320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    .

    no ma arvan et nad tahavad BL-i võita ja ka CL-il midagi saavutada kui nad sinna uuesti jõuavad,milles ma eriti ei kahtle

    Kommentaar


      Täpsustaks, et Görlitz läks ikka laenule mitte ei parseldatud maha. Mul endal tekkis väikene segadus selle asjaga.:P Aga sellesuve arvatavasti viimane uustulnuk on otse noortemeeskonast, veel 17 aastane, Toni Kroos. U - 19 koondislane ja kuuldavasti veel vunderkinderim kui Ballack või Seakasvataja. Mängib keskväljal ründavat poolikut.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Klose vist teile teel. 10 milli olevat summa ning võib kasvada 15ni. Samas mu saksa keel on paha ka

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Klose vist teile teel. 10 milli olevat summa ning võib kasvada 15ni. Samas mu saksa keel on paha ka
          no kui inglise keelt oskad siis pane oma tulirebasele see asi: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3361
          ei pea kuhugi eraldi leheküljele minema ega mässama et leht tõlgitud saaks

          boobek, see mädali joonistus on ikka sigahea. ikka veel tuleb naer peale kui sellest mööda minna allapoole kerides

          Kommentaar


            neljapäeval on siis meditsiiniline ja tulemas on nelja aastane kontraht. üleminekusumma kohta ainult niipalju: both parties agreed upon silence.
            lehe lõpus aga ka selline lauseke: More to it shortly here!

            Kommentaar


              Kuna Klose tulek on nüüd kindel, siis sama kindel on, et Roy lähinädalatel tsumadani kokku pakib ja adjöö ütleb.

              PS: See mädal pole minu idee, ma lihtsalt ei leidnud originaal pilti ülesse.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Roy läheb Rotterdami.
                ¡No Pasarán!

                Kommentaar


                  Algselt postitas dieter Vaata postitust
                  Roy läheb Rotterdami.
                  Kust seda võtad
                  George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                  Kommentaar


                    inside info
                    ¡No Pasarán!

                    Kommentaar


                      peaasi et mitte aindhoovenisse, mis te olete nüüd 70M hakkama pannud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        mis te olete nüüd 70M hakkama pannud?
                        70.200000

                        Roy -> PSV, Feyenoord või Spaania...
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Ahjaa...selle rahaga on see värk, et Oweni müügist kukkus 25 milli ja kui Roy ka mingi kümpi eest maha saaks ärida, siis väga suurt miinust ei tule. Eriti kui arvestada rekordilist kasumit eelmine hooaeg.

                          Edit: Oi näe, Santa unustasin üldse ära.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            32-aastase eest sa nüüd küll kümpi ei saa, Hollandisse ka veel veidi vara naasta, kindlasti pallib paar aastat mingis Hispaania keskmikus ja siis Hollandisse pensionipõlve pidama.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              pagan.. vägisi hakkab bayerni tiim mulle meeldima.. ribery,klose... mh.. olgu. nüüdsest vist meeldib. (aga manu käest said ikkagi laheda kaotuse finaalis

                              Kommentaar


                                Makaay võiks Deporisse veel korraks tulla
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X