320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Asi on selles, et seekord on Bayern on öelnud kindla ametliku "ei" Neymari ostu kohtu ja Bild ei ole teinud suurt esikaaneuudist (Götze, Guardiola ja Martineziga seda tehti)i. Samas Bayern pole ametlikku ei sõna öelnud Lewandowski ostu kohta, mis teeks selle tõenäolisemaks.
    Aga üldiselt mina ei pooldaks Neymari ostu mingi 40-50 miljoni eest. Vaevalt, et Euroopas tal nii vabalt trikitada lastakse. Ennem oleks vaja näha, kuidas ta üldse uutes tingimustes hakkama saaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas jürks Vaata postitust
      Arx20, Martinezi ja Guardiola kohta ka õeldi, et ei vasta tõele - varsti olid asjad ametlikud. Hinnas muret ei näe, raha peaks samamoodi tagasi tulema nagu CR7ga jne.
      Ma arvan, et Ronaldoga on veel vara teda võrrelda, samas ei saa eitada küll, et mees popularne poleks väikeste põnnide seas juba praegu.. Kuid mulle on siiski tähtsam, et tast mingit Torres vol2 ei tuleks, maksad kõva hinna ja kui feilib siis ei saa tast lahti ka kuna keegi lihtsalt pole nõus ta eest maksma sellist summat enam ja väga odavamalt ka müüa ei tahaks, mis muidugi ei tähenda, et ta ka 100% feilibki... Osteti juba Götze, tehku nüüd temast särginumber mis hästi müüks, oleksin väga rahul

      E: Arvata oligi, et Boatengi ja Ribery teema on väljamõeldis.
      BKPdP0TCIAE5WmS.jpg

      Kommentaar


        Algselt postitas arx20 Vaata postitust
        Jääb arusaamatuks see värk, Pep "tahab" niiväga Robbenist lahti saada, et to ei jaga söötu (City juba pakub oma hinda)
        No tule t**a taevas appi. Mees, kes ei jaga söötu, on andnud sama palju assiste, kui Swaini. Ja rohkem assiste, kui põhimehed Alaba ja Martinez kokku. Faking eelarvamuslikud geeniused.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          No tule t**a taevas appi. Mees, kes ei jaga söötu, on andnud sama palju assiste, kui Swaini. Ja rohkem assiste, kui põhimehed Alaba ja Martinez kokku. Faking eelarvamuslikud geeniused.
          Katsu rahulik olla, ütlesin seda rohkem selle läbi kuidas meedias räägitakse, et Robben ei sobi Guardiola plaanidesse... no krt kust ja miks tulevad need järeldused siis, et ei sobi? Mina ise tean vägagi hästi palju ta sööte jagab ja kui vajalik ta meeskonnale on, kui sa veel aru pole saanud siis olen ma Robbeni müümise vastu, mida ma olen siin ka varem õelnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas KID Vaata postitust
            ...Ennem oleks vaja näha, kuidas ta üldse uutes tingimustes hakkama saaks.
            Läheb Bayerni duublisse siis.

            Kommentaar


              Algselt postitas arx20 Vaata postitust
              Katsu rahulik olla, ütlesin seda rohkem selle läbi kuidas meedias räägitakse, et Robben ei sobi Guardiola plaanidesse... no krt kust ja miks tulevad need järeldused siis, et ei sobi? Mina ise tean vägagi hästi palju ta sööte jagab ja kui vajalik ta meeskonnale on, kui sa veel aru pole saanud siis olen ma Robbeni müümise vastu, mida ma olen siin ka varem õelnud.
              Sorry, see polnudki otsene rünnak Sinu isiku pihta. Pigem see üldine möla "Ohmygod, Robben ei söödablablabla" ajab sita ventikasse.

              Kurat, ega alati ei saagi kõik üritada palliga väravasse joosta. Ja eks kõigil mängijatel tuleb ka mingeid brainfarte ette... ofc on olukordi, kus ta oleks võinud löögi asemel sööta, aga valeotsuseid on kõikdel mängijatel.

