320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi siin kommenteeris, et Müller on kui vene joodiku kloon vms ? Julged ka nüüd sõna võtta ? Mees on teinud fantastilise hooaja ja mõlemas Barca mängus olnud lihtsalt vapustav... tema töövõime on piiramatu ikka

    Kommentaar


      Mulle jääb herr Mülleri puhul parimaks kommentaariks ikkagi MM'i eelne Maradona kommentaar Kuidas miks peaks Argentiina kartma meeskonda,kus mängivad pallipoisid. Ja siis mingi üsna mängu esimeses pooles Mülleri kõks ja jooks Argentiina varumeestepingi eest läbi... brilliant
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        Keegi siin kommenteeris, et Müller on kui vene joodiku kloon vms ? Julged ka nüüd sõna võtta ? Mees on teinud fantastilise hooaja ja mõlemas Barca mängus olnud lihtsalt vapustav... tema töövõime on piiramatu ikka
        Muidugi julgen.
        Vapustavad mängud tõesti, eriti fakt, et suutis mõlemas mängus skoorida. Hetkel Minule väidetu kaitseks ei oskagi muud ehk öelda, kui et iga inimene peaks teoorias "auru väljutama", kuna mees seda väljakul ei paista tegevat, siis ta seda tõenäoliselt väljakult eemal ikkagi võiks teha. Peale selle, intelligentne inimene(vähemalt väljakul nähtu järgi) oskab väga hästi igasuguseid muljeid jätta, eriti ullikestele...

        Bayern vääris see hooaeg BL-i, tõenäoliselt väärivad ka UCL-i, aga selleks on vaja esmalt Dortmund üle mängida, mis saab kordades raskem olema, kui Barcelona "ülesanne". Pokaal on Teil niikuinii kotis juba.

        Jääme ootama finaali esimest jalga laupäeval, lihtne Teil ei saa olema, isegi ilma Götzeta, aga vähemalt on ta teiseks jalaks tagasi!
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Lahkumisega läks kiireks?
          Hispaania koondise poolkaitsja Javi Martinez on sel hooajal olnud vapustavas vormis, kuid sellele vaatamata suutis tema meeskond Müncheni Bayern ta pärast eilset 3:0 triumfi Camp Noule maha unustada, kui nad staadionilt lahkusid.

          Kommentaar


            Jah...minule sai Mülleri olemas selgeks paari mänguvälise klipiga. Interviuud ja siis see telesild enne Arsenali mängu Poldi-Mertesackeri-Schweini ja Mülleri vahel. Mänguliselt olen ma teda alati hinnanud, sest ta on väga pass first mängija ja samas pole ta finishing üldse mitte halb. Ehk pea on otsas ja selgelt teamplayer. Ja just need interviuud andsid märku, et mees on ka hinglet meeskonna patrioot ja meeskonna siseselt see sütitaja. Eks kogu see FC Hollywoodi hierarhiate paika saamine on ikka palju aastaid aega võtnud, et sellised superstaarid nagu Robben ja Ribery sulanduks sisse ja usaldus oleks kogu tiimi sees. Sest no mina pole päris kindel selles Lahmi kapteni oskustes, aga vähemalt platsil võib tast iga mees eeskuju võtta ja ju ta nii ongi selle respecti välja teeninud.
            Kuna ma finaalis ei oma selget poolt, siis kardan, et olen eeldatavalt nõrgema poolt

            Kommentaar


              Javi Martínez: “Lots of my friends are Barça fans, but they're still pleased for me. I've faced Barcelona so often in my career, but I've never won before. To do it, I had to come to Germany and Bayern. I'm overjoyed. We were so strong in both matches.”

