320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Ei üritanud väita, et de Bruyne või ka Sterling teisejärguline oleks. Mõte on pigem selles, et James ei ole kehvem mängija. Olen kursis de Bruyne saavutustega sel hooajal muuseas.
    Oki, siis bueno. Mul jäi sõnastusest veidi teine mulje.

    "70 milli, arvestades, milliste summadega liiguvad igasugused raheemsterlingud, KDB-d ja mõned teised sepadki, on rohkem kui aus hind, arvestades tema kvaliteeti ja potentsiaali." kui boldis olnud sõnu vaadata siis lihtsalt jääb selline mulje
    Transfermarkti andmetel oli Kevini ülemineku hind 73 mln euri ja öelda, et 70 rohkem kui aus, jätaks alust tõlgendada, nagu tegelikult oleks tema väärtus kõvasti kõrgem kui KDB'l. Näiteks minu meelest on Belglane näidanud seni jupp maad rohkem kui Kolumbia poiss

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Oki, siis bueno. Mul jäi sõnastusest veidi teine mulje.

      "70 milli, arvestades, milliste summadega liiguvad igasugused raheemsterlingud, KDB-d ja mõned teised sepadki, on rohkem kui aus hind, arvestades tema kvaliteeti ja potentsiaali." kui boldis olnud sõnu vaadata siis lihtsalt jääb selline mulje
      Transfermarkti andmetel oli Kevini ülemineku hind 73 mln euri ja öelda, et 70 rohkem kui aus, jätaks alust tõlgendada, nagu tegelikult oleks tema väärtus kõvasti kõrgem kui KDB'l. Näiteks minu meelest on Belglane näidanud seni jupp maad rohkem kui Kolumbia poiss
      Selge, proovin siis järgmisel korral oma mõtteid selgemini väljendada. Ma isiklikult pean kolumblast paremaks mängijaks aga eks see ole maitse asi ilmselt. Ma ei näe põhjust, miks Real ei peaks enda poolt makstud €80M tagasi saama kui müügiks läheb. Mind häiris vaid see, et Jamesi oskuste kohta tehti järeldusi vist vaid selle hooaja põhjal, ignoreerides eelmist hooaega ning näiteks ka MMi. Ning Jamesi pingil viibimise põhjuseid on oluliselt rohkem kui tema poolt platsil näidatu.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Niih, lõõpuks aega ka sellele rantile vastata. Kustutan suurema osa Sinu tekstist ära, muidu koos tsiteerimisega läheks asi tarbetult pikaks....



        1) Võrdlus Tottenhamiga on naeruväärne ja Sa saad sellest ise ka aru. Või noh, selles osas ei ole, et Poch on Spursi juhtinud Premmi era parima tulemuseni. Iga tulemuse juures on vaja arvestada taustsüsteemi. Ära nüüd jumala pärast hakka "aga Leicester..." - kui hinnata selle kriteeriumi järgi, siis on kõik Euroopa tippliigade klubid underachieverid.
        2) TÄPSELT SAMA JUTT ka Jupp vs Pep esimese hooaja kohta. TAUST(faking)SÜSTEEM. Jah, Jupp ei tulnud esimesel hooajal meistriks. Aga eelneval hooajal oli tulnud Bayern Bundesligas üldse 3. kohale. Sellel hetkel ei olnud võistkond nii võimas kui sellel hetkel kui Pep pukki astus (ülevõtmise hetkel Euroopa vuti täielik valitseja).
        3) Rakke keskaõpsi tase - SINU sõnad mitte minu. Täiesti naeruväärne. See on strawmani nimeline demagoogiavõte.
        Aga minnes sisulisemaks, siis Sa ju ise räägid ka, kuidas ja mis põhjustel välja langeti, suhu saadi ja kuidas ta siis PARANDAS neid vigu. Järelikult olid ju vead olemas! Ma ei ole öelnud, et tema ametiaja jooksul ei oleks Bayerni tase paranenud. See pole lihtsalt saavutanud seda võimsust, mis oli vahetult ENNE tema ametiaega (jällegi tausta ja võrdlusbaasi küsimus).
        4) Keegi pole nõudnud, et iga aasta CL võidetaks. Aga kolm aastat finaalist välja jääda pärast perioodi kus teised treenerid (2 erinevat btw) suutsid 3 aaasta jooksul 2 korda finaali jõuda - see on langus tulemustes. Mida siin vaielda on?


        Ja nüüd küsimus kellelegi kes sisutu-pateetilise "viis järgmisele tasemele" õhku viskas - millisele tasemele? milles see väljendus peale posessioni hoidmise ? Nagu keegi Dortmundi meestest ütles, siis kõike võitnud võistkonda põhimõtteliselt ei saagi uuele tasemele viia.
        Kui see oli mõeldud selles mõttes, et viis uuele tasemele, siis sellega võib nõustuda. Sest uus ei tähenda, et see oli kõrgem .