              Kommentaar


                Robben on oma antud söötude valguses ka kindlasti enim olukordi ära nullinud, mis võinuks söödu järgselt väravaga lõppeda.
                Seega peksku sitt venti palju soovib, asjalugu see siiski ei muuda.
                Viimases otsas on ta küll väga hea olnud, kuid väita, just kui mees ei egotseks pole ka just teab, mis arukuse tipp.
                Prillid, need prillid.
                Xherdan better.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Robben on oma antud söötude valguses ka kindlasti enim olukordi ära nullinud, mis võinuks söödu järgselt väravaga lõppeda.
                  Seega peksku sitt venti palju soovib, asjalugu see siiski ei muuda.
                  Viimases otsas on ta küll väga hea olnud, kuid väita, just kui mees ei egotseks pole ka just teab, mis arukuse tipp.
                  Prillid, need prillid.
                  Xherdan better.
                  Okei, mõistan, et Sa pole just teravaim kriit karbis...
                  Tahaks ka statistikat, kus oleks + / - süsteemis kirjas, mitu olukorda keegi on loonud ja mitu ära vussinud. Lisaks veel seda statistikat, kus Robben on söötnud, aga keegi teine pole suutnud võimalust realiseerida.

                  Kui keegi loeb minu tekstist välja, nagu ma väidaks, et Robben pole sugugi egoistlik mängija... noo see peab ikka väga nüri tegelane olema paraku

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Okei, mõistan, et Sa pole just teravaim kriit karbis...
                    Tahaks ka statistikat, kus oleks + / - süsteemis kirjas, mitu olukorda keegi on loonud ja mitu ära vussinud. Lisaks veel seda statistikat, kus Robben on söötnud, aga keegi teine pole suutnud võimalust realiseerida.

                    Kui keegi loeb minu tekstist välja, nagu ma väidaks, et Robben pole sugugi egoistlik mängija... noo see peab ikka väga nüri tegelane olema paraku
                    Sul on närvid korrast ära. Iga su postitus on vahekorras emotsionaalne kriiskamine-sisu-emotsionaalne kriiskamine. Proovi nüüd ratsionaalsemalt kirjutada ning mitte närvata iga postituse peale, mis sinu maailmast väikese kaarega mööda läheb. Natuke liiga "mina ja maailm" oled. Stabiilsust, rainis, stabiilsust.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ainuke statistika, mis ma praegu välja viitsisin Robbeni kohta otsida on see. Võtsin arvesse DFB Pokali, Bundesliga ja CL mängud. Robben on nendes kokku mänginud 1870 minutit, löönud 11 väravat ja andnud 11 assisti. Sellega on ta siiski üks efekteevsemaid mängijaid Bayernis. Lihtsalt täpsustuseks, et mina olen rahul sellega, et Robben bayernis on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Sul on närvid korrast ära. Iga su postitus on vahekorras emotsionaalne kriiskamine-sisu-emotsionaalne kriiskamine. Proovi nüüd ratsionaalsemalt kirjutada ning mitte närvata iga postituse peale, mis sinu maailmast väikese kaarega mööda läheb. Natuke liiga "mina ja maailm" oled. Stabiilsust, rainis, stabiilsust.
                        Mingi vanasõna on, et nii nagu sina külale, nii küla sinule. Eks näiteks Ibanezi post on väga ratsionaalne ja argumenteeritud ju

                        Kommentaar


                          Mul praegu lihtsalt tuli selline mõte, et kui Bayern võidaks CL-i, siis augustis mängib UEFA Supercup´i finaalis Bayern-Chelsea, mis suure tõenäosusega tähendaks ka Pep vs Mourinho pluss veel eelmise aasta finaali kättemäks. On küll liiga vara veel sellest rääkida, aga siiski.

                          Kommentaar


                            Huvitav fakt: Viimased kaks korda (1976 & 2001), kui Bayern võitis CL, inglise klubi oli valitsev UEFA Euroopa liiga võitja. Chelsea võitis eile...

                            Kommentaar


                              Täna on viimane Bundesliiga mäng ja seda vöörsil Gladbach'iga, asja teeb huvitavaks, et see on klubi kus Jupp oma kuulsuse mängijana on saavutanud, seega oleks huvitav näha kuidas mees ära saadetakse ka nende fännide poolt.


                              Võidu korral ületatakse maagiline 90 punkti piir mis on ikka müstika.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X