320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Pluss vigased, mitte koma vigased.
    Lugemisoskus pole pelgalt sõnade tundmine vaid ka sisu mõistmine.
    Vabandust kui töre olin, söin Snickersi ja köik korras nüüd
    Püüdsin ennist õelda, et on lahkujad ja lisaks nendele veel vigased, kelle arvelt jääb ruumi/aega ka Mariole.
    Loodan, et sa pikka viha ei pea

    Kommentaar


      Ei pea
      Vaatasin eile Saksa karika finaali ära (õigel päeval jäi nägemata) seal räägiti midagi James Rodríguezi ostmisest 70 miljoniga. Seega ega see elu Mariol väga palju lihtsamaks kindlasti ei lähe..

      Kommentaar


        Algselt postitas v1per Vaata postitust
        Ei pea
        Vaatasin eile Saksa karika finaali ära (õigel päeval jäi nägemata) seal räägiti midagi James Rodríguezi ostmisest 70 miljoniga. Seega ega see elu Mariol väga palju lihtsamaks kindlasti ei lähe..
        Siis hea, kui ei pea... muutun vahel trolliks...
        Ei tohi kasutada foorumit ventiilina ja püüan alati lähtuda sellest, et ei kohtleks kedagi siin vesteldes ka elus eneses kuidagi teisiti... lihtne on ju varjuda osalise anonüümsuse taha ning ajada sassi sarkasmi ebaviisakusega. Teen kunagi sulle õlle Highlanderis, et oma süüd maha pesta

        Ma naiivsena IKKA usun Mariosse ja loodan, et pikendab ka lepingut nüüd... olla ta oma agendi ka vallandanud, kes Liverpooli püüdis teda sokutada.

        Kommentaar


          James Rodriguez 70milli eest? See oleks vist ajaloo kõige sitem ost Bayernilt, aga nagu mitmed tegelased on öelnud, siis Bayern ei ole klubi, kes ostaks ülemaailmseid superstaare ulmesummade eest. 70 milli pole see mees hetkel küll mingi valemiga väärt ning kuna Real tõenäoliselt otsib kohta, kuhu teda müüa, siis see oleks sügavalt üle makstud.
          Götze viimasel ajal ärganud ning kui mängu saanud, siis end näidanud, loodaks ise ka, et Carlo annab mehele võimaluse mängida ntx Lewandowski taga.
          Ribery ja Robbeni peaks üritama rahaks teha, ntx sinna Hiinasse parseldama, sest sealsetel klubidel tundub, et raha segada ning selle liiga tõmbaks nad mõlemad suht toorelt ribadeks. Kui mingid Ramiresed ja muud könnid saadeti 30~ga sinna, siis Robbery eest peaks korraliku nutsu saama. Benatia lahkub vastu nagunii.
          Veidi võiks veel investeerida ka. Höjbjerg väidetavalt tahab minema ning siin pole midagi imestada, Renato Sancheze ostmine on selge märk, et PEH-il pole siin klubis kohta, vähemalt mitte regulaarse mängijana.
          Kuhu täiendusi sooviks? Paremkaitse, sest Lahm hakkab vaikselt ära vajuma. Ei ole vaja mingit superstaari ala Bellerin(ei ka ei ütleks ), aga võtaks mingi noore, kes hakkaks kandadele astuma, umbes taolise täienduse nagu Juan Bernat vasakule toodi.
          Siis üks winger(eeldusel, et Robbery saadetakse minema). Ma arvan, et Coman on veidi liiga toores, et välja vedada ja starteriks peaks seal keegi teine olema. Peast ei oska välja küll kedagi kindlat tuua, kelle hind sinna 50milli peale ei jääks ja kellest oleks suur suur abi. Mahrez oleks huvitav, aga kuna ta vasakujalgne nagu Costa, siis pigem ei sobiks. Sane võiks ka odavamalt ehk kätte saada, aga samuti vasakujalgne ning noor ja tõestamata.
          Ründesse oleks Lewale ka asendust vaja, Müller seal ei toimi ning siiani on vedanud, et Lewa on terve püsinud, aga kindluse mõttes oleks tore, kui sinna keegi Chicharito sarnane leitaks. Kasvõi Mario Gomez Besiktasest tagasi tuua.

          Loodan ka, et Xabi Alonso jätkab, sest ta suudab pingilt vägagi kasulik olla, aga samas saaks aru, kui tahaks edasi liikuda, sest kindlasti mängiks paljudes klubides algkoosseisu koha välja.


          Järgmine hooaeg tahaks näha midagi taolist regulaarse alg11-na.


