320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
    Pool Barca põhimehi jätab järgmise vahele ka. Unustage ära, Bayern on finaalis. Kontraga löövad 1 kindlalt ära ja Barca 6 ei löö. isegi 4 mitte, Bayerni kaitsele mitte. Game over. Ööd.
    Word.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Mehed-mehed, jääme nüüd mõistlikuse piiridesse, eksole ! Ma tahaks loota, et Bayerni fännid pole mingit tõusikud, kes ilusa ja kindla võidu juures kohe laiama lähevad ja oma väljapeetud oleku kaotavad.
      Panin kuna minu meelest oli naljakas. Võtsin ära kuna kõik ei taipa huumorit.

      Kommentaar


        Meeldetuletused ka et Ungarlasi ei tohi pulti lasta(ise elan ungaris).





        Kommentaar


          Vaatasin õhtul läbitud meetrite asja ja Schweini pani kinni - päris napilt jäi tal 12km puudu. Ja Müller oli nr 2 Bayernis. Vastaste ainuke üle 11km mees oli Xavi - Bayernil oli kindlasti ka Martinez. Robben oli üle 10, kui näitaks Messi oli 7,5.

          Kommentaar


            Külavõistkonna poolt päris kõva saavutus! Eks vist see näitab ka CL taseme langust
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Väga väga kõva mäng teie poolt ! Respekt ! Kohtume Nou Campil

              Kommentaar


                Imestasin, miks südkurve sellid visuaalselt võimast choreot eile ei korraldanud, põhjust pole vaja kaugelt otsida, mitte fännid pole laisad vaid nagu viimastel aastatel saksa vutis tavaks, erimeelsused ultrafännide ja Platini-inglise moodsa jalgpalli kommertslikku liini ajava alaliidu-klubi vahel.


                Kommentaar


                  "Barca went to do a seductive flamenco but were banged senseless by the Leiderhosen-clad Germans to an ear-bleeding techno extravaganza."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                    Panin kuna minu meelest oli naljakas. Võtsin ära kuna kõik ei taipa huumorit.
                    Kui see huumori taipamine oli minu pihta suunatud, siis "Yo mama is so fat..." asjad ei kvalifitseeru huumoriks vaid labasuseks. Väige tögamine on kohane, aga mingid tahapanekunaljad... või siis spordimehelikkus... ma valiks viimase

                    Kommentaar


                      Woooow. Mul pole eilse mängu suhtes ühtegi paha sõna. Kui midagi nö kivist välja pressida, siis Ribery oli ründefaasis pigem nõrk. Jooksis mitu korda kaitsjale jalgadesse ja triblingud jooksid ummikusse. Samas kaitsetööd tegi mehiselt, seega eriti ei kritiseekis samuti. Sellist emotsiooni jalkamängust ei mäleta pikka aega. Viimane võrreldav ehk Sloveenia-Serbia mäng, millega pandi paika Eesti saatus. 4-0 on vägev, aga siiski olen arvamusel, et kui leidub meeskond, kes selle vahe tagasi mängib, siis on selleks Barca koduväljakul.

                      Reaalselt arvestades on see aga ülimalt vähetõenäoline, sest vaevalt Barca Bayernit nullil suudab hoida ning see tähendab ühtlaselt, et Bayernile peaks lööma 6, mis käib isegi Barcale hetkel üle jõu. Tuleb rahulikult oma mängu mängida ja võit vormistada.


                      PS! Äkki jätame selle nädalavaetuse mängu Freiburgiga ära.... Või pange mõni väga duubel meeskond välja. Fakt on see, et maailmas ei leidu ühtegi meeskonda, kes vabatahtlikult Bayerni vastu mängida sooviks.

                      Kommentaar


                        Nofakk, öelge nüüd, miks on sellisel meeskonnal vaja Pep Guardiolat?
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas denisss Vaata postitust
                          Nofakk, öelge nüüd, miks on sellisel meeskonnal vaja Pep Guardiolat?
                          Glamuur.

                          Kommentaar


                            Highlightsid ka siis

                            http://sillyseason.com/videos/goals-...-4-0-barcelona


                            VAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

                            Kommentaar


                              Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                              Sai suht samasuguses imetluses eilset nullimist vaadatud. Võimas.

                              Kommentaar


                                Üks asi mis mulle üldse ei meeldi on see, et mängukeelu ohus on Dante, Lahm, Schweinsteiger, Gustavo ja Gomez. Ja vabalt võib kartide sadu Nou Campil tulla, kui Barca siiski otsustab veel mängida proovida. sellegipoolest arvan, et isegi halvimal päeval ei kaotaks bayern rohkem kui 0:3.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X