320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saint13 Vaata postitust
    Minu tema 7 aasta tagune lemmikmängija on teil ikka päris viisakaks kasvanud.
    http://www.youtube.com/watch?v=QzeQThKpPkk
    Robben igastahes on sõna võtnud, et pole ta kedagi sülitanud. Parema kvaliteediga videost on näha ka, et higi tilgub lõua otsast mitte suust...

    Kommentaar


      Delfi on küll delfi aga siiski totakas käitumine ülbikutelt

      Pärast seda, kui Bayerni meeskond oli Londonist koju tagasi jõudnud, ilmus Saksamaa klubi Twitteri leheküljele teade: "Vapustav mäng suurepärase tulemusega! Vabandust Arsenal, et me võitsime, me oleme teel Lissaboni."

      http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=68031889
      sigpic

      Kommentaar


        Eelmisele postile jätkuks, et ei saa te mingit karikat... Lihtsalt võimatu.

        sigpic

        Kommentaar


          Oleme ausad ning tunnistama seda,et Bayern on hetkel maailma parim klubi ja karika saamine on üsna tõenäoline...

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
            Eelmisele postile jätkuks, et ei saa te mingit karikat... Lihtsalt võimatu.
            Lihtsalt täpsustuseks, et neid nii öelda "särgitähti" jagatakse Bundesliga meistritiitlite eest. Praeguste reeglite järgi tähendab:
            3 tiitlit = 1 täht
            5 tiitlit = 2 tähte
            10 tiitlit = 3 tähte
            20 tiitlit = 4 tähte
            Võib olla kunagi kui Bayern 30 tiitlit kokku saab, siis muudab DFL reegleid ja võimaldab ka 5 tähe, aga seniks peab neljaga leppima.

            Kommentaar


              "Mine oma teemasse, klähvi seal" Midagi pole muutunud. Kollamustad 24/7 full retardis.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Captain Vaata postitust
                Oleme ausad ning tunnistama seda,et Bayern on hetkel maailma parim klubi ja karika saamine on üsna tõenäoline...
                Just like that jinxiti kogu pidu ära. Atletico Madrid järgmises ringis anyone?
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  "Mine oma teemasse, klähvi seal" Midagi pole muutunud. Kollamustad 24/7 full retardis.
                  Päris hea eeskuju sedasi üheselt lajatada.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                    Delfi on küll delfi aga siiski totakas käitumine ülbikutelt

                    Pärast seda, kui Bayerni meeskond oli Londonist koju tagasi jõudnud, ilmus Saksamaa klubi Twitteri leheküljele teade: "Vapustav mäng suurepärase tulemusega! Vabandust Arsenal, et me võitsime, me oleme teel Lissaboni."

                    http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=68031889
                    Postitus oli tegelikult selline:
                    @FCBayern: Von London es nach Bayern schallt,
                    amazing match with good result!
                    Sorry gunners that we won
                    we're on the way to Lissabon 😄 ^lehm #AFCFCB

                    Ehk siis tegemist luuletusega. Siit mingit mõnitust välja lugedes peab ikka väga paranoiline olema. Ja see tähtede postitus oli muidugi klass omaette. Tähtede tähendust võiks ikka teada...või sul pole kunagi tekkinud küsimust miks BVB embleemi kohal kaks tähte on?
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Postitus oli tegelikult selline:
                      @FCBayern: Von London es nach Bayern schallt,
                      amazing match with good result!
                      Sorry gunners that we won
                      we're on the way to Lissabon �� ^lehm #AFCFCB