        Aga mis siin enam ikka See periood on õnneks läbi. Milline kergendus.
        Vaesekene, kaua sul see valutas siis? Terve kuu?

        Ma ei austa Guardiolat isegi 10% sellest, kui palju sulle vaielda meeldib. Tupik. Ma ütlesin kohe alguses sulle, et igal fännil on õigus arvata seda, mida ta arvab. Kui sinu (ja paljude teiste) silmis Guardiola ei saanud hakkama, siis ei saanud. Siin tõesti ei ole midagi vaielda.

        Minu isiklik arvamus on see, et Bayern on omadega tupikus ja jääb lähiajal Barcale ja Realile niikaua alla, kuni koduliigas korralikku konkurentsi ei pakuta. Täpselt sama probleem, mis PSG-l ja Juventusel on. Ja lahendust ei ole niipea tulemas...

        PS! Päris naljakas, et sina rainis007 üldse kedagi demagoogias süüdistad.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mis eriline konkurents seal hispaaniaski on - paberil jah, kuid reaalselt siiski mitte. Pigem lähtuks hoopis sellest, et kõige karmim liiga (füüsiliselt kui ka vaimselt) on siiski Priemier - seal on konkurentsi nii, et tapab, kuid kuhu see viinud on? Meistrite liigas ei ole juba aastaid hakkama saadud.

          Kommentaar


            Ibrahimovic-Hammer: Geheim-Gespräche mit dem FC Bayern ?

            München - Es gab offenbar wirklich Gespräche über einen Wechsel von Zlatan Ibrahimovic zum FC Bayern. Ob dieser zustande kommt? Es gibt eine Meldung, die dagegen spricht.

            Se oleks ikka päris suur üllatus,aga mida see tähendab Lewale?
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Ibrahimovic-Hammer: Geheim-Gespräche mit dem FC Bayern ?

              München - Es gab offenbar wirklich Gespräche über einen Wechsel von Zlatan Ibrahimovic zum FC Bayern. Ob dieser zustande kommt? Es gibt eine Meldung, die dagegen spricht.

              Se oleks ikka päris suur üllatus,aga mida see tähendab Lewale?
              Lewa läheb Reali, Benzema Mankusse. Auba Citysse.
              sigpic

              Kommentaar


                Unustage ära see Ibrahimovic pls.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Ibrahimovic-Hammer: Geheim-Gespräche mit dem FC Bayern ?

                  München - Es gab offenbar wirklich Gespräche über einen Wechsel von Zlatan Ibrahimovic zum FC Bayern. Ob dieser zustande kommt? Es gibt eine Meldung, die dagegen spricht.

                  Se oleks ikka päris suur üllatus,aga mida see tähendab Lewale?
                  Sõber ei ajanudki siis päris kägu. Kus suitsu seal tuld.

                  Kommentaar


                    Ibrat on absoluutselt igale poole praegu seostatud, ka BVB-sse.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Vahet ei ole. Ibral on puudu veel meistrite liiga tiitel ja vanuse poolest on ta karjääri lähiaastatel lõpetamas. Hetkel oleks tal Bayeringa seda tiitlit suurem tõenäosus võita kui ManU-ga. Seega asi muutub järjest loogilisemaks ja kindlamaks, et järgmine aasta pallib ta Bayerinis. Võiks isegi öelda, et see on peaaegu, et fakt.

                      Kommentaar


                        Haha muud pole mul midagi öelda selle Ibra kuulujutu peale. Nagu Bayern oleks nõus mingile Ü30 tegelasele 18-20 miljonit palka maksma, kellel on mingi 5 A4 lehekülge erinõudeid, kuidas temaga käituda tohib. Arvestades seda, et praegu saavad tippteenijad u 12-14 miljonit aastas Bayernis. Pealegi on Lewandowski olemas, kuigi tal on ka selline kahtlane trikitajast agent sarnaselt ühele teatud Dortmundi mängijale.
                        Selle postituse mõte ei olnud, kuidagi Ibra taset halvustada, aga mõelge nüüd loogiliselt, Bayernisse ta ei sobi ning Rummenigge ja co poleks iial sellise tehinguga nõus.

                        Kommentaar


                          Ega pole kusagil juttu olnud sellest, kas Bayern ostab Comani ära või läheb Juvesse tagasi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas v1per Vaata postitust
                            Ega pole kusagil juttu olnud sellest, kas Bayern ostab Comani ära või läheb Juvesse tagasi?
                            Võib üsna kindlalt väita, et aktiveerivad klausli ja ostavad päriseks.

                            Kommentaar


                              Boatank siis 3 kuud väljas vigastusega: http://www.transfermarkt.com/jerome-.../spieler/26485

                              Kommentaar


                                Mis plaanid Benatiaga on?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X