320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    T*ra Vidal, mine peksa kuradi väravaposti või midagi. Täis tšjort nahhui.
    Või pani raha punase kaardi teenimise peale?

    Need kaks viga olid täiesti idiootsed.

    Kommentaar


      Suur suur pettumus
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Täna kohe ei õnnestunud midagi, terve meeskond oli liimist lahti ja väristasid jalga. Alonso kadus teine poolaeg täielikult pildilt, pole ta ikka 90min mees enam, isegi 60min mees mitte tugevamate vastaste vastu. Saame näha kuidas kodus neile vastu minnakse. Ateltico oli täpselt selle värava vörra parem ja vöitsid teenitult... mis ikka elu läheb edasi.

        Kommentaar


          Väga pettumustvalmistav mängupilt oli. Taktika oli justkui selline, et pikka pall kasti ja kõik. Lewandowski oli mängust täiesti väljas. Mülleril üks hea võimalus ja rohkem ei midagi. Loodetavasti mängupilt, taktika ja kõik paraneb hooaja jooksul.

          Kommentaar


            Ründefaas olematu, aga see juba suhteliselt tavaline pilt meeskondade vastu, kes on üles ehitatud kontratele. Alati on ebameeldiv olla see palli veeretaja. Võit oli alguses juba optimistlik. Kaotus talutav, kuna siiski tegemist esimese suure prooviga sel hooajal. Lihtsalt veidi mannetu kaotus. Peab tänama jumalat, et Griezmannil jätkuvalt sihik paigast.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Alonso kadus teine poolaeg täielikult pildilt, pole ta ikka 90min mees enam, isegi 60min mees mitte tugevamate vastaste vastu.
              Pole seda juba aasta-kaks olnud, miks küll keegi sellest aru ei saa...

              Kommentaar


                Algselt postitas jürks Vaata postitust
                Pole seda juba aasta-kaks olnud, miks küll keegi sellest aru ei saa...
                Ma ka imestan seda aga vahel toodab oma täpsete söötudega kulda. Usun, et kui Boateng taas 100% terve, siis vötab Martinez keskel Alonso koha endale... minule see väga meeldiks

                Kommentaar


                  Ma eile tabasin ennast mõttelt, et keda pingilt rünnakut tugevdama tuua oleks ja tegelikult peale Robbeni ja Comani nagu polegi kedagi. Kas ainult mulle tundub või ründavatel positsioonidele oleks pidanud täiendusi tooma üleminekuaknas? Ma saan aru, et Kimmich on küll tore poiss ja mängib igalpool natuke aga tema on parim siiski kaitsvatel positsioonidel. Coman on hetkel vormist väljas vist või miks teda ei mängitata?

                  Üldiselt kuidagi jäi mulje, et Ribery kuidagi üksildaselt möllas rünnakul, üritas korraga 3 kaitsjat ette võtta ja sellega enamasti nagu rünnakud ka piirdusid.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                    Ma eile tabasin ennast mõttelt, et keda pingilt rünnakut tugevdama tuua oleks ja tegelikult peale Robbeni ja Comani nagu polegi kedagi. Kas ainult mulle tundub või ründavatel positsioonidele oleks pidanud täiendusi tooma üleminekuaknas? Ma saan aru, et Kimmich on küll tore poiss ja mängib igalpool natuke aga tema on parim siiski kaitsvatel positsioonidel. Coman on hetkel vormist väljas vist või miks teda ei mängitata?

                    Üldiselt kuidagi jäi mulje, et Ribery kuidagi üksildaselt möllas rünnakul, üritas korraga 3 kaitsjat ette võtta ja sellega enamasti nagu rünnakud ka piirdusid.
                    Coman on vigastatud, sama nagu Douglas Costa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Coman on vigastatud, sama nagu Douglas Costa.
                      Jah pean tuhka endale pähe raputama. Costa on puudu ja see on ikka päris karm kaotus, mis rünnakupildis kajastub.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Vormis Robbery(Robbenil on veel arenguruumi) on muidugi hea asendustandem, aga mis saab siis, kui Mülleri või Lewaga midagi peaks juhtuma? Äärtel ja keskväljal on sügavust küll, aga ründes napib.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Täpsustuseks, et Coman oli vigastatud ja on juba mänguminuteid saanud, aga pole veel heas vormis. Täna selgus, et Costa on vähemalt novembrini vigastatud. Ribery on sel hooajal siiamaani väga hea olnud (väljaarvatud Atletico mäng, aga seal polnud nagunii keegi eriti silmapaistev). Nüüd tuleb loota, et Carlo doseerib Ribery ja Robbeni mänguaega piisavalt mõõdukalt, et nad terved püsiksid.
                          Tõsi on see, et Lewandowski kõrval ühtki teist õiget ründajat pole. Müller on ainuke, kes seda positsiooni ka mängida saaks. Ahjaa tribüünilt on Julian Green võtta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KID Vaata postitust
                            Nüüd tuleb loota, et Carlo doseerib Ribery ja Robbeni mänguaega piisavalt mõõdukalt, et nad terved püsiksid.
                            Vähemalt nii palju kui mina Ancelotti käekirja olen näinud, siis roteerib ta üsna vähe. Reali ajal vist ütles midagi sellist, et roteerib siis kui selleks otsene vajadus tekib (umbes, et kui põhimees vigane või tõesti väsinud on). Aga vaevalt, et tal juba praegu on mingisugune alg11 lukus.

                            Kommentaar


                              Ma mäletasin samuti Ancelottit Reali ajast mehena, kes roteerida väga ei armastanud. Bayernis olles on Carlo, aga rääkinud roteerimise vajadusest ning kaks põhjust, mis ta ka välja tõi ühel pressikal: 1) mehi tuleb hoida motiveerituna 2) et mängijad püsiksid suure koormuse all värsked.

                              Kommentaar


                                Kimmichi üle hea meel, ilus peaga värav aga meeskond tervikuna tundub kuidagi nüri olevat viimasel kolmandikul.
                                Õnneks/kahjuks ei kasutanud mesilased võimalust tõusta 1p kaugusele meist... nende mängu kahjuks ei jõudnud vaadata, seega ei oska õelda, et mis neil valesti läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X