320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martinez käis operatsioonil ja vigastuspaus venib 3 nädala pikkuseks. Mis värk nüüd järsku kõigi nende vigastustega on.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust


      Jah, võta seda reaktsiooni kui kogu oma postitustele kokku siin teemas...
      Käitud nagu ainult sinu arvamus on õige ja teiste (põhiliselt küll minu) oma vale.
      Foorum on loodud kui arvamuse avaldamise ja arutelu koht.
      Ära tule klähvima iga mu sõna peale, kui sa ise pole ka just helgema mõttetegevusega silma paistnud igapäevase vaatluse tulemusena.
      Seega su link just kui sinu pihta loodud.
      Kuigi ei saa aru, mis ma sulle teinud, et itkuviiulit tõmbad. Aa sorri , kõigi lemmik pole ju Robben. Unustasin... ;]

      Vigastused on kindlasti mõne härra arust puhtalt Josepi süü.
      Kuigi pigem halb kokkulangevus samale ajale nendega lihtsalt.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Vigastused on kindlasti mõne härra arust puhtalt Josepi süü.
        Kuigi pigem halb kokkulangevus samale ajale nendega lihtsalt.
        Ega Pep ei saa midagi parata, et Martinez mängitatakse alguses koondises ribadeks ja pärast paranemist astub talle Torres lihtsalt jala peale ja et Ramires blokeerib Götze konkreetselt pikali.

        Muide, kas kellelegi veel tundub, et Luis lükkab vägagi meelega Götzet, et Ramires ta ikkagi kindlasti maha võtaks. Otsepildis ma seda ei märganudki http://www.youtube.com/watch?v=W-17JLc0jKw

        Kommentaar


          "Ei, Ramirese eemaldamine oli vale ja rikkus finaali ära" - yeah right.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Ütleks selle peale et Mou aju eemaldamine on mulle läbi aastate väga nalja teinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Käitud nagu ainult sinu arvamus on õige ja teiste (põhiliselt küll minu) oma vale.
              Foorum on loodud kui arvamuse avaldamise ja arutelu koht.
              Ära tule klähvima iga mu sõna peale, kui sa ise pole ka just helgema mõttetegevusega silma paistnud igapäevase vaatluse tulemusena.
              Seega su link just kui sinu pihta loodud.
              Kuigi ei saa aru, mis ma sulle teinud, et itkuviiulit tõmbad. Aa sorri , kõigi lemmik pole ju Robben. Unustasin... ;]
              Eeh, esiteks tahaks ma küsida, et mis sai algsetest postitustest? Need näitasid päris hästi Sinu taseme ära ju!? Kuradi kahju, et neid vulgaarsusi kusagil alles pole.

              Teiseks, ise Sa räägid, et see on arvamuste vahetamise koht. Minu arvamus oli see, et Sa ajad lihtsalt lolli juttu. Ma usun, et ükski ratsionaalne jalgpallijuht (ega isegi terve mõistusega fänn) ei lähtuks põhimõttest, et "mida rohkem Saksa koondislasi, seda parem", kui meeskonna koosseisus on juba selliseid mängijaid nagu Robben, Ribery, Martinez, Thiago. Ei ole ju vaja 22 Saksa koondise mängijat + prantsuse, hollandi ja Hispaania koondislasi. Mulle tundub, et isegi mingi osa Reali fännidest ei toeta Bale tulekut, kuna läheb lihtsalt tavaliseks staaride kokkukahmamiseks, mis pole enam eriti mõtestatud. Vastukaaluks eelmise hooaja täiendustele Bayerni ridades, kus läbimõeldud üleminekud tõid ajaloolise kolmikvõidu koju.

              Nii ja siis edasi - mina ei või "klähvima tulla" aga Sina võid oma arvamust avaldada. Kerge kaksikmoraal, kas pole. Pigem nimetaksin klähvimiseks seda sama "Mida rohkem Saksa koondislasi, seda parem". Pole just eriti argumenteeritud. Sellised ElNino või RomeluLukaku või Kivi77 stiilis avaldusi Sinu suust varemgi tulnud. Ja otsustasin oma arvamust avaldada lihtsalt graafilisel kujul.

              Nii ja see, et Robben on minu lemmikmängija puutub siia kuidas ? Et tead minu kohta ühte fakti ja lööd täiesti suvaliselt ja seosusetult letti ? Tead ma kunagi filosoofia nimelises aines lahkasin teemat abstraktsest mõtlemisest ja seal oli üks näide ebaintelligentse inimese abstarktsuse kasutamisest. Et ta märkab mingit külge inimese juures ja siis hakkab teda läbi selle nägema, jättes kõrvale kõik muu... ehk keskendub ainult ühele asjale.

              Jah, sorry offtopicu pärast. See on viimane selline post. Eelmine oleks olnud viimane, aga keegi suutis selle siit ära organiseerida kuidagi.

              Edu ja armastust !
              Rainis

              Kommentaar


                Vähe valesti siin oled asjadest aru saanud aga ega ei ole ju maht oma teha, eks ju.
                Pealegi kui valida oleks Özili ja Xherdani vahel, siis ilmselgelt on võistkonna huvides tõsta kvaliteeti ja seda selles kahes valikus saab teha vaid esimese näol.
                Või oleks parem omada šveitsi kui Saksa koondislast?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Vähe valesti siin oled asjadest aru saanud aga ega ei ole ju maht oma teha, eks ju.
                  Pealegi kui valida oleks Özili ja Xherdani vahel, siis ilmselgelt on võistkonna huvides tõsta kvaliteeti ja seda selles kahes valikus saab teha vaid esimese näol.
                  Või oleks parem omada šveitsi kui Saksa koondislast?
                  Keegi ei väidagi, et Özil ei oleks parem mängija kui Shaqiri.

                  Lihtsalt kui Sul on juba AM kohale valida Kroos/Götze/Müller/Thiago, siis pole enam Özili vaja. Sest usu või mitte, kõiki maailma staare pole mõtet ühte meeskonda osta. Kõik ei mahu koos platsile ja pingil varuvariandiks näiteks Kroosi ja Götzet hoida ei ole ju pointi. Rääkimata sellest, et Shaqi peamine positsioon on siiski äärel...

                  Kommentaar


                    Poisid, poisid, foorumis lähtuge lausest 'kritiseerida võib postitust, mitte postitajat'.

                    Kommentaar


                      Rainis, jahtu. Põled sellepärast et keegi julgeb tahta kõiki saksa koondislasi Tõekomisjoni me siin korraldama ei hakka, küll aga on lubatud full retardi edasi panna.

                      Kommentaar


                        Bayerni kodukal ka Vassiljev märgitud

                        Kommentaar


                          Ja Pareiko suures pildis ka läbi lipsamas.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            ECA(European Club Association) poolt sai Bayern siis sellise auhinna „European Club of the year 2013“. Ei oska kahjuks kommenteerida selle tiitli tähtsust

                            Kommentaar


                              Tunnustus seegi.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Hannoveri vastu:

                                neuer - Alaba, Boateng, van buyten, Rafinha - Lahm - Ribery, Kroos, Müller, Robben - Mandzukic

                                pink: Starke - Kirchoff, Dante, Contento, Schweinsteiger, Shaqiri, Pizarro

                                Kommentaar

                                Working...
                                X