320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Platini pole ikka korraldanud nii, et mingite debiilsete kollaste tõttu finaali vahele jätma ei peaks? Vahepeal nagu oli päevakorras. Täiesti mõistetamatu jätkuvalt minu jaoks...

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Kas Platini pole ikka korraldanud nii, et mingite debiilsete kollaste tõttu finaali vahele jätma ei peaks? Vahepeal nagu oli päevakorras. Täiesti mõistetamatu jätkuvalt minu jaoks...
      Ei ole midagi muudetud, sama olukord nagu alati. Süsteem selline, et pärast kolmandat kollast peab mängu vahele jätma ja siis pärast igat teist ehk siis pärast 3/5/7.. kaarti. Ning mingit kaartide kustutamist ei toimu.

      Kommentaar


        Deniilne reegel.

        Kommentaar


          Kaartidega on nii, et võta teine kollane ja vaata finaali tribüünilt. Mäletan selgesti, kui Alaba sai eelmine aasta üsna ebaõiglaselt Reali vastu kollase ja pidi jätma finaali vahele, siis sai oma võimaluse Contento.

          KID unustas mainida, et lisaks on veel ohus ka Martinez. Ainuke mure on mul samuti nende kuradi kaartide pärast, mida Kassai lahkesti jagas. Nüüd oleneb kui õrna käega kohtunik kordusmänguks pannakse, Clattenburg mulle isiklikult meeldis Juve vastu, lasi mängida jõuliselt nagu Bayernile sobis. Lahmi pealt ma ei põe, mees võtab kaarte kui vaja ja oskab suurepäraselt vältida kaarte, agressiivne aga mängib puhtalt. Dante, Martinez, Schweinsteiger - üliolulised mehed, kes ei tohi mingi hinna eest kaarte võtta. Asendada on ka raske neid. Samas ei saa sellist agressiivsust ka kaotada. Gustavo suur mänguaeg ei oleks üllatav, seda enam, et me alustame mängu 4:0 seisult.
          Lisaks tunnista Messi, et ta oli täiesti terve.
          Statsi ka

          Ja kuidas üldse barca 2 pealelööki raami sai? Ma mäletan seda Bartra palli klaarimist ainukese pealelöögina üldse

          Kommentaar


            Kui tõenäolisem ongi, et kaardi saab kas Martinez, Gustavo, Shweinsteiger (või Dante). Kuna Mandzukic tõenäoliselt mängib Gomezi asemel, siis tema pärast muretsema ei pea. Samas ei tahaks ka minna Tymoga Barca vastu eksperimenteerima. Oleks küll Kroos terve.

            Kommentaar


              Kas Jupp on faggen geenius või aidati teda Pepi poolt, aga mulje oli mängu vaadates selline, et Bayern teadis täpselt mida barca teeb ja oskas absoluutselt kõik sööduteed kinni pista.

              pallur

              Kommentaar


                Ma ei saa aru, kuidas Barka oma possesioni protsendi nii kõrgeks alati suudab ajada. Eile ei jäänud küll muljet, et pall suurem osa ajast Barka käes oleks olnud. Kummaline.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  [/QUOTE]

                  ootasin seda gifi kiidan!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ma ei saa aru, kuidas Barka oma possesioni protsendi nii kõrgeks alati suudab ajada. Eile ei jäänud küll muljet, et pall suurem osa ajast Barka käes oleks olnud. Kummaline.
                    Erinevalt Bayernist lasti neil kaitses metsikult palli veeretada. Bayern mängis pigem kiiretele rünnakutele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ma ei saa aru, kuidas Barka oma possesioni protsendi nii kõrgeks alati suudab ajada. Eile ei jäänud küll muljet, et pall suurem osa ajast Barka käes oleks olnud. Kummaline.
                      Sells osas oli eilne mäng üsna mindfuck tõesti. Mängudes, kus on mulje, et Barka vastane ei saa kordagi palli puutuda on lõpptulemiks sageli pallivaldamine stiilis 70:30. Ja eile, kus jäi mulje, et mõlemad hoidsid palli ja möllasid, oli vahekord samalaadne ning kõik Barka mehed va Alexis said rohkem sööte kirja kui Bayerni kõige rohkem palli puutunud mees (Dante). Petlik värk.

                      Kommentaar


                        Kohe üldse ei meeldi need Lewandowski jutud, loodetavasti on see mingi Hispaania meedia mõla, "lootes" kuidagi tänast BvB vs Reali mängu mõjutada.. natukene kahtlane, et Bayern peaks just Reali eelistama finaalis (kui sinna jõutakse..)

                        Lewandowski is Bayerns latest signing, after the addition of Götze. Heynckes agent, Enrique Reyes, confirmed as much in statements to the Cope radio network. He is putting together a fearsome team, the German managers agent assured.

                        Kommentaar




                          Tulevikus hea vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                            Kohe üldse ei meeldi need Lewandowski jutud, loodetavasti on see mingi Hispaania meedia mõla, "lootes" kuidagi tänast BvB vs Reali mängu mõjutada.. natukene kahtlane, et Bayern peaks just Reali eelistama finaalis (kui sinna jõutakse..)

                            http://www.marca.com/2013/04/24/en/f...366823772.html
                            Googeldades avastasin, et mingine prantsuskeelne leht kuulutas seda esimesena ja sealt edasi marca,goal.com jne. Ei pruugi olla häma, Reyes muidugi sel juhul konkreetne tont.
                            sigpic

                            Kommentaar




                              Mängisime küll hästi, aga ei saa öelda küll, et Barca oleks hästi mänginud. Neil ei lastud mängida aga samas pole ka tavalisi pallikaotusi neilt väga ammu niipalju näinud.

                              Kas meie pingi poisid pole piisavalt head et 4-0 eduseisu teises mängus kaitsta? Et säästa ülitähtsaid mängijaid kellel kollase oht?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                                Kohe üldse ei meeldi need Lewandowski jutud, loodetavasti on see mingi Hispaania meedia mõla, "lootes" kuidagi tänast BvB vs Reali mängu mõjutada.. natukene kahtlane, et Bayern peaks just Reali eelistama finaalis (kui sinna jõutakse..)

                                http://www.marca.com/2013/04/24/en/f...366823772.html
                                Kui plaan oli mängu tulemust mõjutada, siis see on ilmselgelt ebaõnnestunud. Tõenäoliselt Gomez siis ka lahkumas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X