320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Mingid count ja asjad mind enam ei häirigi väga, aga kui saksa koondise/klubi toetajad tulevad hatema, siis võtab harja mustaks küll. Eriti sellepärast, et põhjust nagu väga ei tohiks olla. Enamus Bayerni ja saksa klubide fänne hoiavad pigem kokku ja toetavad omasid, mitte ei koondu counti armeesse. Erandeid juhtub, tuleb nendega leppida. Antud juhul mind ajas siiski see loll väide närvi(vihje Bayerni fännide hoiaku kohta, et ollakse ülimad ja alahinnatakse vastaseid ja mida kõike muud), mitte üldiselt see trollimine ja hatemine.
    See on jah mingi Eesti fenomen, et kõik Bundesliga fännid toetavad üksteist. Tegelikult asi ikka nii ei käi ja oma silmaga nägin ka selle Saksamaal ära. Olen ka koondise fänn kuid bayernile mingit toetust minult küll oodata ei ole ja olengi hater, kuradi nahkpükstest Hollywood!
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Miks sa nimetad heiteriks inimest kes kõrvaltvaatajana lihtsalt tõde välja ütleb? Ilmselgelt ei suuda sa ise ju asja objektiivselt hinnata.

      Otsi mulle üles koht, kus Bayerni fännid mainisid, et Arsenal oli nii pask, et täiesti pohhui oli nende vastu 0:2 kodus taha jääda ja ühe värava kaugusel väljalangemisest olla.


      PS! Ma ei tahagi, et te Bayernit fännate, toetate ja mida iganes. Mind ei huvita see absoluutselt, aga natukene võiks vastastikust respekti olla, niipaljugi, et ei käiks teise klubi foorumis pasandamas ja mingeid konflikte tekitamas.



      elx, kus kuradi kaudu peame me end ülimaks? Absoluutselt mitte, too näiteid. Alahindame? Veel näiteid palun.

      Kommentaar


        Mõni väidab, just kui ma elaks kaotust üle, kuigi pea ainsana korrutan, et see on loomulik asjade käik ja parem alagrupis mäng kaotada kui knockoutis Meeldiv muidugi, et mu sõprusmängu väljend nii heasti haakis. Kuigi tegu pigem viitega tulemuse olulisusele hetkeolukorras. Nimelt ainutähtis on edasipääs ja esimese või teisena, pole Bayerni jaoks küll vahet. Nagu loeks Barca foorumit pärast Ajaxi mängu... Korjake lilli või keetke moosi, kellel mittebayernlastest kogu see teema eluküsimuseks on saanud.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Võimalikud vastased 1/16 finaalis - Olympiakos, Galatasaray, Arsenal, Zenit, Milan.

          Väga vahet pole, kes vastaseks tuleb. Mulle meeldiks jälle Arsenal maha suruda iseenesest. Või siis lõpetada itaallaste piinad ja Milan kolkida välja. Või Drogbale ja Sneijderile väike kättemaks teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Otsi mulle üles koht, kus Bayerni fännid mainisid, et Arsenal oli nii pask, et täiesti pohhui oli nende vastu 0:2 kodus taha jääda ja ühe värava kaugusel väljalangemisest olla.

            PS! Ma ei tahagi, et te Bayernit fännate, toetate ja mida iganes. Mind ei huvita see absoluutselt, aga natukene võiks vastastikust respekti olla, niipaljugi, et ei käiks teise klubi foorumis pasandamas ja mingeid konflikte tekitamas.

            elx, kus kuradi kaudu peame me end ülimaks? Absoluutselt mitte, too näiteid. Alahindame? Veel näiteid palun.
            Täitsa huvi pärast läksingi ja vaatasin mida selle 13. märtsi Arsenali 2:0 mängu kohta siis räägiti, nii enne kui pärast. Ja ülla-ülla, puhast kulda leidsin ikka.

            Alustuseks sõprusmängija.

            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Samas ma isegi ei arva, et Frängi puudumine suur tragöödia on.
            See oleks nii juhul, kui seis oleks mängule minnes sitt ja võit oleks kohustuslik.
            Arjen saab hakkama ja Shaq on ka väga terav.
            Praeguse Arsenali vastu võiks Jupp ise ka äärt mängida vist.
            Ehk teen ennatlikke järeldusi, kuid edasipääs peaks juba ette kindel olema.

            Loodame, et mängijad end nii ei meelesta muidugi.
            Jätkub.

            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Rahune,k6ik oli kontrolli all,kaotasime kyll kordusmängu kodus 0:2 Arsenalile aga oli ju v66rsilt siiski turvaline 3:1 ja milleks ninast veri välja joosta. OKOKOK Jääme reedet ootama!!!
            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Ma ei taha sind s6imama hakata aga .. sel mängul omad p6hjused miks läks seekord nii Kuskil eespool on sellest juttu juba
            Aga tunnistan ausalt ei tekkinud tunnet isegi enne mängu ja isegi 7min enne l6ppu kui l66di Arsenali poolt 2 värav et me laseks ennast outi lüüa 8 parema seast Kuigi näide oli olemas Interi põhjal aga Inglismaa pole Itaalia jne.
            Ja hattrick tuleb ära.

