320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    hehhee. mis kuradi kujundus see on? lol.
    Ma olin ka algul veidi skeptiline "uue" kujunduse suhtes, kuid mängus näeb see minu arvates päris kena välja.
    FC Bayern München!

    Kommentaar


      Pizzaexpress tõi minimaalse võidu Stuttgardi üle ning taaskord imesid valgesärgid lisaajal sisse. 40. minutil vahetati Schweini välja, kes suutis end jällegi vigastada. Arvatavasti oli see lüke tehtud vigastuse ennetamiseks, kuid eks uuringud näita, millega tegu. Mängu väga näha ei õnnestunud, kuid midagi lihtsalt seal polnud. Kohtunik lasi üsna jõulist mängu ning see ajas meie mehed vahepeal täitsa marru.

      Järjestikuselt 24. Bundesliga Meisterschale on koju toodud.









      Kommentaar


        BnSerPdCMAAOduy.jpg
        tegijal juhtub
        FC Bayern München!

        Kommentaar


          varsti algab rongkäik!
          link

          Kommentaar




            Kommentaar


              http://new.livestream.com/accounts/6...events/2984322 youtube oma ei tööta praegu

              Kommentaar


                https://www.youtube.com/watch?v=90-pCVwLMXE kõik väravad liigas

                Kommentaar


                  PEP PEP PEP Wo bist du?!!!

                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Bildi andmetel laseb Pep meeskonnal (eriti Boatengil, Dantel ja Martinezil) treeningutel oma spetsiaalset anti-Reus plaani harjutada. Korduvalt olevat Bayerni treeningutel mainitud nime "Reus" (umbes, et "Kui Reus teeb seda, siis sina teed seda.." jne).
                    Teine uudis on, et Schweinsteigeri osalemine laupäeval on ebatõenäoline.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KID Vaata postitust
                      Bildi andmetel laseb Pep meeskonnal (eriti Boatengil, Dantel ja Martinezil) treeningutel oma spetsiaalset anti-Reus plaani harjutada. Korduvalt olevat Bayerni treeningutel mainitud nime "Reus" (umbes, et "Kui Reus teeb seda, siis sina teed seda.." jne).
                      Teine uudis on, et Schweinsteigeri osalemine laupäeval on ebatõenäoline.
                      Huvitav, kas sellist plaani harjutati ka Ronaldo vastu... enne kui Ramos värava lõi? Mulle paraku tundub, et selles paaris on Borussia, vähemalt viimase kuu mängupildi põhjal, favoriit numero uno.

                      Kommentaar


                        Halbu uudiseid Bayernile ja eelkõige Hispaania koondisele MM-iks. Uudised räägivad, et Thiagol on parem põlv korrast ning homme, neljapäeval tehakse OP. Eeldatav paus kestab 11 nädalat. Hea kui ta uue hooaja algusekski korda saab.

                        Kommentaar


                          kohutav uudis jah, JÄLLE outis, ei jõudnud tervekski saada kui juba jälle laatsaretti tagasi. oh jah.

                          Kommentaar


                            Inglise meedia on mingi uue kõlaka avaldanud. Mandzukic + 15 milj = David Luiz

                            Croatian striker who faces losing his place to Robert Lewandowski next season would join Diego Costa in Mourinho's new-look attack


                            Mandzukic ja Schweinsteiger ei lendanud koos meeskonnaga Berliini.

                            Kommentaar


                              Luiz läheb Barca vol 1 ikka, mitte Barca vol 2.

                              Kommentaar


                                Et ca 40milli Luizi eest? Hea mees küll, aga vaevalt. Annaks kõvasti tingida, sest Chelsea ju tahab Mandžukicit ise ka. Ma arvan, et swap + 5 milli max vb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X