320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Ramosele küünarnukkiga näkku löömine ja hiljem ...
    Soovitan silmi pesta kuna tüübid põrkasid kokku peadpidi ja see, et Ramosel morssi ohtralt jooksis polnud küll hollandlase süü.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      väga kergelt said need ahvid penalti
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Võib vist jälle hingata.
        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

        http://lisaaeg.wordpress.com

        Kommentaar


          Daiverid raisk ja kohtunikul jooksis lõpus ka juhe kokku. Aga kordame klassikat:


          Werder järgmisena.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Lubage õnnitleda härrased! See oli tore!

            Kommentaar


              Kui see kuradima Luboš Michel oleks meie poolt olnud, siis oleks mul häbi olnud võita. Podolski paneb teil ka ikka hästi, paar korda vastast piki pead lüüa, aga kohtunik ju Michel. Kuule kaitz ainuke ahvike oled siin SINA! Teie mäng oli hale(mitte, et meil see parem oleks olnud), teile tuuakse kandikul ette üks-ühele kiirrünnakud ja te ei suuda midagi nendest luua. Schweinsteiger oli väga hale. Aga ma ei viitsi siin mingit mõtetu kohtunikuga mängu üldse kommenteerima hakata. Ainult üks sõna: HALE!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ainult üks sõna: HALE!
                Noh ega see mängupilt eriti väärt midagi küll ei olnud, aga vähemalt meie lõime oma väravad ilma käte ja maaspüherdamise abita. Saa sa nüüd aru.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Real vääris kaotust. Ja ma mainiks, et ref oli rohkem just Reali poolt. Väga kergelt kõlas vile, kui sukeldumiskommandost keegi jälle nabaga mulda korjas...
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Real vääris kaotust. Ja ma mainiks, et ref oli rohkem just Reali poolt. Väga kergelt kõlas vile, kui sukeldumiskommandost keegi jälle nabaga mulda korjas...
                    Kuule mees vaatasid sa mängu ka või?
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas boobek Vaata postitust
                      Noh ega see mängupilt eriti väärt midagi küll ei olnud, aga vähemalt meie lõime oma väravad ilma käte ja maaspüherdamise abita. Saa sa nüüd aru.
                      No praktiliselt tühja väravasse oskab meist igaüks lüüa ja kornerite tagajärjel lüüakse terves maailmas ikka väga palju väravaid. Ja kus sa nägid, et me värava käega lõime, ma pole küll sellist olukorda näinud.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Kasper, mine uuri vanasõnade " peale mängu rusikatega enam ei vehelda " ja "edasiminejate üle kohut ei mõisteta" tähendust ... Edu Realile koduliigasse, tõenäoliselt istun 6.mail Bernabeul ja vahin neid kodjasi ja kuidas Sevilla neid nahutab.

                        Kommentaar


                          Tead Aramis, ma ei viitsi siin teiege vaidlema hakata ja ma tänan heade soovide eest, aga ma vähemalt loodan, et Sevilla mängu ajaks meil asjad nagu rohkem toimivad. Ja teie vaadake, et te ikka ML võidate ja liiga pähe saate.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Igatahes, huvitav mitu mängu van pomm nüüd vahele peab jätma? Esimene kollane tõi automaatse mängukeelu üheks mänguks ja siis tuli veel punane ka otsa. Siis on veel see edasilükkuv mängukeeld rahvusvahelise käemärgi eest. Et neid kõiki vist ühte kompotti toppida ei saa? Ja siis veel, et kuna see loosimine on? Põhimõtteliselt italiaanodest ja spaanlastest on kõrini, vaheldust oleks vaja.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              No praktiliselt tühja väravasse oskab meist igaüks lüüa ja kornerite tagajärjel lüüakse terves maailmas ikka väga palju väravaid. Ja kus sa nägid, et me värava käega lõime, ma pole küll sellist olukorda näinud.
                              Käe abiga. Õnneks on Michelil silmanägemisega, erinevalt sinust, kõik korras.

                              Kommentaar


                                No suur tõenäosus on inglased vastu saada. Ja asi selgub reedel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X