              On hearing that the great Zinedine Zidane twice finished on the losing side in the Champions League final before eventually collecting winner’s medals in the World Cup, Euro, Champions League and World Club Cup, Müller made a vow: “If necessary, I’ll go to the hairdressers and have a cut like Zidane's, if it means I win the thing."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Keegi siin kommenteeris, et Müller on kui vene joodiku kloon vms ? Julged ka nüüd sõna võtta ? Mees on teinud fantastilise hooaja ja mõlemas Barca mängus olnud lihtsalt vapustav... tema töövõime on piiramatu ikka
                Ma ka bashisin teda, aga juba peale esimest mängu ütlesin/kiitsin
                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Müller tuli näitas koha kätte 2 väravat, 1 väravasööt ning resultatiivne "kate".
                Vene joodiku moodi näeb välja ikka , aga hoos on ta küll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Keegi siin kommenteeris, et Müller on kui vene joodiku kloon vms ? Julged ka nüüd sõna võtta ? Mees on teinud fantastilise hooaja ja mõlemas Barca mängus olnud lihtsalt vapustav... tema töövõime on piiramatu ikka
                  Ju ta ikka juleb, mis sest mõmmibeebist ikka karta. Vähe õhku täis peale finaali pääsemist ainult

                  Bayern peaks nüüd ometi ära võtma selle pikalt käest libisenud tiitli ja on olgem ausad ka Borussiast peajagu üle.
                  Kloppi Robin Hoodi seiklus muidugi võib ka veelgi uhkema lõpu saada..
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Minule meenutab Müller küll pigem meeskonna koomikut keda on alati naljakas vaadata ta on hingega asja juures ja see on kõige tähtsam.


                    Müller on ka kõikidele vastastele vähemalt ühe värava löönud see hooaeg Meistrite liigas, kokku siis kaheksa - Bayerni resultatiivseim mis on väga tubli saavutus.
                    Ainuke sari kus ta veel jalga pole valgeks saanud on DFB pokal, kuid see võimalusgi täitsa olemas veel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Keegi siin kommenteeris, et Müller on kui vene joodiku kloon vms ? Julged ka nüüd sõna võtta ? Mees on teinud fantastilise hooaja ja mõlemas Barca mängus olnud lihtsalt vapustav... tema töövõime on piiramatu ikka
                      kusjuures päris tabav võrdlus, sest kui sa vaatad Müllerile otsa, siis jääb mulje, et mees pitsi ei sülita. Ja kui vaadata tema liikumist, tegutsemist platsil, siis need on tihti ebareaalsed. Müstiline vana. Tuhhi on noh.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma ei tea kas see on siit läbi käinud aga :http://sport.err.ee/jalgpall/c4924fb...0-a7bc843962fc

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Lõpetage ära nüüd see Koscielny jant, loodan täiest südamest, et ta ei tule. Olen näinud nii mõndagi Arsenali mängu ja no sellist hinda ta küll väärt pole( väidetavalt 23 milli ). Jäi silma, et küpsetab päris kenasti... Ei saa aru, kaitseliin tundub täitsa okei, Stubi peaks ka varsti tagasi tulema, Dante on väga võimas ja Boateng samuti ei ole mingi looduskatastroof seal. Sõlmiti ju leping ka selle noore pika sakslasega!? Dante saab ehitamisega kindlasti hakkama.

                            Kommentaar


                              Praeguseks on teada, et üldse Dortmundi ei sõida Robben, Ribery, Lahm ja Schweinsteiger. Pakuks mingit sellist koosseisu: Neuer - Contento, Dante, Boateng, Rafinha - Gustavo, Tymo - Shaqiri, Pizarro, Müller - Gomez.

                              Lõpetuseks üks nali ühelt Dortmundi fännilt: "Järgmisena kasutab Bayern Vetteli väljaostuklauslit ja ostab endale uue bussijuhi."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KID Vaata postitust
                                Lõpetuseks üks nali ühelt Dortmundi fännilt: "Järgmisena kasutab Bayern Vetteli väljaostuklauslit ja ostab endale uue bussijuhi."
                                Hea
                                Liigatiitli tähistamisel ringirallimisel linnas oleks vaja bussijuhti.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X