320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat elion oli tv3+ pannud miskisest ajast tasuliste pakettide alla, ühesõnaga mängu ei näinud ja eegi võiks kommenteerida seda.

    kurat mitte kuidagi ei uskunud oma silmi mis toimus väljakul kui võtta väravalööjad ja ajad jne.

    Kommentaar


      Ma ka rahuneks pendla osas, sest polnud esimese poolaja varianti näinud, kuigi reegel on, et mingit kompensatsiooniotsust ei tohiks olla, aga kodumäng jne.. Ma raudselt ei räägiks nii, kui Daniel poleks 2-2 ära löönud. Sellest aga rääkides...Hitzfield on selle asja nimi. Vanasti oli Hitzfieldi Bayern samasugune - lõpuminutite väravate, sita mänguga 1-0 võidud ...Kehtis kogu aeg see et õnn on tugevamate pooleel. Nagu oskaks Ottmar süstida meestesse mingit ainet, mis enesekndluse ja eneseusu ülal hoiavad. Ja kindlasti ka selliste standardite harjutamine.

      Kommentaar


        Et Demagoogidel Ikka Juttu Jaguks(Läbiva Suure Tähega) pean tsiteerima UEFA't, kes tõesti on Milani suurim poolehoidja:
        Siin peaks olema tsitaat, kus Uefa manas Milani maapõhja ning lubas võimalusel nad välja visata, sest Milani pääsemine CL-i oli nende meelest ennekuulmatu. Hetkel ei guugeldanud välja, aga see pressiteade avaldati 2006 august, kui kellelgi on mahti.
        Ehk teisisõnu võite küll süüdistada kohtuniku kogenematust, aga ärge oma äraostmisteooriatega siin inimmõistust piinake. See siin ei ole siiski Interi teema, et nende leiba lauale panna!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Ma ka rahuneks pendla osas, sest polnud esimese poolaja varianti näinud, kuigi reegel on, et mingit kompensatsiooniotsust ei tohiks olla, aga kodumäng jne..
          See jutt võta kohe tagasi. Seal võis küll penalt olla, aga sellest samast nurgalöögist mis penalti asemel tuli lõi Milani kolli ära. Seega mingit ülekohut Milan seal ei kannatanud.

          Kommentaar


            Ai jaa, good point...Sealgi on väga keeruline hinnata mitteaktiivse suluseisu teemat. Nagu reeglitepärane, aga... Võrdleks seda Chelsea karistuslöögi väravaga prantslastele.

            Kommentaar


              Et Demagoogidel Ikka Juttu Jaguks(Läbiva Suure Tähega) pean tsiteerima UEFA't, kes tõesti on Milani suurim poolehoidja:
              Siin peaks olema tsitaat, kus Uefa manas Milani maapõhja ning lubas võimalusel nad välja visata, sest Milani pääsemine CL-i oli nende meelest ennekuulmatu. Hetkel ei guugeldanud välja, aga see pressiteade avaldati 2006 august, kui kellelgi on mahti.
              Ehk teisisõnu võite küll süüdistada kohtuniku kogenematust, aga ärge oma äraostmisteooriatega siin inimmõistust piinake. See siin ei ole siiski Interi teema, et nende leiba lauale panna!
              Ee...ot, mida? Okei aga kas peale paarist punktist ilmajäämise midagi muud ka juhtus?

              Edit: Tundub et Willi läks põhjalikult katki ja enam sellel hooajal platsile ei jookse.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Ee...ot, mida? Okei aga kas peale paarist punktist ilmajäämise midagi muud ka juhtus?
                Kas see on tõesti õige koht?

                Eelmisest hooajast lahutati maha 30 sanga ja sel hooajal alustati 8 miinuspunktiga. Mängijad pidid puhkuse asemel nädalase(?) etteteatamisega olema valmis CL-eelringiks. Kogu transfer season oli halvatud. Kogu saagast on siin foorumis ju lausa pikk ja sisutihe teema. Kui see algusest lõpuni läbi lugeda, siis kõlab arvamus tugevamana. Eks ole praegugi neid, kes teades kõike sealsetki arvavad, et Milan omab kohtunikke. Aga eks see ole igaühe enda otsustada, kas kaagutada Interistade kooris või asi läbi mõelda.

                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Võrdleks seda Chelsea karistuslöögi väravaga prantslastele.
                Sa tahtsid öelda Giggsi(ManU) värav Lille vastu
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  oleks-poleks:
                  minu meelest vilistas kohtunik pigem Milani kahjuks.
                  oleks milani kasuks I p.a. penalti määratud, poleks väravat olematu suluseisu tõttu lugemata jäetud (+ mõtetu kollane veel otsa)...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Sellest aga rääkides...Hitzfield on selle asja nimi. Vanasti oli Hitzfieldi Bayern samasugune - lõpuminutite väravate, sita mänguga 1-0 võidud ...Kehtis kogu aeg see et õnn on tugevamate pooleel. Nagu oskaks Ottmar süstida meestesse mingit ainet, mis enesekndluse ja eneseusu ülal hoiavad. Ja kindlasti ka selliste standardite harjutamine.
                    No ma ei tea. Mina Hitzfieldi geniaalsust selles mängus ei näinud. Tema mängujoonis mängiti pehmelt öeldes üle. Tulemus on muidugi hea, kuid rohkem tänu meestele platsil, kui selle kõrval.