                      Ehk siis tegemist luuletusega. Siit mingit mõnitust välja lugedes peab ikka väga paranoiline olema. Ja see tähtede postitus oli muidugi klass omaette. Tähtede tähendust võiks ikka teada...või sul pole kunagi tekkinud küsimust miks BVB embleemi kohal kaks tähte on?
                      Tsill, loomulikult olen kursis, mida tähed tähendavad. Väike test/proov paljud gloryikad seda siin teavad. Captain näe hakkas ennem paugutama kui mõtlema.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Gloryka tähendust sa näikse samuti mitte väga teadvat. Aga eduka klubi jaoks ongi fännide või ka toetajate eksisteerimine tabu. Vähemalt eelneva postitaja sugused madalalaubalised paistavad seda meelt olema. Chandi Greuter Fürthi või Koblenzi auks ja oled ok. Julged teha sama Barca ja Bayerni poole ja automaatselt ülbe ja türa teab, mis. Naeruväärne ättitüüd. ericbana ja Roveri pärast peab lootma, et Freiburg ja Hannover niipeagi midagi ei võida ;]
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Gloryka tähendust sa näikse samuti mitte väga teadvat. Aga eduka klubi jaoks ongi fännide või ka toetajate eksisteerimine tabu. Vähemalt eelneva postitaja sugused madalalaubalised paistavad seda meelt olema. Chandi Greuter Fürthi või Koblenzi auks ja oled ok. Julged teha sama Barca ja Bayerni poole ja automaatselt ülbe ja türa teab, mis. Naeruväärne ättitüüd. ericbana ja Roveri pärast peab lootma, et Freiburg ja Hannover niipeagi midagi ei võida ;]
                          1) Ma ei ole Sind nimetanud kloorikaks ju.
                          2) Lihtsalt saa aru, et Bayerni ja Dortmundi vahel ongi rivaliteet ja minu silmis oletegi vastikud ja jõledad tropid. Täpselt nagu smurfidegagi on. Viimased sündmused ainult tugevdavad seda loomulikult.
                          3) Ja kloorikaid teil jätkub ja tuleb aina peale. Ja need tuleb välja süüa.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                            2) Lihtsalt saa aru, et Bayerni ja Dortmundi vahel ongi rivaliteet ja minu silmis oletegi vastikud ja jõledad tropid. Täpselt nagu smurfidegagi on. Viimased sündmused ainult tugevdavad seda loomulikult.
                            Ma olen ca 15 aastat olnud Bayerni (ja üleüldse Saksamaa jalgpalli) toetaja ning ma ei saa aru miks mina saarlasena pean vihkama ntx tartlast või tallinnlast just nimelt sellepärast, et inimene on BVB või 1.FCK toetaja (või ükskõik, mis klubi toetaja). Minu arust on BVB täiesti ok klubi ja kui nad näiteks peaks CL finaalis minema kokku mõne Inglise või Itaalia klubiga siis Saksamaa jalgpalli austajana olen igaljuhul BVB poolt. Samamoodi olin ma Bayer04 poolt kui nad ca 10 aastat tagasi Reali vastu CL finaali mängisid. Mis on meil siin 1000 km kaugusel seost Saksamaal toimunud ajalooliste sündmustega? Isegi kui me kuidagi suudame neid vastasseise ja toimunud sündmusi mõista, siis hakata siin Eestis mingeid rivaliteete välja elama on täiesti naeruväärne. Kas see teeb sind kuidagi ägedamaks ja vingemaks BVB fänniks kui sa käid graafiku alusel siin Bayerni ja Schalke teemades teisi sõimamas ja mõnitamas? Kui tänaval peaksime üksteisest mõõda käima ja mul on Bayerni sall kaelas siis sülitad ka minu peale või sõimad mind tropiks? Rakenda oma energiat parem kuhugi mujale - õpi näiteks Saksa keelt (kui sa ei oska), kultuuri, ühiskonda jne

                            edit: (Unusta minu jutt kui sa oled väliseestlaste Dortmundis sündinud poeg vms )
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                              Kas see teeb sind kuidagi ägedamaks ja vingemaks BVB fänniks kui sa käid graafiku alusel siin Bayerni ja Schalke teemades teisi sõimamas ja mõnitamas?
                              Väga hästi kirjutatud
                              Ega selline käitumine ei väljendu ainult Saksa klubide fännidelt ja "fännidelt", vaid ka nt BBVA tippude pooldajatelt. Reali ja Barca fännid ikka ei salli üksteist, kuigi klubidevahelised kohtumised on rahumeelsemad kui nt 3 aastat tagasi.
                              Õnneks leidub ka neid fänne, kes tunnistavad, et nende lemmikklubi ei ole ainus maailmas ja austavad ka teiste inimeste valikuid.
                              FC Bayern München!

                              Kommentaar


                                Jutt mõistlik aga...

                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Ma olen ca 15 aastat olnud Bayerni (ja üleüldse Saksamaa jalgpalli) toetaja ning ma ei saa aru miks mina saarlasena pean vihkama ntx tartlast või tallinnlast just nimelt sellepärast, et inimene on BVB või 1.FCK toetaja (või ükskõik, mis klubi toetaja).
                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Tuletan siinkohal meelde , et üks õige fänn teab , kes on ta vaenlased ja käitub nendega ka vastavalt. Fänlus pole ainult oma teemas oma montoonse jura ajamine, oma klubi eest tuleb ka 24/7 seista!!! Ärge hoidke midagi tagasi, oma klubi on püha!
                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Kui tänaval peaksime üksteisest mõõda käima ja mul on Bayerni sall kaelas siis sülitad ka minu peale või sõimad mind tropiks?
                                Ei sülita, sest ei poolda vägivalda ja tatipritsimist. Kuid siiski, olles Saksamaal olukorras, kus saad tänaval vastasfännilt lihtsalt sõimu kuna pooldadki avalikult sall kaelas Dortmundi, siis kandub mu vastikustunne tänu sellele üle ka teistes riikides olevatele fännidele. Miks ma üldse peaks tegema sel juhul vahet? Valikul on ju suur mõju ka fänlusel, ei? Fännatakse ikka omasuguseid, sarnaseid. Bayerni fännid on Saksamaal tolad, tehes väikese üldistuse, leian, et ka tolasid fännavad inimesed on tolad.
                                Selle tõestuseks Eestiski olles/liikudes on Bayerni fännidelt tulnud huvitavaid lauseid.
                                Siiani pole leidnud Eestist veel Bayerni fänni, kes on jätnud mulle käitumiselt eestlasena (ühiskonnas hakkama saamiselt) vähemalt keskmist muljet (see arvamus on kujunenud täielikult jalgpall kõrvale jäetuna). Rõhutan, jutt on inimestest keda olen juba trehvanud.

                                E: "Valikul on ju suur mõju ka fänlusel, ei?" Selle lause all mõtlesin, oma lemmiku valimist tolle fännibaasi käitumise ja oleku järgi.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X