          -----------------Neuer---------------
          Lahm----Boatank----Mats-----Alaba
          ------------Javi----Vidal--------------
          Costa-----------Thiago------Coman/X
          -----------------Lewa-----------------


          Javi/Vidal <-> Kimmich/Sanchez ja loodetavasti ka Xabi. Thiago <-> Götze/Müller ja no ääred tõenäoliselt lähevad ikka jagamisele Costa, Robbery ja Comani vahel.
          Väga huvitav muidugi vaadata, et mis saama hakkab ja kuidas tegelikult paiknema mehed hakkavad, kes algkoosseisus jms. Minu soovid on need, et Kimmich ehitataks starteriks ja võiks saada Xabi järeltulija, sest tal on väga kõva potentsiaal ikka ja üks supertäiendus ikka. Renato Sanchezes näen ma Vidali järeltulijat ning temale tuleb aega anda, kuid õnneks on Vidalil tõenäoliselt mitu mitu ilusat aastat veel ees, siis sellega probleemi ei tohiks olla.
          Siis veel nn. kuldsed poisid Götze ja Thiago. Götze võiks veel shansi saada seal Lewa all, tahan näha, kas ta saab hakkama või ei. Hea Carlol muidugi EMi põhjal vaadata, et kuidas seal mängib ja siis teha oma otsus. Thiagot ma tahan 10 peal näha. Pep toppis ta madalale ja limiteeris täielikult tema potentsiaali. Ma igatsen seda mängulist Thiagot, kes lõi üleval teravust ning oli iga mäng ohtlik, tahan ja loodan, et Carlol on sama visioon.

          Aa btw, Renato Sancheze diil tundub, et on parem, kui siin mainitud sai. Slam dunk 80milli koos boonustega oli vist algselt. Bildi andmetel on diili detailid sellised:

          35milli + järgnevad võimalikud boonused:

          5milli, kui mängib Portugali koondise eest oma 25nda mängu
          10milli, kui valitakse FIFA World XI meeskonda
          10milli, kui on Ballon D'Ori top3 seas
          20milli, kui võidab Ballon D'Ori

          Minu arust on sellistel tingimustel tegemist väga hea diiliga. Maksame 40 milli suure tõenäosusega ning kui peakski 80milli letti laduma, siis sellel juhul on tegemist absoluutse maailmaklassi mängijana.

          Kommentaar


            Rodriguez Bayernis võiks olla väga väga huvitav täiendus isegi ning igati pooldaks sellise täienduse toomist meeskonda, kuid muidugi õiglase hinnaga, 70 milkut on minu arvates ka selge üle maksmine ja liialt suur risk, kuna Realis pole mees siiani õiget hoogu leidnud.

            Kommentaar


              Ei mõista, mis teil Jamesi vastu on. Goal.com'is aetavat juttu ei tasu kinnisilmi tõena võtta. Sel hooajal on olnud vigastatud, kelner mängis mäkra ning väiksemad platsivälised jamad. Praegusel ajal ei saa eriti mängida, kuna BBC on non-negotiable ning Zidane sai asjad toimima keskväljale kaitsvamate mängijate kasutamisega. Sellises hooaja faasis pole enam aega ja kohta koosseisuga eksperimenteerida. Nii palju kui mängida on saanud, on minu arust üsna terav olnud. Võib-olla mitte nii hea kui eelmine hooaeg aga siiski. 70 milli, arvestades, milliste summadega liiguvad igasugused raheemsterlingud, KDB-d ja mõned teised sepadki, on rohkem kui aus hind, arvestades tema kvaliteeti ja potentsiaali.

              James Bayernisse oleks üsna loogiline küll kui vaadata tema olukorda Realis. Lisaks on järgmisel hooajal Bayerni treeneriks üks tore Itaalia härra, kelle käe all mängis James vägagi produktiivselt.

              Kommentaar


                KHR

                http://www.insidefutbol.com/2016/05/...l-hope/287598/

                Kommentaar


                  See vanamees on vist kergelt seniilne juba..

                  Kommentaar


                    70 milj € ei ole ühegi palluri eest aus hind.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      igasugused raheemsterlingud, KDB-d ja mõned teised sepadki, on rohkem kui aus hind, arvestades tema kvaliteeti ja potentsiaali.
                      Eino alleeaa. Vaata ikka mõnda mängu ka. Muidu võid jätta tüüpilise Reali-fänni-mulje, kelle meelest pole ükski mängija, millest Goal.comid ja Marcad iga nädal kaks korda ei kirjuta, mingid teisejärgulised pallurid.

                      de Bruyne oli eelmisel aastal vaieldamatult üks Bundesliga parimaid, sellel hooajal City parim mängija. Kõikide sarjade peale kokku 17 väravat ja 16 assisti. Suuresti tema najal vedas City ennast CL'i poolfinaali...

                      Kommentaar


                        Lewandowski väidetavalt flirdib Realiga. Karma tundub toimima?

