320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raske öelda, kas Shaqiri löök oli sees või mitte. Minuarust ühegi ülekande ajal näidatud korduse põhjal seda kindlalt väita ei saa. Igaljuhul protokolli läks Mülleri nimi.

    Edit. Okei nüüd Mülleri intervjuust tundub ikkagi, et värav anti Shaqirile.

    Kommentaar


      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Kui mängu nägid, siis tead et tegelikult lõi Müller esimese.
      Ahja vastupidi - õigus sul oli et Shaq tegelikult lõi ja läks Müllerile kirja. My bad

      Kommentaar


        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Järjekordne päev Bundesligas. Hakka või juba kaotusi vahele lootma.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
            Kaugel see Milani rekord on?
            9 to go, 10 to beat. http://en.wikipedia.org/wiki/Europea...g_6_Leagues.29
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Ahja vastupidi - õigus sul oli et Shaq tegelikult lõi ja läks Müllerile kirja. My bad
              Ma otse küll ei näinud aga õhtuses ülevaates oli värav Shaqiri nimel ja igalpool mujal ka.

              EDIT: Sport1 Bundesliga Pur täna hommikune 3d graafika näitas ka ilusti ära, et Shaqiri löök oli päris kenasti väravas.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Diesen Tag werde ich mein Leben lang nicht mehr vergessen!Einfach nur zum genießen!! :)


                10. sekundi mees sai täna 39. (action ~ 2.40)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Järjekordne päev Bundesligas. Hakka või juba kaotusi vahele lootma.
                  Igav. Eksole?

                  Vanasti (paar hooaega tagasi), tunnistan, et Bayerni ja Stuttgarti mänge vaatasin bundesligast kõige parema meelega, kuna nende mängudes pea alati juhtus midagi. Sel hooaja Bayerni omi enam mitte. Pead ikka üle keskmise fänn olema, et sellist üleolekut nädalast nädalasse kannataks vaadata. Viimane Bayerni mäng, mis ma isiklikult otsast lõpuni vaatasin, oli vist sügisel BVB-ga. Stuttgarti mänge saab jätkuvalt rõõmuga vaadatud.

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, mulle meeldib see, kui me vastaseid tümitame.
                    Meeldib näha väravaid, kaasa hõigata hüüdeid ja lihtsalt nautida mängu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rauntšik Vaata postitust
                      Ma ei tea, mulle meeldib see, kui me vastaseid tümitame.
                      Meeldib näha väravaid, kaasa hõigata hüüdeid ja lihtsalt nautida mängu.
                      Mullegi. Pole midagi domineerimise vastu (kui see ka Euroopas toimuks). Samas läheme igaühega mängima teades ette, et võitu ei tule vaid läbi mingi ulme ime ja ebaõnne. Isegi Euroopas. Närvide faktor.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Wolfsburg 1-0 seisul läks mõte kohe panustamise peale (a tuhh otsas). Palju Bayerni võidu koef oli, 1.50?

                        Kommentaar


                          Ma olen peaaegu kindel, et küll see kaotus sellel hooajal ära tuleb. Hiljemalt siis kui tiitel on kindlustatud ja liigas hakkavad sellised tegelased nagu Hojbjerg, Weiser ja co mänguaega saama. Mitte, et nad halvad oleksid, aga lihtsalt puudub iganädalane kokkumäng jne. Seniks aga mina naudin kõiki neid võite ja väravaid.

                          Kommentaar


                            Hoenessist ja tema kohtuprotsessit ei räägigi keegi midagi?



                            Bayern Boss Uli Hoeness Shocks Authorities by Admitting to Bigger Tax Fraud
                            In a surprise twist, defense lawyer Hanns Feigen said that Hoeness cheated the taxman out of 18.5 million euros ($25.5 million) -- vastly more than the 3.5 million euros listed in the prosecution brief
                            If found guilty he faces up to 10 years in prison
                            Hoeness faces a possible jail term if found guilty by the court in the southern city of Munich, which has scheduled a four-day trial with a verdict expected Thursday.
                            Former football hero put more than €33m in undeclared income in a Swiss bank account – Angela Merkel 'disappointed' in him




                            Tavainimesel ehk suvalisel ärimehel küll mingit pääsu poleks, aga Uli puhul ei imestaks, kui lõpuks vaid trahvide ja hoiatustega asi piirdub...

                            Siiski, in b4?



                            Põnevam kui Bayern-Arsenal korduskohtumine igastahes.

                            Kommentaar


                              Piinlik, piinlik, piinlik...ausalt õeldes poleks sellist asja temast uskunud aga juba uurimise algul võis arvata, et kus suitsu seal tuld.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Tegelikult oli see juba aasta aega tagasi teada, siis kui ta ennast ise üles andis. Nüüd kui tuli välja, et summa oli siiski suurem, siis ma arvan, et ta ikkagi mõistetakse süüdi. Kas nüüd just 10 aastaks, aga siiski. Protsessi prokurör pidi ka mingi karm tegelane olema. Mis minujaoks on üllatav, et selline kohtuprotsess kestab ainult 4 päeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X