320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mariole ongi konkurentsi vaja tegelt, karjääri saab ju lõpetada ka siis kui samaväärne mees sul kõrval konkureerib. Usun, et Mandzukicile see üllatus ei ole, sellest terve suvi pasundatud ja oli ka teada, et nii see minna võib... kas siis aasta hiljem või nüüd kohe. Muidugi 100% kindlusega seda võtta veel ei tasu.

    Kommentaar


      Esimesed kolm on MUST RENEW, aga Robbeni puhul ma ütleks, et kui keegi rahapatakaga mööda pead lööb( Shitty, Chel$ea või PSheikG ), siis võiks lasta minna, Shaqiri on peale tulemas ning senikaua võib seal mängitada ka Götzet ju ?

      Kommentaar


        Robben on küll heal tasemel jälle, aga tuletan meelde et oli tal ju kunagi klaasmehe tiitel väga küljes ja tõesti on meil neid mehi ka niipalju, et tõesti suurele hunnikule paberrahale ei peaks kohe ei ütlema. Enam ei ole ta kindlasti nende meeste hulgas keda asendada ei ole võimalik.

        Täna: 1 Neuer – 4 Dante, 5 van Buyten, 11 Shaqiri, 13 Rafinha, 14 Pizarro, 21 Lahm, 25 Müller, 26 Contento, 31 Schweinsteiger, 39 Kroos

        Kommentaar


          Loodetavasti ei roteerinud Pep üle. Freiburgi vastu läks veel õnneks, aga see siiski karikamäng, kus kõik võib juhtuda.

          Neuer - Contento, Dante, van Buyten, Rafinha - Lahm - Shaqiri, Kroos, Schweinsteiger, Müller - Pizarro
          Pink: Starke - Kirchoff, Boateng, alaba, Ribery, Robben, mandzukic

          Kommentaar


            Huvitav vahetus

            Pizza <> Ribery

            Ja müller kohe ainukese ründajana ka oma teise, mängu tulemuseks 3-1 värava. Ilus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Esimesed kolm on MUST RENEW, aga Robbeni puhul ma ütleks, et kui keegi rahapatakaga mööda pead lööb( Shitty, Chel$ea või PSheikG ), siis võiks lasta minna, Shaqiri on peale tulemas ning senikaua võib seal mängitada ka Götzet ju ?
              Chelseas ta juba mängis ja vaevalt kumbki osapool seda tutvust uuendada tahab. Seda enam, et mees mahuks Londonis heal juhul pingile praegu. Vanust koguneb ka vaikselt ja vast on targem veel viimased tippaastad ära võtta, enne kui kuhugi Katari liigasse milskeid pinsipõlveks korjama lasta.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Te olete ikka maailma kõige vägevam meeskond!!! Super vinge!!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Raske mäng. Hästi kaitstud Wolfsburgi poolt. Aga lõpuks vähemalt punktid.

                  Kommentaar


                    Kutid, kuidas leidsin ma alles nüüd oma tee siia?
                    Olen olnud Bayerni toetaja alates 2011/12 seasonist, ehk sellest ajast, kui Neuer tuli üle.

                    11/12 - Esimesel aastal ma väga Bayerni mänge ei jälginud, lihtsalt iga pühapäev vaatasin, mis seis oli jäänud ning hooaja lõpus olin natuke kurb, kui jäime Dortmundile alla ja väga kurb, kui kaotasime Chelseale finaalis.
                    12/13 - Järgmisel aastal sain endale Elioni ja sellega kaasnes Eurosport 2, mis kandis Bayerni mänge üle, seega oli mul võimalus igat mängu jälgida, vajadusel netist streamida. Selle aja jooksul mõistsin, et olen Bayerni toetaja ning soovin selleks ka jääda. Sein on mul Bayerni mängijate plakateid täis ja olen ka soetanud paar kit'i. Uustulnukana oligi ehk see aasta kõige ägedam, kui võitsime The Trebeli. See aasta oli vägagi emotsionaalne seoses nende suurte võitudega, tugeva meeskonnaga, 7-0 Barcelonaga, Götze liitumise, Pepi liitumise, Juppi lahkumise, Lewandowski küsimuse ja Gomeze saatusega. Nüüdseks on kõikidele küsimustele tulnud vastused ja olen uhke, et saan ennast nimetada Bayerni toetajaks.
                    2013/14 - See aasta tundub, et nii lihtsalt me BuLI't võita ei saa kuna Dortmund on saanud oma kõva mängu käima, meie peame lihtsalt kõik oma punktid võtma ja ootama, millal Dortmund libastub. Eelmisel aastal oleks me täbaras olukorras olnud, kui Martinez ja Schweinsteiger oleksid vigastatud, kuid nüüd oleme kuidagi saanud hakkama.Pep on öelnud, et talle meeldib väga Rafinha mängustiil ja ma ei imestaks, kui Martineze, Götze ja Thiago terveks saamisel, saab Rafinha ikka korralikult mänguaega. Harjumatu on näha seda, et Lahm mängib keskel, kuid Pepi juures meeldib mulle see, et teda ei huvita "suured" nimed. Kui mängija ei mängi sellist mängu, nagu ta peaks, vahetatakse ta välja. Pep'i "Super Sub'id" eelmine mäng olid väga head. Nimelt just peale vahetusi tuli mängu ainuke värav, mis tagas Bayernile 3 punkti.

                    Igastahes, hakkan seda nurgakest iga natukese aja tagant uurima ja teie arvamusi lugema. Loodan, et anname ManCityle korraliku lahingu.
                    --------------

                    Mõtisklen veel nende postituste üle, oli tore seda foorumit sirvida

                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Palun müüge suvel Robben maha. Bayern on temata parem. Kasutu mängija. Mäng ka pask.
                    Algselt postitas denisss Vaata postitust
                    äkki robben OUT shaqiri IN peale 60/70'?
                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    ptsi ma ei saa ikka rahulikult olla, mis kuradi saksa distsipliin, võite vi**u minna selle jutuga. Robben ikka suudab tähtsatest mängudes täiesti null olla. Ma ei tea, kodus tappa saada 0:2, esimene poolaeg täiesti meie ja Arsenal ikka lõi ühe ära.. ja teisel veel lasta üks ära lüüa, tra no tule taevas appi, mis toimub ?

                    Kommentaar


                      Ja DFB-Pokali 1/8 finaalis on vastaseks taaskord loositud Augsburg ja Raku. Mäng toimub võõrsil kas kolmandal või neljandal detsembril.

                      Kommentaar


                        Üks kolmest korrast hooajal, mil Augsburgile kaotust peab nõudma.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Rafinha, Schweini, Lahm peaksid eeldatavasti alustama. Müller pingil.

                          Kommentaar


                            Rafinha City vastu? Embrace yourself - The draw is coming. At best.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Rahu, kuigi ta on täielik cunt ja koosseisus teda näha ei tahaks, siis see hooaeg pole tal väga isegi midagi viga olnud.

                              Kommentaar


                                MÜLLER Mandzu asemel!



                                Götze pingil ka olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X