320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingis sõprus- või demomängus võiks neid koos mängitada. Kõiki vendasid, keda Bayernis leidub. Boatengi poolvenna oleks ka võinud tuua siis juba. Viimati olid esindusmeeskonnas korraga platsil Niko ja Robert Kovac?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      19-aastane ikkagi.

      Kommentaar


        Tundub, et kõik mängijad tulevad koondiste juurest tervena tagasi. Ribery ja Mandzukic kindlasti ka positiivse meeleoluga. Live tickeri andmel Riberylt 2 väravasöötu ning Mandzukicilt värav. Viimane neist otsustas pärast väravalöömist nädalavahetuse mänguks puhkama minna ning võttis punase kaardi.

        Kommentaar


          Algselt postitas KID Vaata postitust
          Tundub, et kõik mängijad tulevad koondiste juurest tervena tagasi. Ribery ja Mandzukic kindlasti ka positiivse meeleoluga. Live tickeri andmel Riberylt 2 väravasöötu ning Mandzukicilt värav. Viimane neist otsustas pärast väravalöömist nädalavahetuse mänguks puhkama minna ning võttis punase kaardi.
          Siiski mitte.... Franki ribi katki ja Dortmuni vastu ei mängi...

          Kommentaar


            Vaatasin mingit mängu kokkuvõtet ja ukrainlased töötlesid Ribery´d ikka pris korralikult terve aja. Väidetavalt siis mõra ribis.
            Teine uudis on, et Thiago peaks jälle mängida saama, aga kuna tal praktiliselt igasugune mängukogemus puudb juba mitu kud, siis just dortmundi vastu teda algkoosseisu küll ei sooviks.

            Tõenäoliselt siis Dortmundi vastu mängitakse nii: Robben - Kroos - Götze - Müller ja kaitsev poolik kas Martinez või Lahm. ülejäänud positsioonidel ei tohiks küsimusi olla.

            Kommentaar


              Kas vahepeal ei käinud uudis läbi, et Shaqiri on terveks saanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas arx20 Vaata postitust
                Kas vahepeal ei käinud uudis läbi, et Shaqiri on terveks saanud?
                Nii palju kui olen lugenud, siis teeb küll jooksutrenne, aga meeskonnaga koos pole veel midagi teinud. Bayerni kodukas kinnitab samuti, et ta puudub Dortmundi vastu.

                Pep´i sõnad pressikal: "Ribery puudub pikka aega. Loodan, et ta saab klubide MM-l mängida."
                (enda sõnul ei saa Ribery mängida 10-14 päeva)

                Algkoosseis:
                Neuer - Alaba, Dante, Boateng, Rafinha - Martinez - Müller, Kroos, Lahm, Robben - mandzukic

                Pink: Starke - Hojbjerg, Weiser, Thiago, Götze, DvB, Kirchoff

                Kommentaar


                  Rafinha alustamine lõi kohe pulsi 5x kiiremini lööma. Reus võib ära karistada... Ning Götze pingil, WTF Pep? Muidu selline koosseis nagu eeldada võis. 2-1 võit tuleb kuidagi ...

                  Neuer

                  Rafinha-Boateng-Dante-Alaba

                  Martinez

                  Robben-Lahm-Kroos-Müller

                  Mandzukic

                  Kommentaar


                    See, et Götze pingil pole küll mingi ime. Eks Pep muretseb natukene kuidas fännid ta välja vilistavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Debs Vaata postitust
                      See, et Götze pingil pole küll mingi ime. Eks Pep muretseb natukene kuidas fännid ta välja vilistavad.
                      Sellepärast kindlasti Götze pingil pole,et Dortmundi fännid välja vilistaks ,tegemist on siiki profiga tal suva sellest,pigem ikka Pep taktikalise käiguga.Mäng on aga tuline ja näis mida teine poolaeg toob.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        "It's getting embarrassing"
                        "Robben can't stop scoring against Dortmund"
                        Mia san mia

                        Kommentaar


                          Nu pole s6nu imeline v6it ja nagu näha oli kavaldas Pep totaalselt Klopi üle respect mehed.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Tublid poisid.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Tänase õhtu märksõna ning kangelane. Nii palju, siis sellest püksi si***ma ajavast kollasest seinast.


                              Esimesesed 45 minutit möödusid küllaltki keskpäraselt Bayernile. Vedas, et suurepärast võimalust omanud Lewa kohe avaminutitel ära ei karistanud, kui kaitse räige kala tegi. Samuti ka olukord kui Boateng lihtsalt libastus ning Reus 1-1 olukorda sai. Bayerni parimaks jäi Mandzu löök Mülleri tsenderdusest. Teine poolaeg saatis Pep koridori Thiago ja SuperMario sooja tegema. Seejärel mõlemad sekkusid ning edasine on juba ajalugu. Mülleri tsenderdusest skoorib parema välisküljega Götze. Edasi Dortmund üritas suuri riske võttes lüüa viigiväravat, aga juhtus see et Thiago super söödust Robben näitas talle ebatavaliselt head finishingu ning tsippis Romanist mööda. Kolmas tuli juba kui Dortmund oli enam vähem alla andnud ning Müller skooris.
                              Neuer oli väravas super oma päästvate tõrjetega. Alaba oma ennassalgavate palli ette hüppamistega päästis ka halvimast ning tegi kõvasti tööd. Dante kaitses hoidis ka Lewat korralikult kinni. Kroos jälle keskel boss, ainult ta mängis liiga madalal. Martinez I poolaeg ees mängides feilis täielikult, taga oli solid. Ja Thiago oli ka väga positiivne, mulle meeldis see kuidas ta 0-0 seisul omasid tagant utsitas. See vend hakkab mulle isegi meeldima veel. Lisaks Rafinha jälle tõestas, et ta peale võib loota kaitses.
                              Võite arvata, kellele grupikallit tehakse


                              I just can't stop scoring against Dortmund


                              Ja, mis kõige tähtsa - 7 punkti edu Dortmundi ees ning võit võõrsil //Mia San Mia

                              Järgmiseks sõit külma Moskvasse. Saab raske mäng olema.

                              Kommentaar


                                Selles pole kordagi kahtlust olnud, et Thiago on peagi kogu selle aju, mis platsil saab toimuma. Impressive.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X