320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väravad siis kah siin: http://youtube.com/watch?v=zCHN4mje54E

    Kommentaar


      Today is the Day!
      Milaanos tuleb Milani vastu astuda. Kui ma nüüd ükshaaval mõlemat Kahni ja Van Bommeli mängust välja jäämist tõsiseks probleemiks ei pidanud, siis nüüd äkki lõi mulle, et oioioioi - selgelt kaks kõige kogenumat, kaks kõige suuremat liidrit meeskonnas ei tule võõrsil platsile ja selle asemel on kaks euromängudes üsna kogematut noorukit Rensig ja Ottl. Ja võõrsil, surve alla sattudes võib see osutuda väga tõsiseks miinuseks. Keskkaitsepaarist võiksime leida uusi vaimseid liidreid - HSVs oli Van Buyten küll selline, aga olge kõikvägevam kiidetud,e t Brazzo platsile tuleb, sest tema kogemusi võib kahe puuudvad mehega võrrelda ja liidri ja teiste käimatõmbajana on tema eeskuju kindlasti nakkav.


      Probable line-ups:

      AC Milan: Dida - Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski - Pirlo - Gattuso, Seedorf - Kaka - Gilardino, Inzaghi

      Bayern Munich: Rensing - Sagnol, Lucio, van Buyten, Lahm - Salihamidzic, Ottl, Hargreaves, Schweinsteiger - Makaay, Podolski

      Referee: Mr Baskakov (Russia)

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Today is the Day!
        Milaanos tuleb Milani vastu astuda. Kui ma nüüd ükshaaval mõlemat Kahni ja Van Bommeli mängust välja jäämist tõsiseks probleemiks ei pidanud, siis nüüd äkki lõi mulle, et oioioioi - selgelt kaks kõige kogenumat, kaks kõige suuremat liidrit meeskonnas ei tule võõrsil platsile ja selle asemel on kaks euromängudes üsna kogematut noorukit Rensig ja Ottl. Ja võõrsil, surve alla sattudes võib see osutuda väga tõsiseks miinuseks. Keskkaitsepaarist võiksime leida uusi vaimseid liidreid - HSVs oli Van Buyten küll selline, aga olge kõikvägevam kiidetud,e t Brazzo platsile tuleb, sest tema kogemusi võib kahe puuudvad mehega võrrelda ja liidri ja teiste käimatõmbajana on tema eeskuju kindlasti nakkav.


        Probable line-ups:

        AC Milan: Dida - Oddo, Nesta, Maldini, Jankulovski - Pirlo - Gattuso, Seedorf - Kaka - Gilardino, Inzaghi
        Eelmises omavahelises mängus küttis oma meeskonda üles Sweinsteiger. Ehk teeb seda jällegi. Karta on, et Bayern teeb panused rohkem koduväljakule nagu Milan eelmine hooaeg. Mina vähemasti nende asemel teeks, sest Allianz Arenal(on tal ikka see nimi?) tehtav lärm võttis ka eelmine kord vastasmeeskonnal jala värisema.

        Ancelotti kommentaare lugedes tundub mulle, et hoopis Milan läheb mängima ettevaatlikult. Uefa pakutud 4-4-1-1 line-up tundub väga reaalne:
        Dida; Massimo Oddo, Alessandro Nesta, Paolo Maldini, Marek Jankulovski; Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Massimo Ambrosini; Kaká, Clarence Seedorf; Alberto Gilardino.

        Edit: Uefa pakub veel mängu taustaks huvitavat lugemist.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Allianz Arenal(on tal ikka see nimi?)
          täpselt selline nimi on jep. aga vaatab kas jõuan ka hiiule mängu jälgima või mitte, trennist otse tulen kui tulen ja sel juhul jõuaks kah miskine kella kümneks alles

          Kommentaar


            Allianz on jah kõva sõna Saksamaal ja tema nimeline staadion on väga võimas koht jalgpalli vaatamiseks. Ümberringi on kõrb ja ka sisse minnes nagu pole midagi aga asjast saad aru, siis kui saad pilgu heita mänguplatsile. Mul oli au olla suht kehval poistisioonil ühes nurgas ja üleval, aga ikkagi ei kurdaks. See oli üllatavalt kõrgel, aga ülevaade oli OK. Mitte, et San Siro või Giuseppe Meazza oleks kehvem staadion ..Kahjuks otsest võrdlust ei saa teha, aga kuna ringi olen ta ümber teinud, siis ümbruskond on selgelt kenam kui Müncheni kuumaastik...Vastas asuv hipodroom on juba nagu rusikas silmaaukku. Betimeeste unelm.