                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Esimesel poolajal tahtis Milan väga võita ja meie ei tahtnud absoluutselt mitte midagi. Teine poolaeg oli sama jama ainult Milan tahtis hoopis hoida. Bayern Tegi paar vahetust ja mängupilt paranes märgatavalt.
                    Minu hinnangul Bayern mängis nii palju, kui tal mängida lasti. Kui oli viigiseis, siis olid Bayerni rünnakud paanikat täis ja pall peksti suvalisse tsooni puhtaks. Milani eduseisul tõmbasid punamustad aga oma väljakupoolele ja surve pallile jäi ka nõrgaks. Tagapostides ootasid mehed mitu korda tsenderdusi ja lõpuks tuli see, mis tulema pidi.

                    Edit: Seda ka, et kui siin neid oleks/polekseid juba lahati, siis ma võin ka selle peale nn mürki võtta, et viigiseisul poleks Bayern seda väravat mitte kuskilt saanud.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Jasper siis sa ei näinud midagi. See on selge. Mina võin ka mürki võtta, et viigiseisus Bayern poleks väravat löönud (aga tagasihoidlikku "mürki" - tassi kohvi nt), sest see polnud üldse oluline ega vajalik. Vaja oli kaitsta ja kahel korral sattusid nad suht ebameeldivatel asjaoludel teise olukorda, kus tuli rünnata ja natuke tõstsid oma tempot. Nagu OH ütles, " me teadsime, et vastane on võimeline meid kõrgelt ja agressiivselt pressima, kuid ka seda, et ta ei suuda seda teha 90 minutit".
                      Ja see jutt vastuseks sulle minu quete all olevale. Sa tundud piisavalt vana et mäletada eelmist OH Bayernit - usu mind see kõik on Hitzfield selle taga.
                      Mida sa aga boobekile seal vastad - täpselt minu point ja ühtin sellega. Selline oligi mängu pilt.
                      Ja oleks 2-1 jäänud saaks kordusmängus ehk paremat Bayernit näha. Nüüd ma väga kardan sarnast algust ja kui see osutub tõeks, siis ootan kiiret Milani väravat

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Nagu OH ütles, " me teadsime, et vastane on võimeline meid kõrgelt ja agressiivselt pressima, kuid ka seda, et ta ei suuda seda teha 90 minutit".
                        Ja see jutt vastuseks sulle minu quete all olevale. Sa tundud piisavalt vana et mäletada eelmist OH Bayernit - usu mind see kõik on Hitzfield selle taga.
                        Täpselt nii vana ma olen jah, et Hitzfieldi pidada üheks parimaks tänapäeva treeneriks. Aga mängu kontekstis ma tema mõju ei näe. Karta on, et vana rebane mängib ikka oma trumpide(koduväljakueelis) peale ka.

                        Olen unustanud anda oma sendid "penaltiolukordadele"(kordustega silmi piinamata) - mõlemal korral tabas Bayerni mees kõigepealt palli ja seejärel meest. No penalty!
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Selle altkäemaksu teema tõid sina sisse, mitte mina. Minu algne mõte UEFA süüdistamises seisnes selles, et vähese kogemusega kohtunik pannakse külaltki tähtsat mängu vilistama. Ja kuna mäng näitas, et kohtunik ikka väga eksis siis tekkis küsimus, et kas UEFA meile igasuguste bännide ja jumal teab millega siin kaikaid mitte kodaratesse ei loobi? Siis aga tulid sina ja hakkasid oigama, et:" Aga vaadake mis meile hoopis eelmine hooaeg tehti..."
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            On tekkinud möödarääkimine ehk siis:
                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Nendel Milani Pederastidel On Liiga Palju Kohtunikke Ära Ostetud. See Ei Olnud Penalt. Ma Soovin KÕigile Makaronidele Surma Raisk!!!!!!!!!
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Et Demagoogidel Ikka Juttu Jaguks( Läbiva Suure Tähega) pean tsiteerima UEFA't, kes tõesti on Milani suurim poolehoidja:
                            Tuli küsimus ja mina vastasin.

                            Kui süüdistada Uefa't selles, et nad panid mängule kogenematu vilemehe, siis peab nägema ka fakti, et Milanil oli sama kohtunik. Uefa ei eelistanud Milani Bayernile selles kontekstis, vaid kohtunik oli see, kes Milani kasuks penalti määras.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Sa oleksid võinud tolle tsitaadi oma algse teksti ette panna ja oleks arusaamutus olemata olnud. Teiste inimeste anaalpursete eest mina ei vastuta.

                              Kui süüdistada Uefa't selles, et nad panid mängule kogenematu vilemehe, siis peab nägema ka fakti, et Milanil oli sama kohtunik. Uefa ei eelistanud Milani Bayernile selles kontekstis, vaid kohtunik oli see, kes Milani kasuks penalti määras.
                              Siin peab rõhutama siiski seda fakti , et sellistele juba üsnagi tähtsatele mängudele ei panna kohtunike kes võivad ei-tea-mida-ei-tea-kus näha. Eriti kui väike murul püherdamine ja kätelaiutus kuulub saapamaa vuti juurde.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Njh, purska oma anaali palju tahat, fakt on see, et kummagis olukorras ei olnud penalti ja ka suluseis oli täiesti selge. Mis sellest ikka heietada, Milan on saast ja ta jääb ka selleks.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X