320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Javi Martinez nüüd pikalt väljas, Thiago peaks alles oktoobri alguses palliplatsile naasma ja Kroos on läinud. Oleks üllatus, kui nüüd kedagi asemele ei osteta kuna keskväli tundub päris hõre olevat.

    Khedira to Bayern? According to Marca Real Madrid wants Khedira to leave the club this summer.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Khedira võtaks avasüli vastu.
      Vakra teema aga... Sürr...
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Praegu on tõesti Pepil palju muremõtteid. Javi kaotusega on kaitse poole peal asjad hapud. Lisaks peab punase kaardi tõttu Wolfsburgi mängu jätma vahele ka Boateng, mis tähendab et kaks vasakujalgset Dante ja Badstuber alustavad, kes pole praegu kindlasti kõige paremas vormis.
        Jõudu oleks vaja juurde kindlasti keskkaitsesse. Rode, Höjbjerg ning kui Bastianiga kõik ikka korras on veavad ehk kaitsvate poolikutena välja + Pepile meeldib Alabat keskväljale vägistada, mis tähendab Bernatit äärele. Rafinha vigastus võiks tähendada seda, et Lahm mängib äärekaitses omal kohal. Või siiski Höjbjerg äärel ise?
        Ründe poolel ma väga ei muretse. Lewandowski, Müller, Robben, Götze, Pizarro, Shaqiri ja Ribery veavad välja küll.

        Khedira tulekusse väga ei usu (veel).

        Ja Daniel van Buyten lõpetas oma karjääri.

        Kommentaar


          Badstuber on täielik loto, vaevalt, et paremate päevade tasemel on või sinna üldse enam naaseb. Dante koha pealt olen lootuse kaotanud, tegi ühe täiesti uskumatu hooaja ja mängis end tipptasemel keskkaitsjate sekka, kuid eelmine hooaeg oli ikka täiesti kohutav, MMil kohutav ning ka algav hooaeg ei tõota head. Ma oleks äärmiselt pettunud kui keskkaitsesse täiendusi ei tuleks.
          Üldse, olin 2-3 nädalat tagasi üpriski optimistlik, kuid hetkel on sellest vähe alles. Martineze vigastus on konkreetne laks kannaga munadesse. Keskväli on ka suht murettekitav. Bastian veab vast ikka välja, Thiago ei tule niipea. Samuti Ribery hooaja lõpp oli pehmelt öeldes kusine, MM jäi vigastuse tõttu vahele. Götzelt ootan kõvasti juurde ning kuigi lõi selle võiduvärava MMi finaalis, siis minu arust ei ole ta enda täit potentsiaalsi isegi ligilähedalt mitte täitnud.
          Kindel on see, et Höjbjerg hakkab kõvasti mänguaega saama ning loodame, et suudab suurtesse sussidesse astuda. Tema koha pealt ma väga mures ei ole ka, keskel saab täitsa normaalselt hakkama, äärele teda toppida ei ole mõtet.
          Samas häirib see, et räägiti, et Bayern oli oma B/B+ meeskonnaga Dortmundi vastu ja "kinkisime" Dortmundile selle tiitli. Mis kuradi jutt? Kelle viga see on, et mehed vormis ei ole ja ei saa Dortmundile vastu? Pepi ju. Ma olen ka kuss, kui hooaja lõpus kõvad oleme, mitte alguses ei pauguta, kuid see eilne mäng oli lihtsalt kohutav. Fakt on ka see, et tiitlid mängivad, Juppi ajal ei räägitud ka temast kui mingist meistertreenerist, kuid vana võttis kõik tiitlid ära ja tiitlid on need, mis mängivad. Kedagi ei koti, kuidas sa need ära võtad, peaasi, et võtad. Samas Juppi Bayern oli ikka võimas ka ja pärast hooaega sai see lineup ja Jupp ikka kõvasti respekti. Praegu see, mis Pep teinud on, oleme ausad, on kergelt pettumust valmistav. Proovib uusi taktikalisi lahendusi hetkel, kuid eelmine hooaeg näitas, milline põikpäine mees ta otsustavatel hetkedel on, usub ja loodab, aga ei taha väga muuta, sõltumata resultaadist.

          Kommentaar


            Rode oli eile üsna hea tegelt.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Pep kinnitas, et Shweinsteiger peab hooaja alguse vahele jätma ning jättis täpsustamata, millal ta jälle meeskonda aidata saab. Lisaks mainis ta, et nüüd pärast Martinezi vigastust otsitakse üht uut mängijat.

              Kommentaar


                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                Praegu on tõesti Pepil palju muremõtteid. Javi kaotusega on kaitse poole peal asjad hapud. Lisaks peab punase kaardi tõttu Wolfsburgi mängu jätma vahele ka Boateng, mis tähendab et kaks vasakujalgset Dante ja Badstuber alustavad, kes pole praegu kindlasti kõige paremas vormis.
                Jõudu oleks vaja juurde kindlasti keskkaitsesse. Rode, Höjbjerg ning kui Bastianiga kõik ikka korras on veavad ehk kaitsvate poolikutena välja + Pepile meeldib Alabat keskväljale vägistada, mis tähendab Bernatit äärele. Rafinha vigastus võiks tähendada seda, et Lahm mängib äärekaitses omal kohal. Või siiski Höjbjerg äärel ise?
                Ründe poolel ma väga ei muretse. Lewandowski, Müller, Robben, Götze, Pizarro, Shaqiri ja Ribery veavad välja küll.

                Khedira tulekusse väga ei usu (veel).

                Ja Daniel van Buyten lõpetas oma karjääri.
                Ma loodan, et olete valmis Pep pole üleminekutega kunagi väga hiilanud, ja mis puutub kaitsesse, siis see on veelgi masendavam track-record...
                Eelmine hooaeg oli sellessuhtes algus, et Juppi mõju tuntavalt alles. Nüüd hakkab meeskond üha rohkem liikuma Pepi eksperimentide abil, ja need ei ole alati väga tulemuslikud.
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Mõni nimi potentsiaalse uue tulija osas on läbi käimas?
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Mõni nimi potentsiaalse uue tulija osas on läbi käimas?
                    Põhiline kuulujutt on, et Mehdi Benatia ja hinnaks väidetavalt 30 miljonit.

                    Kommentaar


                      Paremajalgsed kaitsjad. Benatia - meie asjapulk peaks juba Roomas olema (BILD).

                      Münsteri vastu 17.00

                      Neuer
                      Boateng, Dante, Badstuber
                      Götze, Lahm, Alaba, Bernat
                      Müller, Lewandowski, Shaqiri

                      Starke, Reina - Robben, Pizarro, Gaudino, Rode, Hojbjerg

                      Kommentaar


                        Kusjuures eelmine suvi oli tunne, et keskväljureid on meil liiga palju. Nüüd aga kriis, kuigi kadu on ainsana Kroos. Martineze suhtes jääb vaid loota, et nii pikk vigastus tulevikku FCB ridades kahtluse alla ei seaks. Või et sama pauk ei korduks. Nagu Holgeril.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Karika esimene mäng kotis 4-1. Götze, Thomas, Alaba ja Pizza.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Sinan Kurt keegi?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Järgmine hooaeg, tasuta.

                              Kommentaar




                                Issand, kui rõve vorm ikka...vene rahad taga või kuidas need vene trikoloori triibud sinna sattusid?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X