            Kommentaar


              kas kuskilt täna bayerni milani mängu näitab?

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                kas kuskilt täna bayerni milani mängu näitab?
                TV3+ näitab pooletunnise viivitusega

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Allianz on jah kõva sõna Saksamaal ja tema nimeline staadion on väga võimas koht jalgpalli vaatamiseks. Ümberringi on kõrb ja ka sisse minnes nagu pole midagi aga asjast saad aru, siis kui saad pilgu heita mänguplatsile. Mul oli au olla suht kehval poistisioonil ühes nurgas ja üleval, aga ikkagi ei kurdaks. See oli üllatavalt kõrgel, aga ülevaade oli OK. Mitte, et San Siro või Giuseppe Meazza oleks kehvem staadion ..Kahjuks otsest võrdlust ei saa teha, aga kuna ringi olen ta ümber teinud, siis ümbruskond on selgelt kenam kui Müncheni kuumaastik...Vastas asuv hipodroom on juba nagu rusikas silmaaukku. Betimeeste unelm.
                  San Siro on vastakaid arvamusi tekitav staadion.

                  Plussid:
                  • infrastruktuurid ehk metroo lähedus(autoteed on loomulikult umbes)
                  • arhitektuuriline väärtus(isiklikult pole pädev hindama, aga nii nad räägivad)
                  • ülim tase vipisektoris(soojendustega istmed) ja Milani riietusruumis(sci-fi sportistmed, mille üleval mängijanimega ekraan, klaaslaud, muud ruumid füsioterapeudidele ja treeneritele)
                  • pikk ajalugu(see annab kõvasti väärtust juurde minu arvates ehk igasugu huvitavaid lugusid tuleb aastatega juurde)


                  Miinused:
                  • väljakukate(raske head taset hoida läbi hooaja. Halb kliima ja päikesevähesus ehitusplaani tõttu sunnib muru vahetama 8 korda aastas ja see pole ikka täisulik
                  • Curva 'istmed'(väljakangutamatud plated) ja peldikud(analoogsed maabussipeatuses olevate aukudega. Ise ei külastanud, aga nii räägitakse)


                  Praegu rohkem ei tule ja teema pole ka päris õige. Aga Allianzi tugevuse kohta räägib ka fakt, et peale viimast külastust hakkas Galliani otsekohe ja tõsiselt rääkima uuest staadionist. Hiljem tehti küll linnaga San Siro peale leping, aga nüüd on jälle sahinaid olnud, kui liigabossid tahavad klubisid panna vastutama staadionil toimuva eest. Selleks peab ju klubi ise stadionit omama ka.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Mitte, et San Siro või Giuseppe Meazza oleks kehvem staadion
                    Mitte, et ma tähti tahaks närida, aga kas nad mitte üks ja see sama staadion ei ole?
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Mitte, et ma tähti tahaks närida, aga kas nad mitte üks ja see sama staadion ei ole?
                      On, kuid Milani fännid ei tunnista ühte nime

                      Edit: Tsitaat(võib-olla ka legend) mälu järgi, mille G. Meazza ütles lastele(Interi trennis): "Milan-Inter mäng on väga tähtis. Üks hooaeg nende(AC Milani) ridades pani mind omavahelises mängus pingutama eriti palju, et ära pühkida see plekk minu karjääris!"
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Natuke veel ja vaatame, mis saatus toob. Võõralt oleks võit, viik ja 1-2 või 2-3 kaotus kah head tulemused.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Milani pederastid kobistasid ära. Kuigi Bayern mänguliselt selgelt parem...
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                            Mitte, et ma tähti tahaks närida, aga kas nad mitte üks ja see sama staadion ei ole?

                            On-on...Ma ei pidanudki silmas, et ei oleks.
                            Nagu näed, mainin mõlemad nimed ja räägin temast edasi nö ainsuses.

                            Kommentaar


                              Makaayst on hetkel samapalju kasu kui liivaterast kondoomis. Väravat on vaja.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Nii - täpselt siis kui poolaeg lõppes tabasin ma ka ära,e t 3+ pealt saaks seda vaadata. Siiani olin vandunud ja ropendanud Viasati suunas.
                                Kardan, et Milan hakkab hoidma koledasti ja erinevalt muu maailma klubidest ei ole see nende puhul miinus. muud satsid kaotavad sellega et hakkavad liiga palju hoidma, aga itaalased oskavad seda. Hea, et vaheaeg ees ja Ottmar saab poistele nõu anda. Reaalselt igal juhul peaksime saama rohkem survet ja pikk mees nagu Pizarro sobiks kasti hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X