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          Lewandowski väidetavalt flirdib Realiga. Karma tundub toimima?
                          Kasum oleks korralik

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Lewandowski väidetavalt flirdib Realiga. Karma tundub toimima?
                            Kakoi karma. Mees on palgasõdur. Tuli kõrgema palga ja atraktiivsemate olude pärast siia.
                            Kui saab veel suurema pakkumise siis liigub edasi. Ei usu, et keegi siin nutma hakkab. Mehel on klassi ja ma ei ütleks, et mul oleks hea meel teda lahkumas näha, aga kui läheb siis läheb (P.S neid Bayernist Reali minejaid on viimase 10 aasta jooksul meedia põhjal olnud ca 10 x rohkem kui... noh...Kroos).

                            Kommentaar


                              Niih, lõõpuks aega ka sellele rantile vastata. Kustutan suurema osa Sinu tekstist ära, muidu koos tsiteerimisega läheks asi tarbetult pikaks....

                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ma muidu ei laskuks sinuga üldse vaidlusesse isiklikult, sest et tegelikult on igal fännil õigus ju end tunda võistkonna kaotuse puhul nii, nagu ta ise tunneb. Küsimus ei ole ju selles, kas keegi tohib kellelegi meeldida või mitte. Või mis mängustiil kellelegi meeldib või mitte. Ilmselgelt meeldib inimestele rohkem vertikaalse suunitlusega ründemäng, ilmselgelt meeldivad inimestele väravad ja võimalused. Lühikesele söödule ning pidevalt kontrollile mäng ei võimalda seda kõike nii palju, kuid minu meelest Bayern päris tiki-takat ka ei mängi, aga see on vaieldav küsimus.
                              1) Võrdlus Tottenhamiga on naeruväärne ja Sa saad sellest ise ka aru. Või noh, selles osas ei ole, et Poch on Spursi juhtinud Premmi era parima tulemuseni. Iga tulemuse juures on vaja arvestada taustsüsteemi. Ära nüüd jumala pärast hakka "aga Leicester..." - kui hinnata selle kriteeriumi järgi, siis on kõik Euroopa tippliigade klubid underachieverid.
                              2) TÄPSELT SAMA JUTT ka Jupp vs Pep esimese hooaja kohta. TAUST(faking)SÜSTEEM. Jah, Jupp ei tulnud esimesel hooajal meistriks. Aga eelneval hooajal oli tulnud Bayern Bundesligas üldse 3. kohale. Sellel hetkel ei olnud võistkond nii võimas kui sellel hetkel kui Pep pukki astus (ülevõtmise hetkel Euroopa vuti täielik valitseja).
                              3) Rakke keskaõpsi tase - SINU sõnad mitte minu. Täiesti naeruväärne. See on strawmani nimeline demagoogiavõte.
                              Aga minnes sisulisemaks, siis Sa ju ise räägid ka, kuidas ja mis põhjustel välja langeti, suhu saadi ja kuidas ta siis PARANDAS neid vigu. Järelikult olid ju vead olemas! Ma ei ole öelnud, et tema ametiaja jooksul ei oleks Bayerni tase paranenud. See pole lihtsalt saavutanud seda võimsust, mis oli vahetult ENNE tema ametiaega (jällegi tausta ja võrdlusbaasi küsimus).
                              4) Keegi pole nõudnud, et iga aasta CL võidetaks. Aga kolm aastat finaalist välja jääda pärast perioodi kus teised treenerid (2 erinevat btw) suutsid 3 aaasta jooksul 2 korda finaali jõuda - see on langus tulemustes. Mida siin vaielda on?


                              Ja nüüd küsimus kellelegi kes sisutu-pateetilise "viis järgmisele tasemele" õhku viskas - millisele tasemele? milles see väljendus peale posessioni hoidmise ? Nagu keegi Dortmundi meestest ütles, siis kõike võitnud võistkonda põhimõtteliselt ei saagi uuele tasemele viia.
                              Kui see oli mõeldud selles mõttes, et viis uuele tasemele, siis sellega võib nõustuda. Sest uus ei tähenda, et see oli kõrgem .

                              Aga mis siin enam ikka See periood on õnneks läbi. Milline kergendus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Eino alleeaa. Vaata ikka mõnda mängu ka. Muidu võid jätta tüüpilise Reali-fänni-mulje, kelle meelest pole ükski mängija, millest Goal.comid ja Marcad iga nädal kaks korda ei kirjuta, mingid teisejärgulised pallurid.

                                de Bruyne oli eelmisel aastal vaieldamatult üks Bundesliga parimaid, sellel hooajal City parim mängija. Kõikide sarjade peale kokku 17 väravat ja 16 assisti. Suuresti tema najal vedas City ennast CL'i poolfinaali...
                                Ei üritanud väita, et de Bruyne või ka Sterling teisejärguline oleks. Mõte on pigem selles, et James ei ole kehvem mängija. Olen kursis de Bruyne saavutustega sel hooajal muuseas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X