320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võit kotis.
    Mõnus .
    Gustavo sai teises mängus punase.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Noh, vist teeme Thiagole pisut liiga kui teda üksi süüdistame Bayerni liigses pallivaldamises aga muidu jah, ta ei ole veel midagi sellist näidanud, et tema järele oleks olnud vaja tormi joosta... minu arvates peaks ta vahetusmehe rolli täitma niikaua kuniks ta ka ennast tõestab.

      Kommentaar


        No perse küll. Pep, võta kokku ennast. Oli jutt, et ei tee Bayernist Barcat ju !!

        Thiago võib jääda kuradima kolmandaks valikuks pärast Swainit ja Martinezit. Täna tuli nii selgelt välja kolm asja:
        Bayern > Barca
        Kroos > Thiago
        Müller > Götze.

        Viimane muidugi väikse tärniga, et Götze pole ilmselt lihtsalt vormis veel pärast pikka vigastuspausi. Aga üldiselt mängiti 65 minutit Barca stiili, tulemuseks 0:0 (mingil hetkel, äkki kusagil 30 minutil oli statistiliselt pallivaldamine Bayernile mingi 72:28, aga väravavõimalused 1:1... tule taevas appi).

        Tahes-tahtmata tabasin ennast juba mõttelt, et mängiajd on Bayernis head, aga miks juhtkond selline palagan peab olema (nahhui oli vaja Götze ja Thiago peale raha kulutada, nahhui oli vaja Pep tuua). Nüüd on niimoodi, et praegu mehed veel mäletavad kuidas asi käib, aga paari mängu pärast on kellad, kui Pepi joga hakkab ajudevahele jääma.

        Ma pean ausalt tunnistama, et kui suudetaksegi Barcalik stiil omandada ja isegi sellega võitma hakata, ei tunneks ma sellest ikkagi nii palju rõõmu, kui eelmise hooaja stiilist, taktikast ja mängupildist.

        Kommentaar


          Ma võtsin küll ette endale Pep´i mitte kiita või laita ennem, kui on mängitud vähemalt 10 liigavooru ja mõned CL mängud, aga siiski pean natuke kritiseerima juba praegu.
          Ma ka üldiselt nõustun eelnevate arvamustega. Eriti mõtlikuks teeb see, et okei Bayern omastab Pep´i taktika ja domineerib sellega liigas, aga kui CL-is millalgi Barca vastu tuleb, siis sellise Barca 2.0 taktikaga küll võitu ei võta.

          Murettekitav on ka praegune kaitsefaasis käitumine. Jupp oli just see, kelle esmaseks ülesandeks oli meeskond kollektiivselt ka kaitsma panna pärast van Gaal´i hurraa jalgpalli. Nüüd jälle minnaks vastupidises suunas.
          Tõenäoliselt Thiago ja Götze vajavad veel aega sulandumiseks. Eelmine aasta oli sama Martinez´iga, kes oma supermänge hakkas alles hooaja teises pooles tegema.

          Muide võib olla mõned veel mäletavad, aga van Gaal tahtis esmalt panna Bayernit mängima 4-4-2 rombi Ribery´ga rombi tipus. Pärast paari mängu kuulutas ta selle ebaõnnestunuks ja hakkas 4-2-3-1 mängida laskma. ehk on veel võimalus, et Pep läheb tagasi eelmisel hooajal edu toonud taktika juurde?

          Kommentaar


            Kokkuvõtteks võin õelda,et vana taktika t6i mängu teravuse ,eriti Mülleri vahetust sekkumine ja MOM oli kindlasti Ribery,kes sai teenitult suure aplausi saatel puhkama.75 min alates nägin seda Bayernit mida olen harjunud nägema,aga eelpoolnimetatud oli ikka täiesti õudne unenägu.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Jupp jupp ja nutt nutt ja hala. Õnneks "tooge Jupp tagasi" toob ta vähemalt tagasi.
              Saage üle et meest pole enam ja ei tule ka ja vaevalt keegi TEMA taktikat nii hästi kopeerib kui TEMA ise

              Kommentaar


                Algselt postitas KID Vaata postitust
                Muide võib olla mõned veel mäletavad, aga van Gaal tahtis esmalt panna Bayernit mängima 4-4-2 rombi Ribery´ga rombi tipus. Pärast paari mängu kuulutas ta selle ebaõnnestunuks ja hakkas 4-2-3-1 mängida laskma. ehk on veel võimalus, et Pep läheb tagasi eelmisel hooajal edu toonud taktika juurde?
                Miks ta peaks hetkel tagasi minema? 9 punkti 9st. Ja kas sa ei arva, et vastastiimid pole eelmise aasta põhjal oma järeldusi 4-2-3-1 põhjal teinud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas jürks Vaata postitust
                  Miks ta peaks hetkel tagasi minema? 9 punkti 9st. Ja kas sa ei arva, et vastastiimid pole eelmise aasta põhjal oma järeldusi 4-2-3-1 põhjal teinud?
                  Cmon, 9 punkti 3st mängust ongi ainuke hea asi praegu. Teiste klubide tõenäosus Bayerni vastu saada on palju suurem, kui Bayern 4-1-4-1'te mängib. Eilne mäng (kuni Mülleri vahetuseni) näitas selgelt miks - rünnak jooksis pidevalt kokku ja kaitse oli palju haavatavam.

                  Nõus, et Götze ja Thiago vajavad sulandumiseks aega, aga vana taktikaga läheks see palju kiiremini, kui praeguse taktikalise huinjaaga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    Miks ta peaks hetkel tagasi minema? 9 punkti 9st. Ja kas sa ei arva, et vastastiimid pole eelmise aasta põhjal oma järeldusi 4-2-3-1 põhjal teinud?
                    Mäng Dortmundi vastu näitas ilusti praegused nõrkused ära. Need 9 punkti on siiski nõrgemate vastaste vastu saadud. Nagu mainisin, siis kindlama ettekujutuse saab praeguse meeskonna tugevusest või nõrkusest alles CL mängudes ja Bundesligas Dortmundi, Leverkuseni jne vastu. Järgmine tõsine proov on Chelsea vastu ja nendelt ei tahaks küll tappa saada.
                    Ma muide ei nõua Pep´i vallandamist või midagi sellist, vaid see lihtsalt minu arvamus pragusele olukorrale, mis võib ka kiiresti muutuda.

                    Kommentaar


                      Thiago Alcantara has been ruled out for seven weeks with an ankle injury. Operation tomorrow.
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Mida iganes pillimine.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Thiago vigastus on oodatust tõsisem. Pärast tänast operatsiooni peab ta 5-6 nädalat karkudel käima ja kõige varem saab uuesti mängida alles novembris ehk siis kahe kuu pärast. Seda teatas Pep täna pressikonverentsil.

                          Kommentaar


                            elame üle, saabki Kroos rohkem mängida ja äkki Pep on sunnitud oma tikitakat muutma tänu sellele. Kuigi kuigi...
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Freiburgi vastu minnakse siis poole B-koosseisuga (7 muudatust võrreldes laupäevaga):

                              Neuer - Rafinha, Dante, DvB, Contento - Schweinsteiger - Shaqiri, Kroos, Götze, Müller - Pizarro

                              Pink: Starke - Ribéry, Mandzukić, Robben, Boateng, Lahm, Alaba

                              Kommentaar


                                Väga sitt pilt esimese veerand tunniga.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X