320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hämmastav!!! Emotsiooni kui palju Endiselt pole keegi veel midagi võitnud ning see kripeldab, et Mülleri sitt penalt võib kätte maksta, kuid sellest hoolimata pole ma nii head Bayernit tükil ajal näinud. Päris mõnus esimene poolaeg.

    Kommentaar


      Algselt postitas v1per Vaata postitust
      Hämmastav!!! Emotsiooni kui palju Endiselt pole keegi veel midagi võitnud ning see kripeldab, et Mülleri sitt penalt võib kätte maksta, kuid sellest hoolimata pole ma nii head Bayernit tükil ajal näinud. Päris mõnus esimene poolaeg.
      +1

      Korralik andmine ning tõesti pole juba ammu Bayernit nii näljasena näinud

      Kommentaar


        Nüüd tuleb rainis mingi hämaga lagedale. Seniks aga Super mäng seni.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Pole kasu kui i jääb täpp panemata,aga aitäh Pep kolme hooajaeest.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vamos.

            Kommentaar


              Kas ma ei öelnud? Perse küll - krdi Müller

              Kommentaar


                Palju õnne, Atletico. Käi vittu ja lase nahhui Guardiola, 3 aastat järjest mine vittu.

                Kommentaar


                  Guardiola küll süüdi pole selles, et mehed oma võimalusi ära ei suuda lüüa

                  Kommentaar


                    Aitäh Pep aga nägemist... müstiline kuidas tal puudub plaan "B"
                    Teha üks vahetus, kui pingil on veel Thiago ja Götze... oeh.... ei jää teda igatsema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas v1per Vaata postitust
                      Kas ma ei öelnud? Perse küll - krdi Müller
                      Käed eemale Müllerist, ilma temata me poleks siin/seal

                      Kommentaar


                        Eriti pask kohtunik

                        Kommentaar


                          Thiago veel näitas ka talle korra, et lase mind mängu... arusaamatu pask tõesti. Ma taha liiga labaseks ka muutuda ja hakata siin ainult Pepile tuld andma, selge, mulle pole ta kunagi meeldinud ja ei hakka ka, kuid jah, mängiti küll hästi, kuid häid võimalusi lasti ka luhta ning midagi ilusat ei suudetudki enam ehitada... Krt, ikka see sitane penalti, mul oli sisetunne, kuidas ei osata selliseid asju ära lüüa.

                          Kommentaar


                            Kuidagi halb maik jääb suhu küll. Ok see Atletico värav oli nii patuga pooleks jne aga krt edasipääs jäi siin küll puhtalt enda realiseerimise taha. Jah Pep oleks võinud rohkem vahetada, aga lõppudelõpuks peavad väravaid lööma platsil olevad mehed, kes seda ei suutnud. GL Atletico. Võiksid karikat siis ka tõsta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Nüüd tuleb rainis mingi hämaga lagedale. Seniks aga Super mäng seni.
                              Millise hämaga täpsemalt?

                              Kolm aastat, kolm faili poolfinaalis.
                              Kaks esimest korda olid totaalsed läbikukkumised, tuleb tunnistada, et täna oli kõige napim olukord.
                              Aga reaalselt, kui oled NII SUURE klubi peatreener ega suuda kolm aastat järjest finaali murda (mille jooksul muide Atletico suudab seda tagasihoidlikumate vahendite juures kahel korral) siis Sa oled läbi kukkunud. Selles ei ole mitte mingisugust vaidluskohta.

                              Nägemist. Jääd alatiseks klubi ajalukku pigem kui "mees, kes lammutas Juppi ülivõimsa masinavärgi".

                              Atleticole ja fännidele suured õnnesoovid. Meeskond kes mängib sellist mängu, millega võidetakse ka (nagu päris arvestuses, mitte söötude arvu või pallivaldamise arvestuses). Minge ja võitke see finaal ära!!

                              Kommentaar


                                Pingetkruttiv mäng oli aga lõpuks ikka läkski eos lappesse kui Griezmann läbi lasti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X