320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    häid mängijaid siis polegi enam - ainult ühed suured imelapsed ja talendid ongi....mis järgmine tase siis on?

    Kommentaar


      Herta 2 - 3 Bayern Et üldiselt oli kõik lill, peaaegu, rünnak jooksis ja väravaid lõime ja puha. Aga kogu meeskona pingutuse muudavad 0 -iks Daniela ja Lutsio pikad juhtmed. Mingi lühis tekib kuskil ja siis mõistus kiilub kinni ja lastakse vead sisse. Realile lööme kaks väravat kindlasti, aga kuidas oma seljataguse puhtana hoidmine toimub, on küsimärk. Otto mängitas esimesel poolajal Owenit ka. Suhteliselt rumal otsus kuna oli näha, et tüüp ei jaksanud eriti liigutada. Kolmapäev on tore päev.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          tõestushetk on varsti käes ja näeb kas see aasta on võimalik karikat võita või tuleb järgmise aasta peale mõtlema hakata. loodame et brasso ikka mängida saab.

          Kommentaar


            Ai, see oli magus

            Kommentaar


              Mäng on olnud suuremalt jaolt kontrolli all, kuid poolaja lõpu poole anti initsiatiiv veidi käest. Ehk Ottmar raputab nad jälle ärkvele.
              Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

              http://lisaaeg.wordpress.com

              Kommentaar


                Töö käib! Bayerni mäng on alati siis hea, kui tuleb värav lüüa. Loodetavasti Real lööb kohe ära, siis jääb aega surve ja 2-1 jaoks.

                Kommentaar


                  Teist väravat oleks hädasti vaja. Poolaja lõpp vajus ikka väga ära.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Makaay ei mängi reeglite päraselt!! Lõpus hakkasime me ka midagi suutma ja arvan, et me pigistame viigi küll välja. Kuid arvestades seda, et kohtunik KERGELT teie poolt on, siis ei oska midagi õelda.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Mis reegleid ta siis rikkus kah?
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        siis ei oska midagi õelda.
                        aga mingi solgivee pigistasid ikka välja, jah?
                        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                        http://lisaaeg.wordpress.com

                        Kommentaar


                          Kas Ramosele küünarnukkiga näkku löömine ja hiljem vaadates, et Ramos sai ai ai, hakkata teesklema. Aga solgiveest on asi kaugel!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Ülilahe vend oled Kasper. Makaayd olen ma juba ammu kahtlustanud, et ta ei mängi reeglite järgi. Aga õnneks pole ta jube hobuselõust nagu üks teine teatud hollandimaa ründaja. Ja kohtunik on udu, see on selge, aga sellisel staadionil tahaks ma näha milline kohtunik siin väga meie vastu vilistab. Seda slovakki ma eriti ei usalda - Van Bommel saab 65ndal teise kollase ja siis vaatame.
                            Nii Capello tõi Cassano sisse...

                            Kommentaar


                              yessssssss 2:0 Madridi vastu Lucio ilusasti peaga nurka,gogo Bayern
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Tuli ära! Just enne nurka mõtlesin, et no krt, peab standardist lööma või läheb jamaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X