320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SainAru Vaata postitust
    Arvan, et seekord võtab võidu Bale. On neist kõigist silmapaistvaim olnud.
    Silmapaistvaim milles? Tabloidide spekulatsioonides? Tiitleid tal ju pole.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas SainAru Vaata postitust
      Arvan, et seekord võtab võidu Bale. On neist kõigist silmapaistvaim olnud.
      Lol. Bale ei saa seda kohe kindlasti. Bale on 0 MINU silmis.
      Enne saavad selle Messi või Ronaldo. Kuigi loodan, et Müller paneb ära selle...mees on väärt seda.

      Kommentaar


        Vat sellest mõttekäigust ma aru ei saa. Valima peab siiski objektiivselt kõige parema mängija mitte mehe kes vb oli grammike kahvatum, aga vat haaras tähtsa tiitli ära.

        Kommentaar


          Kui Bayerni mängija võitma peaks, siis ma pakun, et Ribery või Schweinsteiger, kuigi ka mina sooviks just Müllerit võitmas näha. Tõenäoliselt saab ju selle auhinna lõpuks siiski Messi või Ronaldo.

          Tänase sõprusmängu andmed:
          Brescia Calcio - FC Bayern 0:3
          0:1 Müller (23.), 0:2 Kroos (32.), 0:3 Kirchhoff (90.)

          Neuer - Lahm (46. Rafinha), Boateng (83. Schmitz), Van Buyten (60. Kirchhoff), Alaba (65. Contento) - Hojbjerg (46. Can) - Shaqiri (60. Green), Müller (79. Weiser), Kroos (65. Schöpf), Ribéry (73. Weihrauch) - Mandzukic (46. Pizarro)

          Kommentaar


            Algselt postitas Debs Vaata postitust
            Lol. Bale ei saa seda kohe kindlasti. Bale on 0 MINU silmis.
            Enne saavad selle Messi või Ronaldo. Kuigi loodan, et Müller paneb ära selle...mees on väärt seda.
            Kui sinu silmade järgi valitakse neid mängijaid siis milles probleem?

            Kommentaar


              Algselt postitas arx20 Vaata postitust
              Kui sinu silmade järgi valitakse neid mängijaid siis milles probleem?
              Fk off nagu tegelt ka..
              *Bale 0 minu silmis* Avaldasin oma arvamust? Saad ikka sellest aru, ei?

              Kommentaar


                Sa lihtsalt väitsid, et teda ei valita kuna sinu silmis oli ta 0. Arx vihjas, et sina ei tee seda valikut. Milles probleem?

                Kommentaar


                  Tahaks hirmsalt Lahmile anda seda tiitlit, uskumatult hea oli ta eelmisel hooajal, nimekirjast annaks aga Müllerile

                  Kommentaar


                    Götzel jätkuvalt väga raske Nike firmamärgist loobuda

                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      haha
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Debs Vaata postitust
                        Fk off nagu tegelt ka..
                        *Bale 0 minu silmis* Avaldasin oma arvamust? Saad ikka sellest aru, ei?
                        Saan küll aru, aga kuidas sa saad nii kindlel olla, et Bale ei saa seda auhinda?
                        Ja kuidas saab "null-mees" üldse kümne parema hulgas olla? eeldan, et sa oled ikka spursi mänge regulaarselt jälginud... või ma eksin? aga see selleks, enda eelistus oleks samuti Lahm olnud(väga eeskujulik mängija: ei Daivi, ei vaidle kohtunikega ja üldse väga rahulik platsil ja vääriks seda auhinda samapalju kui teised mehed selles listis) aga kuna teda listis pole siis otseselt kedagi nimetama ei hakkagi, oleks vinge küll kui neljast keegi võidaks.

                        Kommentaar


                          Seltsimehed, võiksite endale kõigepealt selgeks teha, mis auhinnaga üldse tegemist on. !!!UEFA!!! Best Player in Europe Award.
                          Eelmiste aastate võitjad:
                          2011-12 Iniesta Euro2012 võitja/parim mängija
                          2010-11 Messi CL võit/parim mängija
                          2009/10 Diego Milito CL võit/parim mängija?
                          jne

                          Bale oma Euroopa Liiga 1/4-finaalkohaga jääb kindlasti ka top5-st välja. Ainuke, kes suudaks Bayerni meestele konkurentsi pakkuda on Ronaldo suurima väravakütina, kuid ajalugu vaadates vähe tõenäoline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                            Seltsimehed, võiksite endale kõigepealt selgeks teha, mis auhinnaga üldse tegemist on. !!!UEFA!!! Best Player in Europe Award.
                            Eelmiste aastate võitjad:
                            2011-12 Iniesta Euro2012 võitja/parim mängija
                            2010-11 Messi CL võit/parim mängija
                            2009/10 Diego Milito CL võit/parim mängija?
                            jne

                            Bale oma Euroopa Liiga 1/4-finaalkohaga jääb kindlasti ka top5-st välja. Ainuke, kes suudaks Bayerni meestele konkurentsi pakkuda on Ronaldo suurima väravakütina, kuid ajalugu vaadates vähe tõenäoline.
                            Sellisel juhul peaks Müller võitma kuna mees oli CL-is resultatiivseim Bayernist või Robben kes säras CL finaalis jällegi.

                            Kommentaar


                              Nagu näha siis levib uus teema juba:
                              --Guardiola: "Rumours about deal with Thiago? It's true I want Thiago. I have asked Bayern to try to sign him."
                              --Guardiola: "Thiago is the only player I want. Or Thiago or no one. He's a super player. He can play in 3 to 5 positions."
                              Pingile ta meil ei jääks ma arvan. ~20milj eest saada poleks paha isegi.

                              Kommentaar


                                Usun, et siis jääks juba Kroos pingile. Kroos on muidugi super mees, aga Thiago on täpselt Guardiola tüüpi mängija.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X