            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Kas Barca suudaks ilma Messita hakkama saada? ja k6ik on suured palliv6lurid ja suurklubi aga see selleks,see kui sina närveerisid on ju igati tore ja peabki aga .... 0-2 oli mäng mis mitte midagi ei lugenud Arsenal oli tubli lihtsalt ja v6itles peaaegu ninast vere välja.
            Teistel oli õigus. Kui need postid pole alahindamine, vastase mitterespekteerimine ja üleolevalt suhtumine, siis mis on tahaks teada?
            Korralikult lasete end täis siin ikka ja seda oma suure suu tõttu. Peace.

            Kommentaar


              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
              Täitsa huvi pärast läksingi ja vaatasin...
              Danke N4pster, ma ise ei vaevunud kaevama minema, aga midagi sarnast mäletasin kah.
              sigpic

              Kommentaar


                Toonase Arsenali vastu polnud tõesti muud, kui juba järgmisest vastasest mõelda ;]
                Sel hooajal Arsenali algul väldiks, Milani võiks küll maa alla materdada.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ibanez Vaata postitust
                  toonase arsenali vastu polnud tõesti muud, kui juba järgmisest vastasest mõelda ;]
                  sel hooajal arsenali algul väldiks, milani võiks küll maa alla materdada.
                  :HAHAAHAHAH
                  FC Barcelona

                  Kommentaar


                    Siin teemas võib Bayernit ülistada palju ise keegi tahab ja kui kedagi häirib siis tunnen kaasa. Mina näiteks igat vastast lambist ka ei respekteeri ja üleolev pole ka keelatud siin olla...oma asi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                      Täitsa huvi pärast läksingi ja vaatasin mida selle 13. märtsi Arsenali 2:0 mängu kohta siis räägiti, nii enne kui pärast. Ja ülla-ülla, puhast kulda leidsin ikka.

                      Alustuseks sõprusmängija.



                      Jätkub.





                      Ja hattrick tuleb ära.



                      Teistel oli õigus. Kui need postid pole alahindamine, vastase mitterespekteerimine ja üleolevalt suhtumine, siis mis on tahaks teada?
                      Korralikult lasete end täis siin ikka ja seda oma suure suu tõttu. Peace.

                      Tuligi ära ,oled k6ige õnnelikum Arsenali "fän"nyyd,peaks sulle välja tegema selle eest Kui nende postituste sisust aru ei saa siis on sul omaviga.
                      Aga edu teile järgmises ringis,kes iganes see poleks.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Huvi pärast küsin. Kas sul mõni postitus ilma nende irvitavate nägudeta ehk smailideta ka möödub? Mõnes lausa 3-4 tükki. Ega kui Bayern nii vähe kaotusi hooaja peale saab, siis vist ongi ainult üks naer ja lillepidu teil siin.
                        Aasta auhinnad üks kategooria peaks olema aasta irvhammas, võit oleks sul käes. Top jobude kategoorias oled juba seal nii mõnegi hääle saanud, samuti mitmed teised Bayerni poolehoidjad. Ei tea küll miks.. Päris kehva mulje jätab mingi osa siinsest seltskonnast igatahes.

                        Kommentaar


                          Egas midagi, nüüd tuleb loota, et esmaspäeval tõmmatakse kausist Bayern vs Arsenal ning veebruaris saavad londonlased pidu panna, sest Pep´il on veebruaris tekkinud meeskonnaga üldjuhul kerge mõõnaperiood.. Seega võtke ikka veidi vaiksemalt. CL-i mõistes pole seni keegi veel sel aastal midagi saavutanud
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Võidud võitudeks ja kaotused kaotusteks. Kõigil juhtub. Ise ma rohkem sellel kaotuse teemal sõna ei võta.

                            Homme mäng HSV vastu. Hamburgil hetkel väga halb vorm ja treener van Marwijk olevat päris karmi vihakõne maha pidanud, kus ta mainis ka seda, et praktiliselt kõik tema mängijad mängivad kõvasti alla võimete. Otsepilt laupäeval @ Eurosport 2.
                            Väikseks motivatsiooniks HSV viimase kolme Bundesliga mängu tulemused Allianzil:
                            30.03.2013 9:2
                            20.08.2011 5:0
                            12.03.2011 6:0

                            Üks uudis veel. Nimelt mängib Bayern 06.08.2014 MLS-All Starsi vastu.

                            Kommentaar


                              Pole midagi teha, kui mingid kodanikud siin oma kibestumust välja elamas käivad teiste klubide foorumeist. Nüüd järsku kõiki puudutab Bayern ja City mäng. Imbeciles ma ütlen.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                                Huvi pärast küsin. Kas sul mõni postitus ilma nende irvitavate nägudeta ehk smailideta ka möödub? Mõnes lausa 3-4 tükki. Ega kui Bayern nii vähe kaotusi hooaja peale saab, siis vist ongi ainult üks naer ja lillepidu teil siin.
                                Aasta auhinnad üks kategooria peaks olema aasta irvhammas, võit oleks sul käes. Top jobude kategoorias oled juba seal nii mõnegi hääle saanud, samuti mitmed teised Bayerni poolehoidjad. Ei tea küll miks.. Päris kehva mulje jätab mingi osa siinsest seltskonnast igatahes.
                                Kõige andekam Arsenali"fän",keda siin foorumis kribamas,jätka samas vaimus.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X