte.
                  Väike lootus muidugi on - kuigi Reali ründemäng on nagu kümneid kordi parem kui Aachenil, kellele eile kaotati, siis kaitsemäng ja üldse füüsilisus on Aacheni meestel väga tugev. Vihje siis sellele, et kui kummalgi väravalöömine ei suju nagu liigamängud on näidanud, siis toore jõuga võiks Bayern ära suruda. Aga no tegelikult on siin juba suur faktor juhuslikul õnnel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    No Allemunnja on seda juba kolm korda sellel hooajal teinud. Mõelgem õudusega teisipäevale.
                    Ot, aga esimese mängu te ju võitsite 2-1?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Peale eilset ka mina mitte.
                      Väike lootus muidugi on - kuigi Reali ründemäng on nagu kümneid kordi parem kui Aachenil, kellele eile kaotati, siis kaitsemäng ja üldse füüsilisus on Aacheni meestel väga tugev. Vihje siis sellele, et kui kummalgi väravalöömine ei suju nagu liigamängud on näidanud, siis toore jõuga võiks Bayern ära suruda. Aga no tegelikult on siin juba suur faktor juhuslikul õnnel.
                      Praegusele Bayernile vb sobiks vast Real rohkem kui Aacheni sugune kaval hunt. Teie ülikiired ja uimased keskkaitsjad ei saand jälle aru mida Aacheni välejalad tegid. Ja siis need ründajad. Aeg oleks Roy-st loobuda ja midagi ilusamat ette panna. Poldi koos Pizarro või Santaga oleks vast midagi ilusamat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Poldi koos Pizarro või Santaga oleks vast midagi ilusamat.
                        Santa Claus on puhas hunnik s***a ja ülejäänud kaks on hetkel veel viletsamad kui vananev hollandi täkk. Pealegi Poldi ja Pitsa varianti on proovitud ja see oli sama vilets kui hollandlane oleks platsil olnud. Üldiselt enne liigapausi töötas Makaay ja Pitsa variant päris hästi aga miks Pitsa talvevaheajalt peaaegu olematu mänguvormiga saabus on suhteliselt müstiline.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Ot, aga esimese mängu te ju võitsite 2-1?
                          Tõsi. Eksisin. Muust ka. Craig Gordon ei tule siiski meile kuna nagu Bayernile tavaks, kogemustega mängumehe eest pakume peenraha ja mingite tunmatute "wunderkindide" eest oleme nõus miljoneid plekkima. Jama.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            et siis küsimus kas keegi bayerni fännidest hiiu pubisse ka läheb mängu vaatama homme? ei tea kes foorumlastest muidugi tallinnas sellises kohas elavad kes tuleks sinna vaatama kuid vähemalt küsisin

                            Kommentaar


                              Mina oleks mees.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                noh bayerni särk seljas, sall kaelas, aga ära tunneb mind linnalahingulaiguliste pükste poolest. ise liigun sinna hiljemalt kaheksaks nii et kui keegi enne viitsib õlle teha ja juttu puhuda siis teate mis kell hiljemalt seal olen.

                                boobek kus kandis ise pesitsed? tuled ka hiiule mängu vaatama?
                                aramis sa nõmmel (profiilis nii), tuled ka hiiule vaatama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X