320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    127's mängus 78 väravat, nende seas CLi kõige kiirem värav ja Podolskit ülistatakse 7 värava eest taevani, müsteerium ...
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      sa panid kogu selle aja kokku aga ma rääkisin viimasest ajast ma küll täpselt ei mäleta kuid üle 1000 minuti oli see aeg mil ta ei löönud ainsatki väravat. kui sa vaatad teda mängimas siis tööd ta üldse ei tee. heal juhul sörgib veits ja ülejäänud aja kõnnib nagu pargis.

      Kommentaar


        Toni samasugune, üldse maailmas on palju selliseid, ega sa Eto'od,Henry'd, Ronnyt ja Messit ka ei näe kaitsele appi tõttamas nagu A.Smith ja viimasel ajal on terve Bayerni meeskond sitalt mänginud ,ei maksa Makaay kaela või üldse teatud isikute kaela süüd veeretada.
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Ma pigem püstitaks küsimuse sedamoodu, et mitut mängu (Bayerni esituses) her mihk3l lõpenud hooajal nägi kah?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Usun, et kui Klose liituks, kasutataks palju Klose-Podolski ründeduot, sest koondises nad mängivad superhästi omavahel kokku.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Ma pigem püstitaks küsimuse sedamoodu, et mitut mängu (Bayerni esituses) her mihk3l lõpenud hooajal nägi kah?
              Ja mitut Toni mängu ta nägi?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Usun, et kui Klose liituks, kasutataks palju Klose-Podolski ründeduot, sest koondises nad mängivad superhästi omavahel kokku.
                Kahtlane, et nad nii palju ründajaid hangivad omale. 4-3-3 tunduks ka kahtlane. Keskväli: Ribery-Van Bommel-Schweinsteiger
                Rünne: Klose-Toni-Podolski.
                See oleks kahtlane, kuna Klose ja Toni sarnased tipuründajad. Aga äkki Podolski hakkab nende selja taga mängima või ka mitte. Ei tea, kõik liiga segane ja seetõttu arvan, et Kloset veel ei hangita.
                Glooory glooory ManUnited!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                  Kahtlane, et nad nii palju ründajaid hangivad omale. 4-3-3 tunduks ka kahtlane. Keskväli: Ribery-Van Bommel-Schweinsteiger
                  Rünne: Klose-Toni-Podolski.
                  See oleks kahtlane, kuna Klose ja Toni sarnased tipuründajad. Aga äkki Podolski hakkab nende selja taga mängima või ka mitte. Ei tea, kõik liiga segane ja seetõttu arvan, et Kloset veel ei hangita.
                  Klose on Werderis väga pädevalt mängind ääreründajat(paremal ääres). Ideaalne oleks kui Poldi vasakul ja Klose paremal. Keskel teadagi suur itaalia poiss.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                    Ma arvan, et Klose jääb sellel aastal kahjuks tulemata. tuleb järgmisel.
                    Mina arvan, et see on väga hea variant. Ma vaatan asju rohkem Saksa jalgpalli üldise pilguga. Las Klose aitab Werderit Meistrite Liigas - Bayernil on olemas normaalne sett ründajaid, et teha oma liigas ja püüda UEFAt. Ja siis - järgmine hooaeg tuleb relvad laadida maksimumini.

                    Kommentaar


                      ühinesid(nimi,eelmine klubi):
                      Hamit Altintop,Schalke
                      Sosa,Estudiantes
                      Ze Roberto,Santos Futebol Clube

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matrix7000 Vaata postitust
                        ühinesid(nimi,eelmine klubi):
                        Hamit Altintop,Schalke
                        Sosa,Estudiantes
                        Ze Roberto,Santos Futebol Clube
                        Järjekordne superpostitus mis väärib mädalit!
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas matrix7000 Vaata postitust
                          ühinesid(nimi,eelmine klubi):
                          Hamit Altintop,Schalke
                          Sosa,Estudiantes
                          Ze Roberto,Santos Futebol Clube
                          Need ju juba enamvähem 2-3 kuud vanad uudised
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            bayern avas siis ametliku lehe ka youtube'is: http://www.youtube.com/fcbayern

                            Kommentaar


                              Sinna ehk hakkavad siis mängude highlighte kah panema ja muud tähtsad sokki. Igati teretulnud see youtube leht neil.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Tekib küsimus, et mida perset Bayern kõigi nende uue meestega peale hakkab. Sosa, Toni, Jansen, Schlaudraff, Altintop, Ribery ja nüüd ka Ze Roberto. Samal ajal liitus Andreas Görlitz Karlsruhega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X